Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поламана береза і подерта ж*па

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVictor SV © 12.05.08 21:57:10    Поламана береза і подерта ж*па

Не знаю з чого почати свою розповідь про танкістів-десантників-діверсантів в тилу врага...
Значить правдами неправдами добрались ми до летовища в Цуневі. В електричці по дорозі чого тільки небачили даже табір циганів правда без медведя. Коли вже всі зібрались почали нас шикувати вияснили в кого яких документів бракує. Особливо мені сподобалось як визначали пульс і тиск потримавши руку на запясті. Отримавши допуск до стрибків від лікаря нас знову построїли, розділили на два підйоми і погнали знову закріпити набуті вміння на тренажери, інша група пішла отримувати парашути. Відтренувавшись на тренажерах ми потопали получати парашути, а ті що отримали пішли на тренажери. Трохи зайняло  часу ця підгонка парашутів, і тепер в парашутах нас построїли по вазі приблизно і повели до ЛА. Тих кого виявили в шерензі в балетках і кросовках відправили шукати підходяще взуття, а тим кому не хватило автоматів видали саперскі лопати. Далі ми потопали в Ан 2, розсілись по своїх місцях нам випускаючий ще раз нагадав як поводити себе на борті лайнера, руки не розпускать, кнопкі не нажимать, дурних вопросов не задавать. Через якийсь час прийшов пілот, приніс з собою GPRS навігатор, і тут я поняв шо буде на нас перевіряти точність показів цього прибора. Завівши літак, він вирулив на злітне поле. Там літак простояв ще хвилин 15 поки дали дозвіл на взліт. Тим часом в літаку ми сиділи і гнали приколи. Нас було в першому підйомі 9 чоловік, серед нас була одна баришня. І тут чуваг що седів перед мною почав розказувати як підганяв парашут, казав надягнув його позастібав потрібні карабіни але йому трохи тиснула одна лямка, він вирішив перевірити як буде йому при приземленні і пригнув на місці казав аж сльози виступили, скинув парашут попригав на пятках йому послабили лямкі і тоді все гуд. Тут дали добро на підйом, дир дир і ми вже на висоті приблизно700м, нам повитягали пружини з запасок, випускаючий викинув пристрілку, через деякий час ми почули біп біп. Перші 4 деверсанти піднялись, я був 4. І так перший пішов, другий , третій, тут і моя черга..... пішов  я вистрибнув з літака . Вітер в вухах свистить, балтало мене як г... в ополонці, 221,222,223  тяну кільце 224,225,226 єпти купол є зверху. Помню як вилетів, рахував, смикав кільце далі памятаю купол. Зашибісь розкрився, подивився де решта, розчекував запаску а решті забув крикнути за розчековку ну і х.. з ними.
Тут спрацював механізм запасного парашута, ще трохи насолоджувався краєвидом і став готуватись до приземлення, дивлюсь мене несе до якоїсь баби на свіжо переораний город а вона там шось робить, думаю ото вже вона зрадіє коли я ше раз їй переораю города. Тут трохи подув вітер і мене боком почало нести в поле, я приблизно визначив район в якому буду випускати шассі. Ноги разом , зігнуті в колінах дивлюсь йопти десь береза взялась а мене несе прямо на неї ну думаю херня поламаю березу будуть віникі свіжі мати на летовищі. Мене протягує по верхушці дерева, звичайно я її обламав, і за березою між кущами я приземлився, протянуло мене десь метр я підриваюсь і давай забігати за купол. Почав збирати парашут і топати на базу, рядом ще один танкіст деверсант сів але купол його накрив куща. Коли добрався на базу вияснилось шо 3х понесло в ліс, і мого товариша тоже. Він повіс десь біля пожежної частини, парашут фіг достали, інший також сів на сосну але казав шо в нього був вибір або на сосну або на трансформаторну будку, третьою була баришня вона також завісла але поруч гусарили якісь відпочиваючі і вони її за запаску здерли з сосни, казали вона прилічно на.....лась. Емоцій дохрена і ше трошки, в другому бідйомі було 2 вісяка правда в подвірї бази, на цей раз 2 баришні, одну перед підйомом Едуард попереджував зняти пірсінг з брови на всякий випадок. Нажаль ми потоптали на електричку і небачили як їх звідти знімали нажаль. І ще в одної спрацювала запаска. В другому підйомі були майже одні баришні.
Surprised

Змінено: Victor SV (12.05.08 22:11:56)
ПовідомленняНаталі © 12.05.08 22:10:56    

Victor SV написав(ла):
В електричці по дорозі чого тільки небачили даже табір циганів правда без медведя
А що стрибки з парашутом не all-inclusive Very Happy

Victor SV написав(ла):
Через якийсь час прийшов пілот, приніс з собою GPRS навігатор, і тут я поняв шо буде на нас перевіряти точність показів цього прибора.
Very Happy

Victor SV написав(ла):
І тут чуваг що седів перед мною почав розказувати як підганяв парашут, казав нядягнув його позастібав потрібні карабіни але йому трохи тиснула одня лямка, він вирішив перевірити як буде йому при приземленні і пригнув на місці казав аж сльози виступили, скинув парашут поригав на пятках йому послабили лямкі і тоді все гуд.
Я ПЛАКАЛЬ паццтулом

Victor SV написав(ла):
Тут спрацював механізм запасного парашута, ще трохи насолоджувався краєвидом і став готуватись до приземлення, дивлюсь мене несе до якоїсь баби на свіжо переораний город а вона там шось робить, думаю ото вже вона зрадіє коли я ше раз їй переораю города.
 Very Happy я вже паццталом LOL  LOL

Victor SV написав(ла):
я підриваюсь і давай забігати за купол
LOL а чого ти кругом купла бігав??
Аффтар жжот нипадецки
Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL пешы ысчо
ПовідомленняZippo © 12.05.08 22:12:57    

Victor SV написав(ла):
В електричці по дорозі чого тільки небачили даже табір циганів правда без медведя
Бу-га-га, LOL мені зразу пригадалась дизельна електричка "Червона Рута" в якій можна зустріти коней , кіз і так далі...  Very Happy

Victor SV написав(ла):
  • а тим кому не хватило автоматів видали саперскі лопати.
  • руки не розпускать, кнопкі не нажимать, дурних вопросов не задавать
  • пригнув на місці казав аж сльози виступили
  • поламаю березу будуть віникі свіжі мати на летовищі
З тих речень в самого сльози ледь не потекли LOL  LOL  LOL
ПовідомленняGandzya © 13.05.08 23:08:49    

та, памятаю, багацько тоді вас на дерева занесло, вражень багацько було мабуть Goof
ПовідомленняNeftis © 14.05.08 11:48:15    

Victor SV написав(ла):
а тим кому не хватило автоматів видали саперскі лопати.

а лопати нащо? траншеї рити чи могили? Very Happy
Victor SV написав(ла):
дивлюсь мене несе до якоїсь баби на свіжо переораний город а вона там шось робить, думаю ото вже вона зрадіє коли я ше раз їй переораю города.

LOL  LOL  LOL
ПовідомленняZippo © 17.05.08 19:09:27    

Neftis написав(ла):
а лопати нащо? траншеї рити чи могили?
Саєчко написав для чого лопати на аеродромі  LOL
ПовідомленняVushenka © 03.08.09 20:06:32    

Поки читала опис про дерева і трансформаторні будки чуть невіпіс...сьSmileSmile +1Smile))
ПовідомленняHellraiser © 04.10.09 20:18:36    

Цитата:
шерензі в балетках і кросовках відправили шукати підходяще взуття,
И это правельно, а т о у нас один прыгнул в ботиночкас на каблучках и ногу сламал!!!   Very Happy
ПовідомленняVitalik-ataman © 04.10.09 21:04:28    

Ну і що тут смішного? Surprised
ПовідомленняHellraiser © 04.10.09 21:15:23    

Цитата:
vitalik-ataman   Ну і що тут смішного?
Смешного нет ничего.
Перед прыгом, я сделал замечание по поводу обуви, но он очень хорохорился и говорил что все будет у него хорошо..... Вот так.  Wink

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU