Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Про то, як я на*бнувся з висоти 800 метрів і залишився живий

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLucky © 22.04.08 11:21:59    Про то, як я на*бнувся з висоти 800 метрів і залишився живий

Як і всі - пив вогонь-воду, курив веселі чудо сигаретки, шлявся по всяких веселих закладах кароче все як книжка пише. Smile Аж тут в якийсь прекрасний день як цегла в голову прийшла ідея здійснити мрію дитинства і стрибнути з парашутом. Всі ми уявляєм який приход може бути якшо цегла попаде в голову - вот так і мене почало колошматити і не попускати від нової теми яка з’явилась в житті - парашути Smile (не ті шо роблять з пластмасових банок, а справжні, з тканиною і рюкзаком і... кільцемSmile. Звичайно самому стрибати було б скучно тому я підсадив на цю ідею свого братуху. Братуха вже матьорий пєрєц - 6 стрибків тоді мав але всі в Києві на Бородянці.
        І от в один гарний деньок ми рулимо на Левицького 84, проходимо великі і залізні двері яким би сам форт Нокс позавидував і попадаєм в дворик де вже куча піплу тусується. Проходимо в навчальний клас і вперше побачили знаменитого Едуарада Зеноновича. Зі словами "Базару багато!" почалась підготовка юних і вже неврівноважених особистостей яким надоїло ходити на своїх ходулях по рідній землі. Не буду томити тим як ми там підписували всякі маляви мол шо ми признаєм шо ми вже прийшли сюда йо*#утими на всю голову і якшо комусь остатки мозгів після прижка вилетять через вуха, то ніхто в тому не винуватий. Всі хто ше не пригав завжди питають чи не страшно було. Я завжди відповідаю шо:
- Ні грама. Чесно Smile
Хоча перший приход від прижків я прочухав ше в навчальному класі де ЕЗ нам показував як сідати в кукурудзник. Доречі, ті плакати напевно малював якийсь депресивний мудак, бо рожі в зображених персонажів такі ж потухші як у смертників перед стратою. От на них мій двіжок і відреагував підвищеними оборотами, а мене чогось дико потянуло поржати так шо аж братуха підозрілим і недогяняючим поглядом на мене фтикнув - вроді ше ж не курили Smile

Час Ч
        І от, пройшовши всі випробовування в класі, ми рулимо в міжнародний інтерконтинентальний аеропорт "Цунів". По дорозі до Городка я побачив найбільшу в житті колону фур до упору забитих яблуками (історія відбувалась в кінці серпня 2007 року), кілометрів так на 5 розтягнувся караван тих фур при обочині. В самому городку добрі люди нам показали куда то треба звернути шоб попасти до космодрому. Довгих пів дня нас зайо*#вали то хмари, то вітри із-за яких ми нервово ходили біля клубу і тренували силу волі на предмет пити коньяк чи не пити. Майбутнім пригунам скажу: не пийте, воно нафіг не треба, а після прижка пригодиться Smile Нарешті фінальні приготування, підгонка парашутів, прощальний інструктаж Зеноновича і всі погребли до СуперБоїнга-747, в народі Кукурудзник Ан-2. Доречі, машина дуже надійна і судячи по розповідях мого молодшого братішки має хорошу аеродинаміку (він коли катався то при заході на посадку пілот вирубв двіжки нах і нічо - сіли!) Знай наших конструкторів з КБ Антонова! Хвилювань в мене і діла ні граму, чесне слово, тіки вот смішно і все, шо дєлать не знаю, а сміятись хочеться)). В салоні літака ЕЗ попришпилював нас шнурками і літачок пішов на взліт. Це був мій перший політ за останні 15 років. Я літав тільки в дитистві зі Львова в Черкаси, але про то вже нічого не помятаю. Поки літак набирав висоту через ілюмінатор розглядую все шо пропливає внизу. А краєвид просто бомбейський: всі будиночки такі маленькі як сірникова коробка, трохи далі за селом видно залізничну колію, дороги ну і все таке. Скажу Вам чесно - літати вартує хоча б із-за того шоб бачити все зверху - магічне видовище Smile. Тут від всієї цієї лірики мене відриває афігєнний прижок літака в повітряній ямі! Я думав шо шлунок вилізе через ліве вухо, а кишки через праву ніздрюSmile. Но поковбаситись від цього я не встиг бо шось забібікало і 5 тушок вилетіли через двері. Я і дальше не хвилююсь, всьо чікі, з братухою гоним собі всякі пріколи наскільки це дозволяє дирчання літака. Не хвилювався я навіть коли побачив як мій братуха переді мною вилетів нах. Займаю я свою стойку перепуганого боксьора перед дверима літака, і тут ЕЗ мені каже мол давай, пішов. Долесекундне дирчання Анушки змінилось свистом повітря і диким приходом адреналіну в кров! Дихалка застопорилдась, все шо я міг це тіки так: ииии, йопти...! ой б*л, б*я! Пі%дєц! Їпать! ой б*я! Повертаю голову вправо і бачу вже вдалині Анушку яка мені привітно помахує крилами на прощання - Тримайся Чувак, ми тебе не забудем Wink Йопти! це ж треба рахувати! б*я! так, двісті двадцять один... Їпать!!!! А скільки часу я вже не рахував????! Ой б*я!!! двісті двадцять два! Б*я, ну його нах рахувати! тре рвати кільце! Ривок, мене перервернуло, струсонуло, і все! Тишина, ляпота! Над головою великий білий купол, всі стропики рівненькі - життя вдалось Smile. Розчековую запасочку і дивлюсь навколо як все класно і шо мій братело теж успішно болтається під куполом Smile Приземлявся я як Мама в колиску кладе - навіть не думав шо так мягко і илєгантноSmile. Тіки коли вже піднявся на ноги відчув як дико в мене серце калатає і як сильно я хочу ще!!!

2 стрибок був пакруче - я вже мав затримку 5 сек. Тепер парашутєги - це шось від чого мене починає гребти як тараканаSmile

Повірте піпли, це так яскраво, що ради цього вартує жити! Мягких вам посадок і удачі!
ПовідомленняСлІпиЙ © 22.04.08 12:21:45    

Good пісатєль Very Happy
ПовідомленняZippo © 22.04.08 12:42:50    

lucky написав(ла):
Зі словами "Базару багато!" почалась підготовка
Шото мне ето напоминает  Crazy

lucky написав(ла):
ті плакати напевно малював якийсь депресивний мудак, бо рожі в зображених персонажів такі ж потухші як у смертників перед стратою
100%. Я себе ловив не раз на цій думці Very Happy

lucky написав(ла):
міжнародний інтерконтинентальний аеропорт "Цунів"
новий статус аеродрому до Євро XII LOL

lucky написав(ла):
Довгих пів дня нас зайо*#вали то хмари, то вітри із-за яких ми нервово ходили біля клубу і тренували силу волі на предмет пити коньяк чи не пити
Ти раз відчув, а ми кожен тиждень так...

lucky написав(ла):
Майбутнім пригунам скажу: не пийте, воно нафіг не треба, а після прижка пригодиться
золоті слова Wink

lucky написав(ла):
прощальний інструктаж Зеноновича
впісяюсь зараз, то ж тре так сказати прощальний... LOL

lucky написав(ла):
тіки вот смішно і все, шо дєлать не знаю, а сміятись хочеться))
Цей синдром у більшості людей... Ніхто не хоче показувати що йому страшно... В результаті всі мило "улибаютса и машут" тим самим піднімають бойовий дух один одному Crazy

lucky написав(ла):
Займаю я свою стойку перепуганого боксьора перед дверима літака
Тепер я знаю як та поза перед двирима називається  LOL

lucky написав(ла):
Б*я, ну його нах рахувати! тре рвати кільце!
 LOL  LOL  LOL

lucky написав(ла):
і все! Тишина, ляпота!
Цю тишину незабувається ніколи Happy

lucky написав(ла):
Приземлявся я як Мама в колиску кладе
Зачьот, тре взяти цю фразочку у свою копілочку Crazy

lucky написав(ла):
Тепер парашутєги - це шось від чого мене починає гребти як таракана
велкам до клюбу людей які тебе прекрасно розуміють Firsttimer
ПовідомленняHoks © 22.04.08 13:16:08    

Цитата:
Йопти! це ж треба рахувати! б*я! так, двісті двадцять один... Їпать!!!! А скільки часу я вже не рахував????! Ой б*я!!! двісті двадцять два! Б*я, ну його нах рахувати! тре рвати кільце!

Хи-и-и,  таке я і сама пережила, коли перший раз стрибала  LOL  LOL
Раджу на перший раз казати "Во імя отця, і сина, і святого духа Амінь"  Very Happy як раз три секи виходить, і по ходу, в контесті першого стриба легше запа"мятати Wink  Very Happy

Цитата:
питають чи не страшно було. Я завжди відповідаю шо:- Ні грама. Чесно Smile

А от в ось це не віриться. Чесно Smile
ПовідомленняVictorT © 22.04.08 13:34:29    

Hoks написав(ла):
таке я і сама пережила, коли перший раз стрибала

А у меня на первом прыжке вообще кольца не оказалось Very Happy

Hoks написав(ла):
в контесті першого стриба легше запа"мятати

В контексте первого прыжка легче запомнить "дуже популярну лайку про неналежну поведінку чужої матері. Перед вилітом досвідчені парашутисти запевняли нас, що це теж відповідає трьом нескінченно довгим секундам, після яких нарешті можна смикнути заповітне кільце, що відкриває парашут.", как писала Алена Лань в "Высоком Замке".

lucky написав(ла):
2 стрибок був пакруче - я вже мав затримку 5 сек.

И посадочка была покруче, уже проявляются навыки точниста Very Happy И как мы снимали купол с дерева под ливнем, на маленькой площадке в промежутке между цистернами и каким-то металлическим хламом, мне тоже запомнилось Very Happy

ПовідомленняНаталі © 22.04.08 13:55:26    

Very Happy  Very Happy  LOL  LOL  LOL
lucky написав(ла):
цегла в голову прийшла
,
lucky написав(ла):
Всі ми уявляєм який приход може бути якшо цегла попаде в голову

- тобто невроз нав"язливих станів Very Happy  Very Happy  LOL  LOL  LOL  знайомо-знайомо

Hoks написав(ла):
"Во імя отця, і сина, і святого духа Амінь"  
Оксана рулєз Clapping  Clapping

Hoks написав(ла):
Цитата: питають чи не страшно було. Я завжди відповідаю шо:- Ні грама. Чесно Smile

А от в ось це не віриться. Чесно

2Hoks хлопець бувалий, він сам писав:
lucky написав(ла):
Як і всі - пив вогонь-воду, курив веселі чудо сигаретки, шлявся по всяких веселих закладах
- його такою фігньою як плакатики не злякаєш Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняLucky © 22.04.08 14:05:54    

VictorT написав(ла):
И посадочка была покруче, уже проявляются навыки точниста  И как мы снимали купол с дерева под ливнем, на маленькой площадке в промежутке между цистернами и каким-то металлическим хламом, мне тоже запомнилось

100 пудов Вітька! без твоєї дружньої допомоги я б там ше довго з тим деревцем рішав хто міцніший стропи чи гілки  Drink

ПовідомленняHoks © 22.04.08 14:12:26    

Наталі написав(ла):
його такою фігньою як плакатики не злякаєш Very Happy  Very Happy  Very Happy

Які плакатики, мна  Shocked То про плакатики?  Surprised ... Buck Я все таки думаю, то про стрибок! бо налякати плакатиками можна хіба того, хто, проходячи попри Бюро ритуальних послуг, що якраз там недалеко дуже вдало (близько до потенційних клієнтів) знаходиться, до залізних воріт так і не доходить   Very Happy  Very Happy
ПовідомленняZippo © 22.04.08 14:15:26    

botsman написав(ла):
півгодини розглядав вінки у бюро ритуальних послуг (а їх там поруч з клубом кілька штук)
Botsmanа бюро ритуальних послуг не зупинило...  Jokingly
ПовідомленняNeftis © 22.04.08 14:59:44    

Ой людоньки, lucky  тож померти з сміху можна LOL   треба ж таке придумати:
lucky написав(ла):
Всі ми уявляєм який приход може бути якшо цегла попаде в голову - вот так і мене почало колошматити і не попускати від нової теми яка з’явилась в житті - парашути  (не ті шо роблять з пластмасових банок, а справжні, з тканиною і рюкзаком і... кільцемSmile.
 І цегла класно падає і парашюти з пластикових банок Jokingly

lucky написав(ла):
підписували всякі маляви мол шо ми признаєм шо ми вже прийшли сюда йо*#утими на всю голову і якшо комусь остатки мозгів після прижка вилетять через вуха, то ніхто в тому не винуватий.
боюсь в нашому випадку вже ні одна малява не переконає що не йо*#уті.. Embarassed
А рахунок 3-ох секунд це прям як мій перший раз, які там цифри, крім купки друзів матюків, згадування чиєїсь матері і чорта з два ти щось там відрахуєшSmile Very Happy
ПовідомленняZippo © 22.04.08 15:14:14    

Neftis написав(ла):
боюсь в нашому випадку вже ні одна малява не переконає що не йо*#уті..
Якщо б всі дотримувались інструкцій які написав Telegraph Crazy у темі ВЛК 2008 то булиб всі здорові, ги
telegraph написав(ла):
якщо не відмочите чогось ну дуже подібного тому що витворяв Йозеф Швейк то через пару хвилин ви вийдете з сертифікатом душевно здорового львів"янина.

P.S. У мене про всяк випадок така бумажка є. А чи є вона у вас? Crazy

ПовідомленняНаталі © 22.04.08 15:30:33    

ZIPPO написав(ла):
P.S. У мене про всяк випадок така бумажка є. А чи є вона у вас?
цікаво кого підкупив і за скільки?? Very Happy  Very Happy  Чи ти просто приховав своє темне парашутно-екстремальне життя??  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняCatchMySpirit © 22.04.08 15:43:25    

от перечитую статтю, і шо нове речення, то все більше і більше хочеться в небо!! Я вже і дня не можу прожити без думки "Ну коли мене вже нарещі викинуть з того кукурузника!!!"....

Цитата:
Всі хто ше не пригав завжди питають чи не страшно було. Я завжди відповідаю шо:
- Ні грама. Чесно Smile  Smile
От і я зараз так само думаю, вроді нічого не страшно, але життя покаже, шо я буду говорити в той істинний день Surprised

Цитата:
Приземлявся я як Мама в колиску кладе
....і я так хочу.... Smile
ПовідомленняZippo © 22.04.08 16:23:10    

Наталі написав(ла):
цікаво кого підкупив і за скільки??
Офіційно заплатив пару гривників Cool

Наталі написав(ла):
приховав своє темне парашутно-екстремальне життя??
А от і ні. Ми навпаки говорили що парашутисти і екстремали, Crazy  тому що нам у довідці потрібно було написати - до занять парашутним спортом протипоказаня не виявлено, чи щось типу того... Buck  Tongue
ПовідомленняALI © 22.04.08 17:17:44    

Після такої поеми (можна сказати - оди) я відмовляюсь від своїх зазіхань на титул кращого пісца серед екстремалів-неекстремалів і йду в монастир замолювати гріхи і просити за ваші заблудші екстремальні душі. Angel
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU