Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Долина нарцисів

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Цікаві місця / Екскурсії / Відпочинок / Флешмоб / Більярд / Боулінг Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 27.04.08 12:03:41    Долина нарцисів

У природному заповіднику Закарпатської області "Долина нарцисів" на травневі свята почнеться період цвітіння. Квітуча долина розташована за 4 км від міста Хуст і займає площу 257 га., з яких 170 га. займають нарцисові поля.  Там можна побачити високогірний вузьколистий нарцис, який росте лише на Закарпатті, на висоті 200 м над рівнем моря.
Народу туди валить в середньому 50-200 туристів, а в вихідні до 500. В пік цвітіння туристів як мурах, більше 1000.
Усі рослини заповідника перебувають під охороною держави. Штраф за одну зірвану квітку — 12 грн. Crazy

Повідомленняpurple_lady © 08.03.09 18:21:08    

Я туди хочу...Smile Shocked
ПовідомленняTailleR_MiLLo © 08.03.09 22:23:48    

А де то поконкретніше хтось знає і коли ті нарциси починають цвисти ?
Повідомленняpurple_lady © 12.03.09 1:01:29    

Я обовязково туди поїду, тільки от би дізнатися  якого коли саме... це буде....
ПовідомленняРейдер © 12.03.09 8:31:31    

purple_lady написав(ла):
от би дізнатися  якого коли саме... це буде...
хм..

ZIPPO написав(ла):
на травневі свята почнеться період цвітіння
Тіки я то побачив? Smile
ПовідомленняCamomile © 12.03.09 21:16:49    

Як мінімум два зрячих екстремала на цьому сайті є Jokingly  а я ще й побачила де, не тільки коли Very Happy
Повідомленняtt © 13.03.09 10:36:57    

взагалі то період цвітіння напряму залежить від погоди. можуть вони розквітнути в перших числих, можуть і в десятих... що ж до краси, яка там є, останім часом вона малось подустала не без допомоги звісно туристів. За розповідями друзів, які були там минулого року, суцільних полян практично не лишилося. ростуть собі по кілька кущиків....
ПовідомленняНаталі © 14.03.09 21:14:41    

Very Happy а саме цікаве, що ту інформацію Зіппо виставив минулого року. Що ж, Валєркус, твоя праця не залишилась без уваги, ай навіть через рік.  Very Happy Таваріщі, хто знайде і викладе тут час цвітіння цього року, тому буде свЄтоSmile Yahoo
ПовідомленняNetka © 13.04.09 19:56:50    

...була в Долині Нарцисів... ех, красота там...
ПовідомленняQbl © 14.04.09 18:55:41    

Був там. НЕ сподбалося.
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU