Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

ДТП 20.05.08р.

1, 2  далі
Нова тема   Цю тему закрито    Форум Lviv eXtreme club -> Авто / Баггі / Картинг / Глайдинг / Квадроцикл Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняANGELo © 21.05.08 4:17:49    ДТП 20.05.08р.

"Дело было вечером, делать было нечего..."
Як говориться "Найкращий контрацептив - це утримання". Якусь аналогію мона провести і тут. Не було мені що робити, та й вирішив покататися по нічному місту. Покатався.... на свою голову. Знав би - сидів би дома.
Отже. 23:39, 20 травня цього року. Перехрестя Любінська та Виговського. Теплий приємний вечір, мало машин, лямпочки горять - краса. Цією красою насолоджується три учасника дорожнього руху. В лівій полосі на Виговського на світлофорі в сторону Південного стоїть ВАЗ "п'ятнадцятка", за нею я, в правій полосі Деу таксі. Жовте, зелене... По-маленьку, нікуди не спішучи, ця маленька компанія починає рух. 1-ша передача, 2-га передача (нагадую ніхто нікуди не спішить)... Ось і третя увімкнулася. Швидкість приблизно до 50км/год. Десь половина відрізку шляху від світлофора Любінська-Виговського до світлофора Кульчицької-Виговського. Таксист взагалі, я так зрозумів, не збирався навіть більше 40-ка їхати і випередивши Деу, десь напевно на корпус, а то і більше, свого Пепелаца, вирішую і я взяти приклад з Таксі та поїхати по-маленьку в правій полосі. Машинально погляд по зеркалах, та й поворот здається увімкнув, і зі спокійною душею, що нікого не підріжу, та й ВАЗівська 15-ка трохи вже більше дала газу, починаю перестроюватися в праву смугу... На цьому хороше цього вечора скінчилося. Думаю, що все ж таки багатьом, на жаль, знайомий скрегіт автомобільного заліза двох авто-свого та чужого. Так ось я почув саме цей скрегіт. По пам'яті я десь знаходився на 1/4-1/3 ширини корпуса вже на правій полосі. По гальмах і відразу вернувся на ліву полосу та було запізДно. Перед очима пролетів мотоцикл та людське тіло... Згадуючи тепер, трохи відійшовши від шоку, пригадую, що мотоцикл добряче летів і зупинився аж (!) на лінії світлофора на Виговського (зі Сторони Південного) перехрестя Кульчицької-Виговського, а мотоцикліст рівно на зупинці автобуса на правій полосі Виговського на тому самому перехресті. Він там, а мотоцикл на протилежній стороні. Тепер маленька інформація про ситуацію і про швидкість мотоцикліста. На Виговського, якщо їхати зі сторони аеропорту є біг-борд перед зупинкою метрів з так 20. За метрів з так 30-40 (я звичайно можу помилятися) до цього біг-борда після всіх процедур з ДАІ і розмов зі всіма сочуствующіми всіх сторін я з колегами знайшов уламки мого бокового дзеркала заднього виду та деталь від мотоцикла та подряпину на асфальті від мотоцикла(!). Про що це говорить - що від місця мого зіткнення з мотоциклістом до повної зупинки некерованого мотоцикла метрів з так 70, а до місця де зупинився на зупинці мотоцикліста - біля 60... Не мені судити, але суб'єктивно, при таких метражах його швидкість була не менше 100 це точно. Нагадую ще раз, що можливо, в метражах я помиляюсь, але хто тією дорогою буде їздити можете уявити на око, і можете поправити. Цитую одного свідка (шкода не записав координати) "Б...я! Та він їхав мінімум 130-140! Йо...ий!". Тепер повертаючись до попередньонаписаного уявляємо - відстань між мною на лівій полосі, та Деу таксі на правій полосі десь один корпус машини (не менше) в момент початку перестроювання. Додаємо ще долі секунди і.... зіткнення та акробатичні трюки мотоцикліста на дистанції біля 60м. до повної зупинки. Капець... Уявляю який адреналін при виконанні такого маневру втиснення між двома машинами з такою дистанцією (одна з яких почала перестроюватися) на такій швидкості (!) був в крові мотоцикліста. Хоча такі маневри і автомобілісти умудряються робити.
Дякуючи Вищим Силам та, напевно, обмундируванні мотоцикліста на мою ПРЕЕЕЕЕЕЕЕЕВЕЕЕЕЕличезну радість я побачив як він встав на ноги. Підійшовщи один одному на зустріч я почув "Михайло...". Це він сказав. Ще щось сказав,але я від шоку не пам'ятаю. Ввічливий чоловік, справжній джентельмен. Cool   Що я сказав - не пам'ятаю.   Shocked В один момент набігло стільки людей та машин позупинялося, що стало аж не по собі. Потім через декілька хв я оцінив ситуацію і подякував ЩЕ раз Вищим Силам, що на шляху інерційного руху мотоцикліста та самого мотоцикла не було машин та пішоходів, що могло спричинити ще гірші наслідки. Досить складно було це оформляти, ці розмови з мотоциклістом, його колегами, інспекторами, прирікання з цими ж людьми, конфлікти і т.д. Звичайно, що кожен з нас стояв на своєму. Мотоцикліст на тому, що я перестроювався в правий ряд не давши йому дорогу, а я на тому, що він здійснював ДУЖЕ НЕбезпечний маневр на шаленій швидкості з випередженням мене з правого боку та ще й при тому, що я також здійснював перестроювання. Звичайно, що на такій швидкості зреагувати він ніяк не міг. І уявіть аналогічно, що на ТАКІЙ швидкості з якою він рухався його помітити було дуже важко мені, не говорячи про зреагування на його маневр. Долі секунди він ззаді тебе десь в 50м, а ще через долі секунди він вже з правого боку. Як говорить правило з ПДР "кожен учасник дорожнього руху має право сподіватися на те, що інший учасник ДР виконує ПДР" (орієнтовно). Але парадокс ще й в тому, що я його не бачив у дзеркалах заднього виду. З якої причини? Біс його знає... Знову ж таки хтось мені там заявив, що він взагалі без фар їхав. Я щоправда цього не пам'ятаю. Sad Бо я його взагалі НЕ бачив. Що в принципі не дивно з такою швидкістю, а якщо ще й без фар.... Sad
ПІДСУМОК:
- праві задні, передні праві двері деформовані
- дзеркало зовнішнє заднього огляду праве
- трохи увігнутий правий поріг ззовні
- царапини на правому передньому та задньому крилі
- бак в мотоцикла Ямаха
- ще щось в мотоциклі....але наскільки я бачив - на ходу своєму поїхав
- подерте обмундирування мотоцикліста, шлем, кисть правої руки
- складених два протоколи на мене та мотоцикліста
- і саме гірше - шок, нерви, здоров'я та зайвий менінгіт на наші голови та наших товаришів, хто переживає за нас - за мене, та мотоцикліста.
Ну що ж... звертаюся, на жаль не я перший, і не я останній, до ВСІХ учаників ДР "Шануймося, бо ми того варті!". І будьте обережні. А Шановних Байкерів, яких я поважаю, бо одна з моїх мрій є придбати  спортивний мотоцикл (для мене це романтично - їздити на мотоциклі) просив би вважати на те що Вас, на жаль, важко помітити на дорозі вдень (не говорячи вже про ніч та сутінки) на вашому красені та ще й на такій швидкості. Зважайте на нашу слабкість наших рідних машинок в динаміці таких швидкостей та відповідно реакції оцінки дорожньої ситуації пропорційно швидкості.  Unknow
ЗІ: даний пост НЕ є обвинуваченням, чи виправдовуванням, а лише моя особиста думка. Тому не сприймати як об'єктивну оцінку даної пригоди. Всі нюанси оформлення ДТП та розмови і особливості перемовин з іншою стороною пропускаю до інших часів.
ЗІ2: якщо хтось був свідком даної пригоди, або знає хто був свідком - будь ласка зголосіться. 095-2789293, аська: 133682758

ЗІ3: пробачте за жорсткий оффтоп, флуд і т.д. Мені можливо просто хотілось виговоритися. Даний пост також знаходиться на форумі Лачетоводів. ось тут

DTP.jpg
 Опис:
Орієнтовна схема!
 Розмір файлу:  47.58 KB
 Переглянуто:  4774 раз(ів)

DTP.jpg

Змінено: ANGELo (21.05.08 9:50:38)
ПовідомленняHoks © 21.05.08 8:12:46    

Ееее-е-е-х..... ніколи не знаєш коли і де потрапиш в халепу.... як би ж то знати наперед, то було б всім щастя, але так не буває. Серий, співчваю - Слава Богу всі живі і здорові, шкода покоцану машину, вона у тебе була красуня. В тій ситуації, знаючи як ти водиш - всіх собак вішаю на мотоцикліста! - гидота рідкісна так їздить вночі, та ще й по нашим дорогам!!! Я хоч і сама тільки хочу мотоцикла, але і то розумію, що на такій швидкості потрапити до моргу легше, ніж до лікарні!  Того разу обійшлось - дякувати Богу, народився в сорочці  Vava
ПовідомленняZippo © 21.05.08 8:24:33    

Млять! Сцука! Я немов сракою чув, що шось буде. Діло було десь о 20:00. Їхав я у напрямку центру 32-гою маршруткою і біля пам'ятника Слави той, що на вул. Стрийській побачив аварію маршрутки і здається лачетті (короче в цей час дуже подібної на ANGELo авто) У мене аж піт холодний виступив. Я зразу на номера , але толку з того якшо я їх не знаю... Їду далі і бачу шо то не його авто.. думаю ну слава Богу. А тут зранку встаю і от тобі маєш, много букоф.
P.S. ANGELo, крепись!

ПовідомленняVictorT © 21.05.08 8:26:43    

Мдя, невезуха Sad Машина вроде застрахована?
ПовідомленняНаталі © 21.05.08 8:33:37    

мда.... слів нема, одна нецензурна лексика....
З.І. тримайся!

ПовідомленняANGELo © 21.05.08 8:38:31    

Машина то застрахована. За ремонт машини не переживаю. В будь якому випадку буде відшкодовано. Тут проблеми можуть бути з адмінвідповідальністю. Фіг його знає, що там можуть намутити в суді і т.д. з теперішніми обставинами. Хоча себе я винним вважаю по мінімуму. Бо якщо б їхав мотоцикліст з нормальною швидкістю, то думаю я його б помітив. А то.... більше 100 на спідометрі біля 40 м/сек за секунду він далеко за 40-50м від тебе, а на другу він вже з правого боку. Sad
ПовідомленняZippo © 21.05.08 8:43:26    

ANGELo написав(ла):
Отже. 23:39, 20 травня цього року
Зважаючи на пізню годину можу сказати, що ці "тимчасові жителі на планеті Земля" гасають, що дурні ,бо на дорозі майже нема автомобілів. Не здивуюся якщо його швидкість була такою як сказав один свідок - "Б...я! Та він їхав мінімум 130-140! Йо...ий!"
ПовідомленняProff © 21.05.08 8:46:50    

ANGELo я теж хотів брати мотоцикл Smile
Ну нічо, машини, мотоцикли, гроші - це все матеріальні речі - це все фігня. Ніхто не знає де згубить, а де знайде.
Думаю ця ситуація була ... ну не знаю... можливо прикладом, можливо застереженням.
Щоб кожен почав цінити своє життя.
Можливо якось переосмислити необхідно події що сталися і використати іх на свою користь.
Тримайся. А машини будуть і будуть і ше не такі (то не головне).
ПовідомленняProff © 21.05.08 8:49:11    

ZIPPO я маю знайомих, які їздять на R1 під 300 км/год місцями Smile
То по круче вільного падіння - 83 м/с  Goof
130-140 км/год  - то "детский лепет" порівняно з цим.

Змінено: Proff (21.05.08 8:51:59)
ПовідомленняNeftis © 21.05.08 8:51:49    

Crying or Very sad  Crying or Very sad ANGELo  щиро тобі співчуваю..  дуже шкода, коли через людську необережність трапляються такі неприємні ситуації. Тримайся!
ПовідомленняНаталі © 21.05.08 8:56:47    

ANGELo написав(ла):
Тут проблеми можуть бути з адмінвідповідальністю. Фіг його знає, що там можуть намутити в суді і т.д. з теперішніми обставинами.
ANGELo написав(ла):
ебе я винним вважаю по мінімуму.

Все буде ок, судячи з опису, до тебе мінімум претензій.

ПовідомленняANGELo © 21.05.08 9:04:32    

Наталі
ну дай Бог. Але тут можуть бти великі проблеми.Буду сподіватися на краще Angel  Surprised
ПовідомленняНаталі © 21.05.08 9:15:24    

ANGELo та ясне діло що можуть, ясне діло що матимеш багато "веселощів" з держструктурами і не тільки, головне що всі живі здорові, а то все, в порівнянні, дурниці.
ANGELo написав(ла):
Буду сподіватися на краще
так і буде Smile
ПовідомленняLucky © 21.05.08 9:35:14    

дуже добре, що він живий залишився - реально тебе Всевишній вчора беріг. так як ти говориш шо він пролетів - то там мало бути куча переломів.

Ну шо ж, кріпись - тепер як каже Наталі тобі менінгіту буде вистачати. Головне, що колись це все закінчиться і тазік собі відремонтуєш, а все решта то тимчасові неприємності
ПовідомленняANGELo © 21.05.08 19:14:55    

Анекдот в тему. Якраз щоб трохи розвіяти песимізм та сум. Його написали на форумі Лачетоводів в моїй темі про ДТП. як прочитав - перший раз за день сміявся. Навіть мона сказати ЫЫЫЫржав LOL

Звонок из морга в мотосалон:
-Вы сегодня сколько мотоциклов продали?
-Девять.
-Вот досада, уже пора закрываться, а двое ещё где-то "летают"!

Останні новини. Поки що без подробиць. В дечому все-таки добре, а в деяких аспектах стає гірше. Думаю на днях розповім більш-детально.
Дякую Вам усім за підтримку. Good  Drink

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU