Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Що замінить банджу в Камянці ?

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняtaraslviv77 © 04.05.08 16:54:08    Що замінить банджу в Камянці ?

Ми (говорю не тільки за себе, а й ще за 4-5 людів), приєдналися до екстріму не так вже і давно — весною цього року. Але хочем все — і одразу, почали зі стрибків з парашутом, на свята поїхали в Млинки, потім — по замках Тернопільщини та Хмельничини, розраховували на банджу в Кам’янці, але там вже нічого нема, хіба що площадка на мості! Шкода, поїхали б з вами на Житомир. Трошки компенсували фортеці у Камянці та Хотині, багато розвалин по областях та Джуриньський водоспад... Місця і пейзажі — не пошкодуєте ! Але хочеться чогось УУУВВВАААУУ!!! Хто що може порадити? Може створити якись путівник по екстримальним місцям України? І головне питання — що замінить банджі-джампінг в Кам’янці-Подільському (крім роупа в Житомирі)?
ПовідомленняZippo © 04.05.08 21:15:47    

taraslviv77 написав(ла):
Що замінить банджу в Камянці ?
Мабуть тільки банжа або той же роуп. Very Happy
За те, що дома вам не сидиться, окремо респект і уважуха, так тримати... Clapping

taraslviv77 написав(ла):
Може створити якись путівник по екстримальним місцям України?
Тарас, це дуже глобальне питання, на його вирішення можна життя потратити  Very Happy Як бачиш ми тут всі помаленьку стараємось його вирішувати, якими це темпами робиться ти сам бачиш, тому що завжди потрібно врахувати цілу купу факторів, починаючи від роботи закінчуючи банальними грошима...
Якщо ти хочеш дійсно допомогти, почни з себе. Напиши інструкцію як зїздити в той чи інший замок, або щось на подобі того. З таких інструкцій і буде нам усім путівник вихідного дня.

Повідомленняtaraslviv77 © 05.05.08 10:01:30    

Попробуєм ! Так ось щодо нашої поїздки планували її на 2 дні, маршрут - Львів - Золочів - Тернопіль - Теребовля - Скала Подільська - Камянець Подільський - Хотин - якось назад до Львова, виїзд зі Львова 8.00 Вийшло - 3 дні, через купу сторонніх або неврахованих факторів. Поперше ми їхали з двома чотирирічними дитинами, одну з них постійно закачувало, мусили зупинятись ледь не кожних 20хв., поки в Тернополі не догадались купити в аптеці спеціальні таблетки для дітей. Потім, десь майже під Чортковом, одна з дівчат розчехлилась, що загубила мобільний телефон, і навіть згадала де саме - кілометрів за 20 ДО ТЕРНОПОЛЯ ! Провівши нескладні підрахунки - дешевше повернутись на 80км назад, чим купити новий телефон, ми вернулись, потім обід, Теребовля, Скала Подільська, так що в Камянець ми попали замість запланованої 2-3 дня десь приблизно о 8 вечора. Влаштувались на ночліг у мотель (100грн. 2-хмісний номер, зручності по коридору). На другий день - Хотин, пікнік на березі Дністра, дике завершення пікніку в мотелі. На третій - нарешті Камянецький замок, стрільба з лука, самостріла, потім проклали маршрут додому - через Кривче(розвалини фортеці і Кришталева печера) на Борщів, потім Червоногород(розвалини замку і дуже гарний водоспад) на Городенку, Івано-Франківськ і Львів. До Львова ми приїхали десь близько першої ночі. Замки описувати не буду, все можна знайти в неті, досить самих назв.
ПовідомленняVictorT © 05.05.08 13:09:18    

taraslviv77 написав(ла):
І головне питання - що замінить банджу в Камянці (крім роупа в Житомирі)?

Не очень понятно, что можно понимать под заменой в данном случае, но, например, наши друзья из http://euphoria.com.ua/,  планируют поездку в Каменец-Подольский на роуп (и не только).

ПовідомленняGoodwin © 06.05.08 22:54:24    банджо-стрибок

В мене також є  бажання здійснити банджо-стрибок –кілька тижнів тому я знайшов таке оголошення  
По вказаному номеру ще не дзвонив. Тут, я так думаю, відео з місця проведення стрибків
ПовідомленняVictorT © 07.05.08 15:07:37    

Если не ошибаюсь, банжа в Киеве около 35-ти метров, т.е. ниже, чем мост в Житомире, и кроме того, банжа в Киеве дороже, чем роуп в Житомире. Есть и другие ньюансы, из-за которых я думаю, что лучше все-таки ехать на роуп в Житомир, а не на банжу в Киев.
З.Ы. Кстати, обьявление, как я понял, уже удалили (утром было, видел). Был ещё сайт киевской банжи bungee.com.ua, сегодня у меня не открывается, видимо, тоже удалили либо временные проблемы с сайтом.
А на видео смущает урл сайта города Золотоноша, так что возможно это не киевская банжа.

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU