Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Прикольне відео :D

назад  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 11 з 13
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLea :) © 27.05.13 15:01:03    

О Боже !!! очі, очі !!! Wall
ПовідомленняSpawNTnT © 27.05.13 15:03:58    

Lea Smile написав(ла):
О Боже !!! очі, очі !!!

Я неосилив! То ппц!  Wall

НаКуя така режисура! На місці викладача повісився б від стиду!

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняSpawNTnT © 27.05.13 15:41:21    

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняProgektor © 29.05.13 7:17:19    

Zippo За що ти нас так не любиш  Crying or Very sad , шо ми тобі такого зробили Evil or Very Mad . То кОшмар, та то кОшмар Bo . П.С. Хоча, якшо глянути на велику кількість переглядів, яку має це відео, не хочу про це навіть і думати, то вона може і ше й на сцену попаде Bo, популярна склмф Evil or Very Mad
ПовідомленняANGELo © 29.05.13 8:41:47    

Progektor, а що саме кошмар? Very Happy
ПовідомленняProgektor © 29.05.13 9:47:40    

ANGELo
що саме ти питаєш??? Ти шо конкретики ше хочеш??? Я хочу ТО з голови, з памяті своєї стерти. То кошмар! Ну нічо напади німців пережили і це переживем.

ПовідомленняZippo © 29.05.13 9:56:58    

ANGELo написав(ла):
Progektor, а що саме кошмар?
Він мабуть про це Jokingly

ПовідомленняNadezda_95 © 29.05.13 9:58:31    

Справжня кішечка, ррр Sarcastic hand
Заточька на обличчі — всі гроші Very Happy
п.с. Прожектор, не хвилюйся, ми тебе вилікуєм Vava

ПовідомленняProgektor © 29.05.13 10:28:17    

Хто моє лікування оплатить???
ПовідомленняNadezda_95 © 29.05.13 10:37:59    

Є безкоштовні народні методи Very Happy
Травичку попити, віск вилити ітд.

ПовідомленняANGELo © 29.05.13 11:43:04    

SpawNTnT написав(ла):
Я неосилив! То ппц!

Спокійно, Жека! Колумбійські диффчата тебе врятують! Very Happy Хай відпочинуть очі... Crazy

Zippo написав(ла):
Він мабуть про це

Оу... Shocked  Пардон. Прожектор, питання знімається. Я десь 1.5 хв максимум дивився. Так да-а-алеко я не додивився.

Progektor написав(ла):
Я хочу ТО з голови, з памяті своєї стерти.

Хоч до балу на Валентина ще далеко, де таких немає, але може аутотренінг допоможе. Wink
І взагалі! Якщо так важко, то чого дивився? Треба було при першій сцені нах вимкнути. Як я, от. Cool А ти ще до сцени з хамоном дотягнув... Ще той збоченець, йпт. Jokingly

ПовідомленняProgektor © 29.05.13 13:01:37    

Після першої, якоїсь з чимось там сцени, не можу і НЕ ХОЧУ про то навіть згадувати я відвернувся від екрану в істеричній контузії Bo  Bo  Bo  Wall  Wall  Wall але переосилив себе і на одне закрите око якось то додивився, але час від часу і закривав то одне відкрите око Buck . П. С. Колумбійські дівчата, Колумбійські дівчата, Колумбійські дівчата, Колумбійські дівчата, Колумбійські дівчата  Disobedient  Disobedient  Disobedient
ПовідомленняZippo © 22.07.13 16:01:37    

Жесть! Goof

ПовідомленняLeona © 22.07.13 16:16:30    

Хто знає секрет цієї ілюзії? Бо то просто звиздець  LOL Я б таке побачила на вулицях міста, то шляк би мене трафив відразу  Crazy  Crazy  Crazy
ПовідомленняBeskaBo © 22.07.13 18:35:32    

Ну гіпотеза на рахунок того фокусу в мене закралась Smile  Secret
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 11 з 13
назад  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU