Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Секретний аеродром ))

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVZoL © 12.05.08 23:11:47    Секретний аеродром ))

Поділюся і я своїми враженнями від стрибка з парашутом. Почалося все з того що було в лом робити дипломку..
Мозк все підкидував різні варіанти як відкосити, а тут товариш підкинув ідею, стрибок з парашутом.
Отже вирішено, саме те що треба, екстрім який я люблю, нові враження від поїздки і т д

Спочатку було тренування на аеродромі, Едуард Зенонович розказав і показав що таке парашут, як ним користуватись а як не варто ). На слідуючі вихідні ми знову були на летовищі. На ньому зібралося досить новачків щоб загрузити літак і почати викидувати, погода чудова, отже вперед. Кожен показував емоції як міг   Goof  )). Хтось безперервно реготав, хтось ходив туди сюди. То було цікаво бачити.
Отже, нас порахували, обстежили, ще раз порахували, )) і повели на тренажери перевірити на що ми годимося. Після висіння в системі, стрибків  з паличками і і нших розваг видали парашути. Коли ми їх одягнули то нас вже можна було сплутати з справжніми парашутистами. Під вагою основного і запасного парашутів всі згазу притихли і зрозуміли що стрибати всеж прийдеться Smile Після того був ще інструктаж для доведення до кондиції тих хто в танку і нічого не чув.
Далі під спалахи фотоапаратів ми вийшли на летовище, і як сказав випускаючий "як курка з курчатами", пішли в напрямку літака.
Там нас ще помаринували хвилин 15 і нарешті почалося те для чого всі приїхали, ми полетіли для того щоб впасти.

Отже гул пропеллера, набір висоти і ми в небі, для мене то був перший політ на літаку як і стрибок, отже чудово, два в одному. В літаку ніхто не жартував, чомусь всі стали серьйозні Smile (жити то хочеться).
І шоу почалося, пілот маякнув випускаючому, той відкрив двері, і перша група почала вилітати з такими виразами на обличчі що ніякий актор ніде не зіграє, ггг.
Потім набір висоти і слідуюча група, потім мені теж стало несмішно, була моя черга стрибати, отже підхожу до дверей, намагаюсь роздивитись що там внизу, а інструктор кричить пішов! вилітаю з літака в очах темніє на секунду, потім відлік, 3 сек, купол відкрився, все чудово, і тиша, короче момент істини.

Потім було приземлення, тобто посадка на секретний аеродром в лісі )) До землі я так і не долетів, повис на висоті 3 поверха, і подумав що пригода ще не закінчилась, місія номер 2, попасти всеж на землю.
Поряд на дереві теліпався ще один диверсант )) Далі все просто - випустив запаску по ній зліз на землю.
Потім були пошуки остальних з нашої групи спроби стягнути парашути з дерев, повернення на аеродром і обмін враженнями хто де впав і як саме ).
......
ПовідомленняНаталі © 12.05.08 23:34:13    

VZoL написав(ла):
Поділюся і я своїми враженнями від стрибка з парашутом. Почалося все з того що було в лом робити дипломку..
а дипломка на яку тему була?? я так з чисто корисливих намірів Angel

VZoL написав(ла):
І шоу почалося
show must go on...
ПовідомленняVZoL © 13.05.08 7:01:48    

Цитата:
а дипломка на яку тему була?? я так з чисто корисливих намірів

Тема дипломки "Використання автономних мережних агентів для автоматичного управління і установки програмного забезпечення "
ПовідомленняZippo © 13.05.08 7:59:23    

VZoL написав(ла):
Коли ми їх одягнули то нас вже можна було сплутати з справжніми парашутистами
Ото загнув Very Happy

VZoL написав(ла):
Далі під спалахи фотоапаратів ми вийшли на летовище
Герої неба Very Happy "Сильные духом но, слабые умом" Laughing

VZoL написав(ла):
ми полетіли для того щоб впасти.
Треба взяти ту фразочку на вооружение  Crazy

VZoL написав(ла):
До землі я так і не долетів
Фраза "мимо землі, ще ніхто не пролітав" не спрацювала Jokingly
ПовідомленняNeftis © 02.07.08 9:55:24    

VZoL написав(ла):
Мозк все підкидував різні варіанти як відкосити, а тут товариш підкинув ідею, стрибок з парашутом.
мабуть за всі свої прожиті студенські роки, ше не чула оригінальнішого способу відкосу від дипломки LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL

VZoL написав(ла):
і перша група почала вилітати з такими виразами на обличчі що ніякий актор ніде не зіграє, ггг.
а ти думавSmile сам знаєш,
VZoL написав(ла):
жити то хочеться
 Smile   Smile

VZoL написав(ла):
Поряд на дереві теліпався ще один диверсант ))
LOL  LOL  LOL   гарний урожай диверсантівSmile
ПовідомленняNadezda_95 © 02.07.08 12:32:36    

VZoL написав(ла):
намагаюсь роздивитись що там внизу, а інструктор кричить пішов!

ТО ТРЕБА БУЛО ВПЕРТИСЯ В ДВЕРЯХ, КРИЧАТИ "ХОЧУ РОЗДИВИТИСЬ ПАНОРАМУ!"  Shocked

Повідомленняpeople-06 © 22.07.09 10:37:42    

ZIPPO написав(ла):
VZoL написав(ла):
До землі я так і не долетів
Фраза "мимо землі, ще ніхто не пролітав" не спрацювала
LOL  LOL  LOL  LOL  LOL

Nadezda_95 написав(ла):
VZoL написав(ла):
намагаюсь роздивитись що там внизу, а інструктор кричить пішов!

ТО ТРЕБА БУЛО ВПЕРТИСЯ В ДВЕРЯХ, КРИЧАТИ "ХОЧУ РОЗДИВИТИСЬ ПАНОРАМУ!"
LOL  LOL  LOL
тре запомнити
ПовідомленняVushenka © 03.08.09 20:12:07    

Nadezda_95 написав(ла):
ТО ТРЕБА БУЛО ВПЕРТИСЯ В ДВЕРЯХ, КРИЧАТИ
Це така жесть коли хтось в двері впирається... і такий вираз обличчя, шо просто вмерти можна!
Коли готувалася до стрибка, думала: "хочби отак позорно в раму оту не впиратися" Smile
ПовідомленняHellraiser © 04.10.09 20:14:20    

Цитата:
Під вагою основного і запасного парашутів всі згазу притихли і зрозуміли що стрибати всеж прийдеться Smile
Слова прямо в точку, и в нашей групе так было!

Цитата:
До землі я так і не долетів, повис на висоті 3 поверха
Вот это настоящая веселуха, просто какой-то лесник на парашюте  Very Happy
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU