Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Наступна поїздка на банджі-джампінг :)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняProff © 05.05.08 11:14:54    Наступна поїздка на банджі-джампінг :)

Місце розташування: Африка - Cape Town
Висота мосту: 216 метрів
faceadrenalin.com
ПовідомленняProff © 05.05.08 11:16:33    

якщо не помиляюсь стрибок коштує 60 доларів Smile
ПовідомленняProff © 05.05.08 11:20:10    

Найвищий бенджі об’єкт
ПовідомленняHoks © 05.05.08 11:35:17    

Proff написав(ла):
якщо не помиляюсь стрибок коштує 60 доларів Smile

Плюс на дорогу десь дві тисячі доларів Smile
ПовідомленняProff © 05.05.08 11:39:57    

Зате візи шенгенської не треба робити за штуку баксів Smile
ПовідомленняHoks © 05.05.08 11:47:30    

Шенгенська віза робиться за 30 Євро Smile а для тих, кому нема 25 років -  безкоштовно.  Свою крайню Шенгенську візу я робила в грудні минулого року, як раз стигла до 25 Very Happy  взагалі з трьох своїх Шенгенів, два мені дали нахаляву. Так що не такий вовк страшний, як його малюють Smile Взагалі по візовим питанням звертайтесь, єслі шо. Візи я вам робити не буду, но проконсультую фахово Smile
ПовідомленняProff © 05.05.08 13:38:17    

Клас,  Yahoo
Хочу візу за 30 Євро і до 25 років - 2 штуки.
ПовідомленняNeftis © 05.05.08 14:19:10    

Ех.. мені б ту візу, та хоч би закордонний зробити... Sad    І тоді підкоряєм 216 м страху і кайфу))
ПовідомленняVictorT © 05.05.08 14:27:59    

Поездка нереальна. И знаете, по какой причине? По технической. На поездку на роуп в Житомир понадобилось девять страниц обсуждения. Кол-во же постов, которое понадобится для данной поездки, не способна хранить БД текущего хостера. Таким образом, тема бессмысленна, и её можно закрывать или удалять Very Happy Razz
ПовідомленняZippo © 05.05.08 14:37:38    

VictorT,  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL
ПовідомленняProff © 06.05.08 12:47:52    

VictorT а ти би всьо тільки удаляв  Beee
ПовідомленняFistashka © 02.05.12 9:30:41    

подруга стрибала банджі-джампінг недавно в Закопаному. Сайт для інфо http://www.jumping.pl

а ще як я бачу там можна стрибати парами Smile
ПовідомленняIhor © 02.05.12 12:22:40    

Судячи по білизні парами буквально Very Happy
ПовідомленняMisteria © 03.05.12 11:53:39    

Fistashka написав(ла):
а ще як я бачу там можна стрибати парами Smile
То «найсекасніший» тандем, який я тільки бачила Smile ГОмондем називається Very Happy
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU