Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашютистка выжила упав с 4000 метров. Журналісти отжигают

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLucky © 27.10.09 0:11:35    

Ханас

це все ахінея полюбому. Кастор, моє повідомлення потім видалиш тоже.

Коротше кажучи, в нас на форумі немає нікого достатньо компетентного в тандем-прижках, щоб давати поради вартує стрибати тандем чи не вартує.

Особисто моя думка (повного ламера в питанні тандему) - людині яка взагалі самий перший раз буде пригати з парашутом цікавіше пригнути буде в тандемі  бо довше падати буде ну і може шось краще побачить там вверху Acute , але і лавандоса більше заплатити прийдеться, так шо вперед і з пісньою, ура товариші! Very Happy

ПовідомленняVictorT © 27.10.09 0:31:40    

Ханас написав(ла):
І що я там такого в читані цієї інформації незрозумів?
То, что она перевирает реальные события, что к сожалению, становится правилом, особенно при описании событий в мире парашютизма. Я уже начал подумывать, что эти посты лучше не удалять, а перенести в "Журналісти отжигают".

Ханас написав(ла):
А то що я запропонував Надін добре обмізкувати своє рішення, я важаю правильним рішенням
Только в твоём предложении обдумать есть намёк (подтекст), что нужно принять твою точку зрения. И показываешь только одну сторону медали, возможность поламать ноги при прыжке с дубом (более вероятная) не рассматривается.

Ханас написав(ла):
І почерпувати інформацію позитивну чи негативну по тій діяльності чим хтось бажає зайнятись, чи то тендем, чи іншою діяльністю я важаю потрібно
да-да, и конечно же, всему этому  Firsttimer  Ski  Sailboat  Velo и особенно этому Sex надо учиться, читая публикации в жёлтой прессе Very Happy
ПовідомленняAndrey © 27.10.09 1:10:55    

Ги-ги, ото дискусия тут розгорілась Crazy   Вставлю і я своїх 5 копійок
Ханас, на автомобілях (приміром) гинуть люди куди більше і куди частіше, ніж в парашутному спорті і закрема при тандем стрибках...   І це зовсім не означає, що нам потрібно відмовитись від автомобілів, так  же ж?

Ханас написав(ла):
І почерпувати інформацію позитивну чи негативну по тій діяльності чим хтось бажає зайнятись... ...я важаю потрібно
Тільки не треба інформацію по парашутному спорту черпати у журналістів....  Хочеш почерпнути корисну інформацію - читай відповідну літературу....  І іншим порекомендуй, від того буде більше користі.  А журналісти - це крайня інстанція у якої можна щось вчитись...  Крім красномовності і перебільшення вони нічого не навчать.  Повір нашому неодноразовому досвіду
"Учите матчасть, товарищи!" © (автора на жаль не помню)

ПовідомленняDaishi © 27.10.09 10:14:10    

Слухайте я, походу, чогось не доганяю.
Тандемний стрибок, "пасажир" спереді. Ранець в інструктора на спині. Яким макаром медуза могла зацепитися за ногу!  пасажира?!?
Добре, в теорії можу уявити, як це могло статися: якщо медузу викидувати, коли обоє летять вертикально, головою вниз, а у пасажира ноги закинуті назад, між ногами інструктора (не особо стабільне положення для відкриття + ривок по логіці мав би бути ну дуже відчутним).
Ну і якщо це так то з якого дива інструктор відкривався в такому положенні?
ПовідомленняVictorT © 27.10.09 10:52:49    

Daishi написав(ла):
Слухайте я, походу, чогось не доганяю.
Не стоит пытаться делать выводы на основе публикации в прессе.

Daishi написав(ла):
Яким макаром медуза могла зацепитися за ногу!  пасажира?!?
Медуза не цеплялась на ногу пасажира.

Daishi написав(ла):
якщо медузу викидувати
Медузу не кидали.

Daishi написав(ла):
не особо стабільне положення для відкриття + ривок по логіці мав би бути ну дуже відчутним
Открытия и не должно было быть в тот момент, и, соотвественно, рывка.

Daishi написав(ла):
Ну і якщо це так то з якого дива інструктор відкривався в такому положенні?
Инструктор не открывался в таком положении. А почему он оказался в таком положении (если оказался), уже вряд-ли узнаем.

Как видно из поста, ты тоже не особо представляешь принцип работы парашютной тандем-системы, но тоже пытаешься делать выводы. Хотя, одно рациональное зерно (насчёт положения) таки есть, но присутствует так-же и неверное представление других моментов.

ПовідомленняDaishi © 27.10.09 12:11:38    

VictorT,
Не треба так агресивно реагувати на запитання Wink
Так, я не знав, що в тандемній парашутній системі є ще стабілізаційний парашут, але він як не як також знаходиться в ранці інструктора, тобто все що було написано для медузи відповідно відноситься до стабілізайційного парашута Smile

З твого ж поста можна зробити висновок, що логіка процесу правильна, інше питання чому так могло статися і тут уже в тебе нема варіантів, але це по великому рахунку уже і не важливо...
ПовідомленняVictorT © 27.10.09 13:17:43    

Daishi написав(ла):
тобто все що було написано для медузи відповідно відноситься до стабілізайційного парашута
Не всё, как я написал уже выше, есть только одно "рациональное зерно", остальные рассуждения не верны.

Daishi написав(ла):
можна зробити висновок, що логіка процесу правильна
Опять же, как писал выше, только в одном моменте, остальные не верны.

Daishi написав(ла):
інше питання чому так могло статися і тут уже в тебе нема варіантів
Варианты то как раз есть. Неизвестно только, какой имел место быть.
ПовідомленняIntegrator_2006 © 27.10.09 14:47:34    

Дану інфу помістив сюда постфактум, реально бачив таке повідомлення двічі в новинах за день-два після трагедії.
Точно не пам"ятаю, де - чи в ТСН, чи в НТВ...
так що буде доцільніше перенести в "Проишествие"...
ПовідомленняVictorT © 28.02.11 19:56:02    

Очередной шедевр "отечественного кинематографа" - Улётное видео по-русски Shocked Surprised LOL
ПовідомленняVova © 28.02.11 23:29:39    

1.Крим !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 100%  Very Happy  Very Happy  Very Happy
2.Українські парашутьори, які в ЛА перед стрибком балакають по англійськи !!!!!!!!!!! Тоже 100% Very Happy  Very Happy  Very Happy  
3. : "вітром З ЙОГО РУК ВИРИВАЄ СТАБІЛІЗУЮЧИЙ парашут"  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL
4.Обрізав стропи... А якшо чесно,- то він їх зубами перегриз!  LOL  LOL  LOL

Я і не знав, шо по розкрасці купола можна оприділити хто і де пригає  Very Happy
"медуза" в кармані, тепер називається стабілізуючим парашутом в руках.
Жгут!!!

ПовідомленняVictorT © 06.06.12 14:19:43    

VictorT написав(ла):
Только сейчас заметил, что в этой теме нет ссылки на Краткий справочник для журналистов, пишущих о парашютном спорте
Еще можно ознакомиться: Словарь английских парашютных терминов и Русско-английский парашютный словарик.
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU