Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поїздка в Прип’ять

назад  1, 2, 3, 4  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 3 з 4
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняYdrozhdzhal © 25.08.09 22:13:59    

Привіт. В мене тут є кілька бажаючих поїхати на екскурсію в Прип'ять та Чорнобиль восени (вересень або жовтень), хтось би хотів до нас приєднатись? Лінк на фірму кину завтра, але якщо б нас набралось 17 або 27 людей, то можна їхати не регулярною екскурсією, а замовити власну - то вийде по 60 паперів з брата. Тому хто б хотів до нас приєднатись - пишіть - далі будемо разом думати Smile
ПовідомленняYdrozhdzhal © 25.08.09 22:18:10    

http://www.chernobylzone.com.ua

http://www.chernobylzone.com.ua/singletrip.php - ціни на окрему групову поїздку

Повідомленняnomeaning © 26.08.09 8:20:02    

Було б весело туди самому пролізти, а екскурсія це якось обмежено...
ПовідомленняYdrozhdzhal © 26.08.09 8:39:15    

Ця тема вже колись тут обговорювалась - потрібно мати дозвіл спеціальний, щоб ходити самому.
ПовідомленняРейдер © 27.08.09 12:45:58    

ydrozhdzhal написав(ла):
потрібно мати дозвіл спеціальний, щоб ходити самому.

Або пройти так, шоб ніхто не побачив))
ПовідомленняYdrozhdzhal © 27.08.09 12:55:57    

Так виходить, що тут хіба самі злісні порушники зібрались Smile
ПовідомленняNao © 27.08.09 17:18:29    

Згідний з nomeaning там нефіг на ту екскурсію їздити  самому набагато цікавіші ось тільки  дозиметер взяти Smile
ПовідомленняYdrozhdzhal © 28.08.09 9:07:38    

Ну і хто сам їздив? Є тут такі?
ПовідомленняNadezda_95 © 28.08.09 9:35:21    

NAO написав(ла):
Згідний з nomeaning там нефіг на ту екскурсію їздити

ydrozhdzhal написав(ла):
Ну і хто сам їздив? Є тут такі?

Як тільки NAO з nomeaning зганяють наперегонки по Чорногір"ю Cool  - переможе дружба Drink , от тоді і на Чорнобиль махнуть Jokingly

Повідомленняnomeaning © 28.08.09 9:40:41    

Nadezda_95 написав(ла):
Як тільки NAO з nomeaning зганяють наперегонки по Чорногір"ю   - переможе дружба  , от тоді і на Чорнобиль махнуть

Ти знову права Wink Після 5го вересня махнем Чорногорою, а там буду вибирати якусь суботу і неділю для Прип'яті)
Подумаєш заборонено, подумаєш штраф, але він всерівно менший ніж ті 70$ за екскурсію і цікавіше має бути...
А до першої теми, можливо ще якась команда приєднається, цікавіше буде  Very Happy
ПовідомленняVictorT © 05.04.10 13:30:44    

16.04.10 планируется НЕЛЕГАЛЬНАЯ вылазка Эксплорера. Но лично я бы на такую авантюру бы не подписался.
Некоторые подписываются только на тренинг.

ПовідомленняQbl © 06.04.10 8:44:04    

Я їздив два роки тому. Пронесло.
Можу привести аналогію з прикордонними Карпатами: Мармороси, Чивчин. З одного боку не охороняють, а з іншого: можна попастися. А як попадешся - баба надвоє ворожила: пощастить - можуть відпустити за пиво (як нас з товаришем і відпустили), а не пощастить - то поки заплатиш всі штрафи, так екскурсія через Чорнобильінформ здасться вашому гаманцю прогулянкою за морозивом.

ПовідомленняFistashka © 06.04.10 16:14:15    

я б нелегально не радила Sad можна проблем не обібратись
мета не оправдовує засоби
подруга журналістка була там 2 тижні тому. Казала організувати легальну екскурсію немає ніяких проблем.
Ця зона давно "туристична" і вбільшості для туристів з-за короду...
ПовідомленняPacTuK © 31.10.11 20:59:27    

я в кінці вересня робив спробу. Ще не встигли зайти на територію зони, як менти нас прийняли((
ПовідомленняGorihovnet © 01.11.11 11:23:29    

PacTuK написав(ла):
я в кінці вересня робив спробу. Ще не встигли зайти на територію зони, як менти нас прийняли((

І шо вам за це було?

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 4
назад  1, 2, 3, 4  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU