Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Потрібен стропоріз!Терміново!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Купівля Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняHapuga © 24.04.08 21:39:34    Потрібен стропоріз!Терміново!

Куплю стропоріз!Пелікан.Або позичте на початок сезону,а то один гад обіцяв заїхати на Чайку і купити ,але розтягнув на 2 місяці!  Twisted Evil   Терміново!!! Sad
ПовідомленняVictorT © 24.04.08 22:06:53    

Я видел пеликаны в украинских парашютных интернет-магазинах. Но я не уверен, что пеликан - лучший выбор для дубов (судя по началу сезона).
ПовідомленняHapuga © 24.04.08 22:17:33    

Чому ти так вирішив? Поскільки стропоріз призначений для "устранения" перехльосту на ЗП,на чому постійно наголошує інструктор,то пелікан на мою думку  з цим завданням справиться.
ПовідомленняZippo © 24.04.08 22:27:49    

Думаю, що для строп запаски він і підійшо би, але коли недай Бог зависання за літаком, або ше яка кулера ...
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU