Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

День Смаку Бурлаків 19.05.2008

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictorT © 14.05.08 12:11:02    День Смаку Бурлаків 19.05.2008

Цитата:
День Смаку - унiкальна можливiсть стати частиною вiдчайдушної ватаги, поринути у вир емоцiй та згадати найекстримальнiшi моменти життя. На вас чекатиме живий та якісний звук, запальнi конкурси, лазерне шоу, нестримний драйв та безліч цінних подарунків.

Клуб "Picasso", г. Львов, ул. Зелёная, 88
Подробнее: http://vkontakte.ru/club2936919
Веб-сайт: http://www.densmakyburlakiv.org.ua/

Загальна програма вечірки:
Цитата:
Ростислав Наумко 13 мая 2008 в 16:40
Загальна програма вечірки складається із трьох основних блоків: - перегляд презентацій організацій, промо-роликів та фотографій активного відпочинку; концерт банд “Абу-Касимові Капці”, “Чорний гуцул”, “Барикада”, “ХуЧ” плюс різноманітні конкурси; “adrenalin party” – драйвова гулянка. Усе дійство орієнтовно триває до 02.00-03.00, проте якщо усі гості відчують справжній бурлацький дух, то можна продовжити до ранку.

Юля Томчук 13 мая 2008 в 17:23
таке питаннячко, коли починається party, і чи буде soundcheck для гуртів? і якщо буде, то на котру годину.

Ростислав Наумко 13 мая 2008 в 17:34
Вечірка офіційно стартує з 19.00 (всі пре-паті організовуєте самостійно :-))))) тим не менше банди запрошуємо на 16.00-17.00 - протестуєте апаратуру, освоєтесь в залі.

"Покажи свій екстрім" - промоція організації чи себе:
Цитата:
Ростислав Наумко 13 мая 2008 в 18:54
Для всіх, хто окрім екстримального відпочинку любить знімати свої пригоди на камеру чи фотографувати: унікальна можливість показати свої пригоди усім гостям "Дня Смаку Бурлаків". Контактуйте зі мною та передавайте свої фільми, кліпи, презентації. В подеділок 19-го травня Ви побачете їх на широкому екрані в чудовій атмосфері клубу Пікассо. Не приховуйте своїх талантів, розкривайте потенціал.

Що таке "своє спорядження"? - або як перемогти у СУПЕР-конкурсі!
Цитата:
Ростислав Наумко 13 мая 2008 в 16:57
Усі побачили на запрошенні та промо-cторінці слова “УВАГА: прийди у своєму спорядженні та отримай СУПЕР-Приз!!!” – однак не кожен зрозумів зміст :)))) Прийти (чи принести з собою та перевдягнутись) на День Смаку потрібно не в фетиш костюмі і не в шкільній формі, а в тому спорядженні, яке Ви використовуєте для активного відпочинку. Таким чином можна представити Скелелазіння (система, скельні туфлі, карабін, вісімка, бухта линви і т.д.), Гірські лижі (куртка, штани, лиж.черевики, маска, рукавиці, палички і т.д.), Велосипедний спорт (трико, окуляри, рукавички, захист, шолом і т.д.), Рафтінг (гідрокостюм, окуляри, весло і т.д.), Дайвінг (Гідрокостюм, маску, ласти, кисневі балони і т.д.), Спелеологію (комбінезон, шолом, ліхтарик, сп.молоток, система, бухта линви) та інші види активного відпочинку якими Ви займаєтесь. Чим повніший буде костюм і чим краще гість буде презентувати свій відпочинок, тим більше у нього шансів на перемогу.

З.Ы. В программе так же будет и наше видео и фото.

ПовідомленняNeftis © 14.05.08 12:23:36    

Покажите им клипчики с роупа Jokingly
ПовідомленняVictorT © 14.05.08 13:06:06    

И с роупа в том числе будет.
ПовідомленняСлІпиЙ © 14.05.08 13:35:53    

блін, я б туди з"їздив. а німагу. часу 0 Sad((
ПовідомленняНаталі © 14.05.08 13:38:21    

19 травня понеділок..... як вони могли.....((((
ПовідомленняVictorT © 15.05.08 16:51:56    

Вход в Пикассо возможен только при наличии документа, удостоверяющего личность, девушки - от 18-ти лет, мужчины - от 20-ти лет.
Кроме того, вход на "День Смаку Бурлаків" возможен только при наличии флаера-пригласительного. Флаеры можно взять в Горганах, Штурме, Робинзоне, Чорногоре, Кампусе, Бумерангах и в Закулисах. Кроме того, нужно будет заплатить 35 грн. за вход.
А так-же, 5 грн предварительная резервация места за столиком. Я лично пока зарезервировал 4 места (один столик), т.к. не знаю, сколько нас будет.

ПовідомленняVictorT © 19.05.08 10:02:38    

Значится, 8 чел из нашей группки встречаются возле пикассо в 18:50.
ПовідомленняVictorT © 20.05.08 0:27:07    

Самая звездатая парашютистка одержала самую звездатую победу и получила самый звездатый приз. Ждем звездатое пиво от звезды!
ПовідомленняZippo © 20.05.08 8:26:42    

А ми чекаєм от звезди якихось розяснень... Clapping
ПовідомленняHoks © 20.05.08 9:09:02    

Йа звізда?!  Very Happy  Very Happy якби не Кастор з Сашкою - то хто-зна як би воно було!! Smile
Отже, в конкурсі снаряг  на паті "День смаку Бурлаків" прийняли участь двоє скелелазів, рафтінгіст, аквалангіст, мотоцикліст і йа - парашутистго! Smile Конкурс полягав в тому, щоб під пісню представити свою снарягу! Ваші покірні слуги  в лиці мене, Кастора і Сані показали вихід на мотор, скрутили (принаймні спробували  Very Happy ) праву спіраль на 360 градусів, керування парашутом (злегенька) і приземлення з подушкою!  Clapping  Не обійшлось без роздягання (естесно Very Happy) - галичани то люблять, але і то шо було під комбезом народу теж сподобалось  Very Happy  Very Happy   Тож перше місце серед дівчат отримала йа і в якості приза - пАнтові кросівки від Осіріс (кажуть навіть, що дорогі капці  Secret )
Хи! При тому на мені зі снаряги хіба був комбез і висотомір - тож, коли виграла, самій було дивно і дуже весело!

На паті українські групи радували нас поп-панком (панк-попом???) - я таку музику зазвичай не слухаю, але на паті зацінила, поковбаситись під неї можна, що народ і робив  Dance  Drink Справила враження група з чудернацьою назвою "абукасимові капці", яку  піввечора називала "Мокасинові капці" і офігівала з назви ще більше Buck  Laughing
Коротше, хто не пішов, той не молодець, і хай тепер чекає наступної паті  Happy
ПовідомленняHaTa © 20.05.08 9:56:46    

Ксюха я дуже за тебе рада, Yahoo  але якщо тобі їх розмір не підійде, то я перший претиндент на те, щоб з гордістю їх потаскати. Embarassed
ПовідомленняANGELo © 20.05.08 10:06:56    

HaTa
Розмір - не головне! Very Happy
Hoks
Щоб я "Жо ні манс па сі жур!" Goof  ксеня - сімплі зе бест, селдом зе бест. Карочє - молочага. Smile

ПовідомленняHoks © 20.05.08 10:47:20    

HaTa написав(ла):
але якщо тобі їх розмір не підійде, то я перший претиндент на те, щоб з гордістю їх потаскати.

О, диви, вже є перші претенденти на халявні капці  Very Happy  Very Happy Сьодні йду їх міняти  - так шо, звиняйте, шановні претенденти, для вас тіко пиво  Very Happy  Drink

ANGELo написав(ла):
ксеня - сімплі зе бест, селдом зе бест.  Карочє - молочага.

Серий, seldom - то "рідко" українською  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняANGELo © 20.05.08 13:47:30    

Hoks написав(ла):
Серий, seldom - то "рідко" українською

...та я знаю.... Embarassed просто мені слово дуже подобається...шо називається в рифму Crazy
ЗІ: япеціально для тебе буду говорити о Very Happy лвейз
ПовідомленняGandzya © 20.05.08 23:05:46    

та.. концерт на славу видався!!! Good
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Фестивалі / Акції / Турніри / Виставки Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU