Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

ДТП 20.05.08р.

назад  1, 2
Нова тема   Цю тему закрито    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 22.05.08 15:00:06    

Ну одним словом ситуація складається наступним чином. Експертиза водія мотоцикла показала, що він був тверезий. Мотоцикл зареєстрований. Хоча після ДТП запах алкоголю був чутий (може хіба пиво безалкогольне так несло), на що був складений протокол, і за що були вилучені права. В підсумку виходить так. Порушення мною ПДР при перестроюванні з одного ряду в інший, що спричинило ДТП. Тяжких тілесних наслідків немає (переломів, струсів мозку і т.д.). Обійшлося подертою шкірою на передпліччі правої руки, синцями на нозі, забій грудної клітки та шиї. Все, слава Богу.  Після такого польоту це просто чудо, дійсно. Єдине АЛЕ з могу боку, це якщо б мотоцикліст їхав з швидкістю яка дозволена і не перевищував її, то цього б не було. Але доказати це - неможливо. Тому формально винний я.
Залишилося тепер чекати суду. правда треба буде ще дізнатися процедуру. Хто куди і як передає документи, в які терміни і т.д. І де взагалі має бути той суд.

ПовідомленняVictorT © 22.05.08 15:28:26    

Не знаю, может глупость скажу, но не совсем понятно мне, почему скорость не доказуема, а нарушение в перестроении доказуемо.
ПовідомленняANGELo © 22.05.08 15:53:31    

VictorT
VictorT написав(ла):
нарушение в перестроении доказуемо

тому що я зіткнувся з ним на ПРАВІЙ полосі. Тобто не він з лівої на праву, а я з правої на ліву.
VictorT написав(ла):
почему скорость не доказуема

теоретично мона доказати, але майже не можливо при теперішніх обставинах. Чітко не зафіксована місце зіткнення (вірніше не вірно), не зафіксоване розташування уламків та частинок пластмаси з деталей автомобіля та мотоцикла на дорозі, тормозного шляху як такого мотоцикла немає (тому що він лівою частиною керма зачепився за моє дзеркало і відразу впав). Свідчення свідків несутьлишще суб'єктивне враження "Та він гнав десь 120 км/год!!!". Поняття десь для суда може мати значення і +/- 100км.год. Відповідно щоб піднімати про це питання необхідно заново проводити різні експертизи, заново виїзджати на місце ДТП, опитування, дізнання і т.д. А це - експерти, адвокати, юристи, судді, помічники судді і т.д. А це, в свою чергу, - гроші. А ЩЕ! Ще один момент. Чи перевищив він швидкість, чи ще щось - я порушив правило перестроювання з ряду в ряд, що спричинило ДТП, а це вже доказано (якого би, БЛ.. не було Сцуко, якби він розумний їхав би 60км/год!!! Перепрошую за нестриманість Crying or Very sad ). Максимум, що я можу добитися - визнання взаємної вини. Питання - оно мнє надо? Стільки нервів, грошей і т.д. витратити,щоб доказати, що не я Один олень на цьому світі (що мені треба було, блін, не  тільки подивитися по дзеркалах, а ще й голову повернути на пару секунд, щоб побачити, що їде мотоцикл і вирахувати в умі ймовірність дотримання цим мотоциклом швидкісного режиму і шанси на те, що він раптово захоче випередити мене з правого боку, а не мигнути фарами, щоб я с'ї...ся з дороги, бо він може кудись поспішає)?! це все формальності.
...ось так. Короче - послє боя рукамі нє машут. Значить мені треба було добре подивитися, навіть не добре дивитися, а супердобре дивитися.
ЗІ: якщо чесно. я толком з того моменту ніфіга не пам'яатю. лише уривки. І я вже починаю сумніватися і в собі. А може дійсно машинально глянув в дзеркало, а не подивився добре, а може дійсно поворот не ввімкнув (як стверджує мотоцикліст), а може ще щось... ХЗ. Sad

ПовідомленняSuzy © 22.05.08 16:10:10    

Вибач за недоречний жарт, але чогось пригадується фраза з одного анекдоту:"Я тебя не знаю, но...". Так от, "я тебя не знаю" ( ні як водія, ні як "хорошего человека"), але цілком підтримую. Переконана, шо все буде нормально. Зазвичай, коли за шось переживаєш, то воно вирішується чи не найкращим і не найпростішим чином. Так шо визнаєтеся "обоюдно винними" і розійдетесь полюбовно.  А сумніватись в собі взагалі не можна: кому ж іще вірити, як не собі  Smile . Тримася  Good
ПовідомленняНаталі © 23.05.08 14:34:31    

ANGELo написав(ла):
І я вже починаю сумніватися і в собі.

А от цього не варто робити, якщо ти не будеш у собі впевнений, то вони тим більше....

ПовідомленняANGELo © 23.05.08 17:42:23    

Останні новини. Сьогодні був викликаний в ДАІ з приводу звернення мотоцикліста в Травмпункт, звідти прийшли матеріали в ДАІ. Грозило мені вилучення прав, вилучення авто та мотоцикла на експертизу, зберігання їх на штрафмайданчику досить тривалий час, експертиза стану здоров'я мене, як водія та відповідно мотоцикліста і ще там щось. Це все вдалося уникнути певним чином.  Цей крок пропускається і наступний етап - суд. З наступного тижня справа передається в суд. Ще через тиждень має бути сам суд.
З мотоциклістом знайшли спільну мову, зрозумівши, що кожен по-своєму виннуватий: я через саме перестроювання, він через перевищення швидкості та досить ризикований маневр, через що я його фізично не міг побачити. претензій ми один до одного на даному етапі не маємо. Сьогодні був в суд в мотоцикліста з приводу ознак алкогольного сп'яніння при ДТП (в нього відібрали права при складанні протоколу). Але оскільки експертиза показала ВЗАГАЛІ відсутність ознак алкоголю, то йому суд повернув права без зайвих рухів та проблем.

ПовідомленняANGELo © 02.06.08 15:21:30    

Сьогодні був суд.позбавлення прав керування на 3 місяці. Sad без авто-як без рук. ...може хтось може в цьому допомогти?
ПовідомленняVictorT © 02.06.08 15:43:55    

Во блин Sad Помощь - в смысле водитель, или что имелось в виду? Или, возможно, что-то решить с правами?
ПовідомленняANGELo © 02.06.08 15:57:18    

VictorT написав(ла):
Помощь - в смысле водитель, или что имелось в виду? Или, возможно, что-то решить с правами?

Допомогти повернути права.

ПовідомленняZippo © 02.06.08 15:59:53    

VictorT написав(ла):
може хтось може в цьому допомогти?
Христину за руль і вперйод Very Happy
ПовідомленняBigdan © 02.06.08 17:40:58    

Ггг, сам попадав в подібні ситуації. Правда не на таких швидкостях. Було, що метрів пять поров носом асвальт, потім вствав підіймав моциля з вже з вилкою дугою і рулем шо одна ручка на пів метра вища за другу, і нічого приїхав 20км додому, а потім в лікарню ногу зашивати, ато кістку було видно.
Повідомленняbotsman © 16.10.08 1:45:32    

дуже цікаво було почитатиSmile, особливо коменти про мотики тих хто, навіть, на машині не катається)). За 10 років керування машиною надивився таких чудес і за перших 4 тис на моті видно те саме)) - бикоти повно, незалежно від ТЗ)). На разі ше не чув другої сторони оповідання, але думаю з часом точно проскочить)). З точки зору мотоцикліста можу сказати, що обїхати машину, яка не закрила повністю всю полосу та повертає з увімкнутим поворотом - ніц складного. Супер-швидкість - то байки, хоча гадаю перевищення було. А шо треба дивитися за всім? Звичайно - або ходи пішки. Особисто я кожного дня їду і дивлюся за купою далб, які кожних 50 км хочуть мене вбити (без перебільшення). То саме я б сказав і мотоциклісту, який має вдвічі більше дивитися, бо то його життя. Останнє - невже мотоциклісти хочуть підло підкрастися і зненацька протаранити машину своєї головою? Я от, читаючи каменти, шось так і подумавSmile
з.і. такі анекдоти розказують або рагулі або мотоциклісти.
ПовідомленняBigdan © 16.10.08 10:17:25    

Старенький ганікдот , но прикольний  Very Happy
Показувати:   
Нова тема   Цю тему закрито    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU