Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Мрії збуваються!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняGandzya © 12.05.08 19:35:02    Мрії збуваються!

Як і всім іншим мені випала нагода розповісти про свої враження після першого стрибка. ( за що заслуга Валері, Zippo)
  Xм... навіть не знаю з чого й почати??? (я жива!)
Так ось... а почалоcя все з дитинства. У мене, мабуть, як і у кожного з вас була в дитинстві ця мрія – побувати в небі, відчути себе птахом...
  Минали роки і якось одного такого собі буденного здавалося б дня я зустріла свою знайому, яка згодом стала моєю найкращою подругою, а знаєте що нас обєднало???--- небо!!! Адже саме тоді вона розповіла мені про свою божевільну мрію. І саме тоді я зрозуміла, що це і моя мрія також! Ми пообіцяли одна одній, що ми це зробимо, правда де і коли ми ще не знали :D  Вона розповіла мені, що її бабуся з дідусем здійснили 28 стрибів, що ще більше запалило вогонь в моїх очах!:)))
  А на кінець вона втішила мене сказавши, що останній стрибок її бабусі був трішки не вдалий...(вона зламала хребет) Але звісно, що навіть це нас не зупинило!:)))
  Ну але це так... між іншим, перейдемо до самого цікавого, веселого і найголовнішого...
Час йшов... з моєю подругою ми розійшлися різними стежками, так і здавалось, що мрія залишеться мрією.
  А ось тут доля подарувала мені шанс, можливо, той що випадає раз в житті і звісно ж я ним скористалась. Якось коли я стрибала на морі з трампліну з знайомою, вона сказала, що з парашуом стрибнути набагато страшніше, що десь там на Левицького був якийсь там клуб, який вже мабуть закрили. Довго не думаючи я вирішила розвідати дану інформацію, і все ж таки я той клуб знайшла  :)  Ось так я й потрапила у середовище хлопців…( до речі, дівчата, їх там багато!!!))) Проходячи інструктаж нам звичайно, що розповіли всі нещасні випадки, які сталися за всю історію стрибання з парашутом, що й в свою чергу нас дуже втішило=)) А потім іструктор спитав, чи мені є 18, бо як виявилось стрибати неповнолітнім не мона, а до 18 мені бракувало якихось 3 місяці. Дозвіл батьки мені явно не дали б, та й у них на думці навіть такого не було, що я надумала стрибати з парашутом.
  На щастя інструктор поставився до цього з розумінням і сказав, що перший раз теж  стрибав у 17. На наступний день їхавши в електричці, в першому вагоні, той що з кінця (як зараз пам’ятаю) Ми по черзі розповідали в камеру і зберегли на відео свій заповіт, ну так у разі чого, щоб був)))
 Доїхавши до місця призначення, ми підкріпились, а перед таким треба, обовязково!! Потренувались, ще раз все повторили, що і в якій послідовності робити, як приземлятись… (головне нічого не переплутати)
  І ось настав наш час… це був третій захід і як тільки ми зайшли в літак, з тими агрегатами на плечах… уви, ми так і не стрибнули, та і таке буває. Пояснювалось це тим, що вже запізно, темніє, можливо ще вівтер, одним словом пілот сказав, що ми нікуди не полетимо…о. Трохи обломчик, але не переживайте, це не кінець історії)))
  Не знаю як у інших, а от в мене наприклад виник ще більший інтузіазм стрибнути... і звісно я чекала на це цілісінький тиждень і це таки сталося... коли ми на цей раз сіли в літак (кукурудзяник) він помалу почав підійматись у повітря, це був мій перший політ, класне відчуття, через віконце можна було побачити красиві краєвиди, одним словом- КРАСА...!!! Але все це тривало не довго  :)  Піднявшись на висоту приблизно 900 м , я побачила, як тут ні з того ні з сього в інтервалі 2с почали зникати мої знайомі, не встигла я й оглянутись, як тут підійшла моя черга... Чесно кажучи перед стрибком я думала, шо ше встигну подумати, настроїтись як то ж мені стрибнути... та не так сталося, як гадалося)))  нащастя все відбулось набагато швидше))) 2с і мене виштовхнули, ні ну ви не подумайте, я впринципі сама вистрибнула, мене тіко підштовхнули, щоб я довго не думала=)))) ну і звісно, щоб краще вилитіла)) Виходиш з літака, робиш крок в безодню, литиш, тебе окутує приємний страх, віднімає мову, ну і звісно легкий шок перед тим, як відкриється парашут, драйвове відчуття, потім момент ніби ти просто зависаєш в повітрі і нікуди не рухаєшся, контрольні розвороти, ти бачиш своїх знайомих, які також насолоджуються польотом, зверху хмарки, які здаються так близько, довкола чудові краєвиди, а внизу видно ліс, ( на який ти так мрієш приземлитись) озерце... Милуючись краєвидами, ти відчуваєш себе на рівні з птахом, бо ти все ж таки це зробив- полетів! Але як би там не було, попереду приземлення, ти починаєш вибирати на що ж це б тобі приземлитись... Оскільки в мене так як і в 4 моїх знайомих були керовані парашути ( та навіть такі є) можна було собі скерувати на ліс чи озерце, навіть якщо дуже постаратись, то можна і на цемент біля бази приземлитись, кому що до вподоби))) вибір впринципі великий, але якщо тобі дороге твоє життя і ти не самогубець, то мягкенька 0,5м травичка саме для тебе!!!=) Так ось, за 100 м до приземлення починаєш карячити ноги під кутом 45 градусів і тут земля починає дуже швидко наближатися... Приземлення... У кожного воно різне, у мене ж обійшлось невеличким забоєм в нозі, але то таке.. головне що я це зробила!!!
THE END
ПовідомленняНаталі © 12.05.08 19:50:44    

Аффтару риспект Clapping

Gandzya написав(ла):
обнадійливий початок Jokingly

Gandzya написав(ла):
Ось так я й потрапила у середовище хлопців…( до речі, дівчата, їх там багато!!!Smile
Secret очевидно, то не я одна замітила... Very Happy

Gandzya написав(ла):
можна було побачити красиві краєвиди, одним словом- КРАСА...!!! Але все це тривало не довго  Smile Піднявшись на висоту приблизно 900 м , я побачила, як тут ні з того ні з сього в інтервалі 2с почали зникати мої знайомі
LOL  LOL  LOL  там Коперфільд не пробігав Very Happy  Very Happy

Gandzya написав(ла):
2с і мене виштовхнули, ні ну ви не подумайте, я впринципі сама вистрибнула, мене тіко підштовхнули, щоб я довго не думала=Smile ну і звісно, щоб краще вилитіла))
Goof  Goof там напевне спеціальна методика виштовхування є, щоб красивіше літали

МОЛОДЕЦЬ!!!

Змінено: Наталі (12.05.08 19:51:51)
ПовідомленняZippo © 12.05.08 19:51:38    

Gandzya написав(ла):
( за що заслуга Валері, Zippo)
Нема там моєї заслуги Embarassed Я лишень запропонував написати Angel

Gandzya написав(ла):
Я пацталом LOL  LOL  LOL

Gandzya написав(ла):
Ми по черзі розповідали в камеру і зберегли на відео свій заповіт, ну так у разі чого, щоб бувSmile
У мене істерика LOL  Very Happy  Goof  Laughing  LOL

Gandzya написав(ла):
мене виштовхнули, ні ну ви не подумайте, я впринципі сама вистрибнула, мене тіко підштовхнули, щоб я довго не думала=Smile ну і звісно, щоб краще вилитіла))
Скромняжка Goof  Goof  Goof

Gandzya написав(ла):
Оскільки в мене так як і в 4 моїх знайомих були керовані парашути ( та навіть такі є)
Опачкі Shocked А шо ж це за парашутики так були...? Д-6 або Д1-5У Unknow
ПовідомленняLucky © 12.05.08 20:45:41    

Gandzya написав(ла):
ось так я й потрапила у середовище хлопців…( до речі, дівчата, їх там багато!!!Smile
дякуємо за рекламу!  Drink  завербовуй в наші ряди побільше подруг  Very Happy

Gandzya написав(ла):
Оскільки в мене так як і в 4 моїх знайомих були керовані парашути
цікаво що на перший стрибок дали керований   Surprised

Gandzya написав(ла):
головне що я це зробила!!!
молодець! мої вітання!  Drink
ПовідомленняVictorT © 12.05.08 21:07:58    

lucky написав(ла):
цікаво що на перший стрибок дали керований

У меня первый прыг был с Д1-5у.

ПовідомленняZippo © 12.05.08 21:11:41    

VictorT написав(ла):
У меня первый прыг был с Д1-5у.
VictorT, Medal  Allakh простіть нас засранців Kilroy
ПовідомленняGandzya © 13.05.08 22:23:27    

та, то був Д1-5у  Smile  класний парашут  Good , нічо смикати не тре) але на другий раз буду з некерованого стрибати, так екстримальніше!
ПовідомленняGandzya © 13.05.08 22:30:19    

Дякую всім за коменти, рада була поділитись враженнями!! Smile
ПовідомленняNeftis © 14.05.08 8:50:27    

Gandzya написав(ла):
Ми по черзі розповідали в камеру і зберегли на відео свій заповіт, ну так у разі чого, щоб бувSmile

гиги, а нотаріс заповіт завірив? Very Happy

Gandzya написав(ла):
Виходиш з літака, робиш крок в безодню, литиш, тебе окутує приємний страх, віднімає мову, ну і звісно легкий шок перед тим, як відкриється парашут, драйвове відчуття, потім момент ніби ти просто зависаєш в повітрі і нікуди не рухаєшся

оце точно, класно сказала Smile
ПовідомленняProff © 14.05.08 10:42:38    

Цитата:
тут ні з того ні з сього в інтервалі 2с почали зникати мої знайомі
 Very Happy  Good
ПовідомленняРейдер © 14.05.08 16:39:55    

Gandzya написав(ла):
і звісно я чекала на це цілісінький тиждень і це таки сталося...
Теж 2 тижні чекав, поки стрибнув))

Gandzya написав(ла):
через віконце можна було побачити красиві краєвиди
Ше би віконця були більшіSmileА то як в танку, хоча в танку тісніше)

Gandzya написав(ла):
тебе окутує приємний страх, віднімає мову
В мене перша фраза була "йопта, я випригнув!"
ПовідомленняGandzya © 20.05.08 23:15:12    

В мене перша фраза була "йопта, я випригнув!"
теж прикольно звучить! Good
ПовідомленняKattia © 26.05.08 13:18:05    

Цитата:
"йопта, я випригнув!"

підстолом) LOL

а я ще не стрибала Embarassed але дуже хочу найближчим часом це зробити...

ПовідомленняGandzya © 26.05.08 23:13:07    

так давай, Kattia, вперед! Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU