Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Мото Львів-Вроцлав-Берлін-Лодзь-Львів

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняdolphin © 26.10.17 17:08:35    Мото Львів-Вроцлав-Берлін-Лодзь-Львів

2300 км. 4 дні.
1 мотік. Я і дружина моя.
Мета мандрівки - Олімпійське селище, збудоване Гітлером до ігор 1936 року поблизу Берліна.. У радянські часи село було тренувальною базою спортсменів-армійців СРСР. Я жив у тому місці, разом з бвтьками, кілька років у середені 80-х малим пасаном.
Проїхали все по плану, усі ночівлі в готелях. Прогулянки Вроцлавом Берліном та Лодзем були звісно цікаві й смачні, але головне "Олімпішес Дорф".
Селище зараз у пристойному стані. Територія обнесена парканом Екскурсії платні. Екскурсію треба Бронювати за кілька днів, я цього не знав, добре що заканало примазатись до чужої. Екскурсія більшою мірою присвячена олімпійському її минулому.
Мені було кайфово побувати в дитячих місцинах. Кому шось більше цікаво то питайте, всьо всьо розповім Smile
Шось забув як туйка фотки додавать.

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU