Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Рафтінг/сплав по Чорному Черемошу

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Яхтінг / Рафтінг / Катамаранінг / Каякінг / Байдарки / Сплави Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 12.05.08 21:31:47    Рафтінг/сплав по Чорному Черемошу

З чого ж почати свої враження? Хмм... Мабуть з того, що наші Карпати не перестають мене дивувати. Вкотре переконуюсь, що це - інший вимір, інша країна, я б навіть сказав, якийсь рай. Перефразую всім відомий монолог з фільму "Достучатся до небес".

Пойми на небесах только и говорят что о реках,
как они бесконечно прекрасны,
о закате, которые они видели,
о том как солнце, погружаясь в реку, стало алым как кровь,
и почувствовали, что река впитала енергию светила в себя,
и солнце было укрощено,
и огонь уже догорал в глубине.
а ты?
что ты им скажешь?
ведь ты ни разу не был в Карпатах,
там на верху тебя окрестят лохом.

Почну з самої задниці, тобто з кінця. Поїздку на Чорний Черемош ми планували з Любомиром ще восени 2007 р., одразу після сплаву по спокійний річці Дністер, де нам за весь наш п’ятиденний маршрут (243 км) раптом трапився один поріг, і то його важко назвати порогом, одним словом зараз аж стидно згадувати… Після нього ми собі уявили як було б класно ось так весь час бовтатись у воді, як то г., яке не тоне. По приїзді на рідні землі, покумекавши, вирішили підмазатись до Бориса Гори і його клубу Кристал, який окрім спелеології і пішохідного туризму займається ще сплавами. Одразу домовилися за місце під сонцем, тьфу, за місце на катамарані. Отож уявіть собі скільки нам довелось чекати цієї заповітної миті, коли краплі холоднющої води будуть нас приводити до тями від просто таки неземного кайфу сплавляння по бурхливій річці.
Нарешті ця мить настала, коли ми відчуваєм вологий весняний подих річки на берегах, якої палаток, як грибів після дощу. Такого скупчення палаток я вже давно не бачив. Весь двадцятип’ятикілометровий маршрут засіяний по берегах величезними таборами, у яких є майже все, що потрібно для довготривалого кочування. Величезні накриття, під якими кухня, вогнище, генератори, освітлення, і ще купа всяких зручностей.
      Що очікувати від річки Чорний Черемош? Зразу розчарую тих, хто надіється побачити там пороги вище за 1 м. це вам не Кавказ! Але не хвилюйтесь, мокрі будете з ніг до голови, навіть труси, які від страху залізни в задницю, і то будуть мокрі. Одному, кому “Жилось на Русі хорошо”, так це Любчику. Цей товариш немов яйцями відчував, що буде повна жопа, точніше мокра жопа, і завбачливо напередодні купив собі костюм ОЗК, завдяки чому його майбутнє потомство буде йому дуже вдячне.  
      Про річку в пам'яті закарбувалися пороги під назвою: Дземброня, Сива або (Біла) кобила. Також коли ми вперше проплили поріг Гучок, то приторчали, звісно запитали, а що дальше? Нам у відповідь – Гук! Ну думаєм собі Гук тай Гук. Правда ми перше не второпали різниці між Гучком і Гуком, але після єхидної ухмилки капітана, зрозуміли, що нас чекає попереду. Про безліч безіменних порогів годі й говорити… За три дні відрочинку, в наших головах осіло купа нових слів, на зразок: "табань", "чалка", "обливанець", "разом" та ще багато інших термінів. В день ми пропливали самі бурхливі відрізки по декілька раз, які загалом складають ~ 50 км. На катамарани настільки великий попит бажаючих, що кристалівці пахали як коні, щоб таким як ми було зручно і комфортно, навіть коли не було на чому спливлятись, Борис Гора домовлявся, щоб наша банда сплавлялась з рятувальною службою МНС на їхніх спортивних катамаранах. Капітан катамарана МНС так нами командував, що я потім рук не відчував. Взагалі, ми спливлялись на різних катамаранах від спортивних двійок до величезних десяток. Я ці десятки Титаніками називав і, як кажуть, накаркав, бо одного прекрасного разу нам лівий борт спустив, тож довелося 4 рази робити чалку, щоб підкачати катамаран і дотягнути додому, але ці тимчасові незручності додавали тільки зайвого азарту і адреналіну.
      Окремо можна присвятити розділ про те, як ми мля 3 години розвозили вогонь. Такого на нашій пам'яті, ще не було, при тому, що майже кожен не один десяток раз розпалював вогнища і в ще гірших умовах коли снігу по дітородний орган і на вулиці -24 градуси морозу. А "собака була зарита" навіть не в дровах, а у вологості, якою повівало від річки. Але на диво ми цей вогонь, як дехто каже, тра*нули і він горів так, що ми як малі діти не могли ніяк сі натішити.
      Також тішила нас типова для Карпат погодка. За день 11 раз падав дощ і стільки ж світило безпощадне сонце, що навіть у футболці ставало жаркувато. Також взнали цікавий факт, що фісташки у воді не тонуть, ги-ги… Про решту вражень і приколів думаю напишуть товариші, які брали участь -  ANGELO, VictorT, Fistashka, Lyubko, Вовчик, Віталік, Сергій, за що їм наперед дякую.

ПовідомленняНаталі © 12.05.08 21:51:14    

Попереднє враження: бліна, тоже таке хочу відчути, пережити, сплавитись... Знов мене екстрім.львів.юа на подвиги заохочує (продовжуйте в тому ж дусі, я ЗА Clapping )

ZIPPO написав(ла):
ведь ты ни разу не был в Карпатах,
там на верху тебя охрестят лохом.
Very Happy  Very Happy  Very Happy

ZIPPO написав(ла):
Але не хвилюйтесь, мокрі будете з ніг до голови, навіть труси, які від страху залізни в задницю, і то будуть мокрі. Одному, кому “Жилось на Русі хорошо”, так це Любчику. Цей товариш немов яйцями відчував, що буде повна жопа, точніше мокра жопа, і завбачливо напередодні купив собі костюм ОЗК, завдяки чому його майбутнє потомство буде йому дуже вдячне.  

Хмм, співчуваю цьому чутливому місцю (читайте вище), то воно ніби ізюм, тепер нові пригоди його очікували.. Напрошується закономірне питання, а що ж далі?? Goof
ZIPPO написав(ла):
Також взнали цікавий факт, що фісташки у воді не тонуть, ги-ги…
Shocked  Я так розумію були спроби втопити.. Confused

ZIPPO написав(ла):
ANGELO, VictorT, Fistashka, Lyubko, Вовчик, Віталік, Сергій
чекаємо нових розповідей!!!
ПовідомленняZippo © 13.05.08 9:42:08    

А ось довгожданні ФОТКИ сплаву. Sailboat Дивимось, коментуємо Clapping
ПовідомленняZippo © 13.05.08 11:05:10    

Найди десять отличий. LOL Шайтанама. Crazy

ПовідомленняСлІпиЙ © 13.05.08 11:20:43    

Good  LOL  LOL  пацталом
ПовідомленняVictorT © 13.05.08 11:26:19    

ZIPPO написав(ла):
стільки ж світило безпощадне сонце,

Да-да, иногда дождь на несколько секунд прерывался "беспощадным" сонцем LOL LOL LOL
А ещё неоднократно фигачил град.

ПовідомленняANGELo © 13.05.08 11:54:31    

VictorT написав(ла):
А ещё неоднократно фигачил град.

і нєоднократно падалі разниє тєла (вєрнєє адно тєло)с завідним пастаянством аб зємлю з глухім звуком, пєрєварачівая всьо на свайом хаду LOL  LOL  LOL
ПовідомленняZippo © 13.05.08 11:58:50    

Хто не зрозумів про що це ANGELo натякає, пояснюю. VictorT послизнувся в сухому одязі і впав в болото 2 рази LOL
ПовідомленняProff © 13.05.08 16:24:48    

Фотки відпадні.  Good
ПовідомленняNeftis © 13.05.08 16:49:58    

Можу собі тільки уявити як там на справді було класно, хоч і важко. Та всеодно, обливаюсь слюнками від заздрощів Twisted Evil  ви молодці!!Smile
ПовідомленняZippo © 18.05.08 23:01:57    

А ось і бонус. Фотки прислав нам Sergey, який зв'язався з нами, за що йому велике дякі Drink
Третя фотка просто жесть. Анжело, у тебе конкурент з'явився Lipsrsealed

Змінено: Zippo (19.05.08 8:52:37)
ПовідомленняANGELo © 19.05.08 8:27:13    

Cool без базара. Ну я взагалі-то ще навіть приблизно не вважаю, що я можу бути комусь конкурентом, не говорячи вже про зворотнє. Зарано ще говорити про таке. Embarassed А фотка - класна! Такого моменту мені не вдалось зловити. Surprised
ПовідомленняFistashka © 19.05.08 21:58:25    

Yahoo круто! люблю я такі бонуси у вигляді фото! Дякуємо тобі, Sergey,  що мав добру волю нас потішити...жваві  такі фото вийшли Smile
ПовідомленняIgora © 24.05.08 14:30:58    

ZIPPO написав(ла):
Найди десять отличий. LOL   Шайтанама. Crazy

Сеамські близнюки LOL  LOL  LOL
ПовідомленняZippo © 25.05.08 1:01:29    

А ось тема про відео поїздки на Чорний Черемош.
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU