Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Парашютистка выжила упав с 4000 метров. Журналісти отжигают

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 22.04.08 9:31:46    Парашютистка выжила упав с 4000 метров. Журналісти отжигают

Упав с высоты четыре тысячи метров с нераскрытым парашютом, спортсменка чудом осталась жива.

35-летняя москвичка Наталья Тан «болеет» небом, сколько себя помнит. Даже тот страшный день, когда на головокружительной высоте - четыре тысячи метров - ее парашют не раскрылся, она вспоминает с содроганием, но... планирует свои будущие прыжки.

- На Коломенский аэродром я приехала ранним утром, - вспоминает Наталья. - Проверила оборудование, надела снаряжение и поднялась на борт самолета.  

Вместе с ней в тот день прыгали еще 20 парашютистов. Как только самолет поднялся на высоту четыре тысячи метров, поднялся сильный ветер. Спортсмены даже подумывали отменить тренировку, но потом все же решились прыгнуть.

- Все мы в парашютном спорте не первый год, - продолжает Наталья. - Порывы были не сильными, вот и подумали, что справимся...

Через несколько минут после прыжка Наталья почувствовала, что с парашютом происходит что-то странное. Она подняла голову вверх и увидела, что стропы запутались.

- Я летела вниз как камень, - с дрожью в голосе вспоминает Наташа. - Пыталась раскрутить стропы, но у меня ничего не получалось...

Когда до земли оставалось шестьсот метров, обезумевшая от страха женщина воспользовалась последним шансом выжить - нажала на кнопку спасательного прибора - некое подобие воздушной подушки. К счастью, он сработал и немного смягчил удар.

- Когда упала на землю, я поняла - Бог был рядом, - шепотом добавляет  спортсменка.

От болевого шока Наталья потеряла сознание. При падении она получила открытый перелом бедра, ушиб позвоночника и травму шеи. На «скорой» парашютистку экстренно доставили в больницу.

- Я работаю в больнице не один год, но такое вижу впервые, - говорит врач клиники. - Эта женщина точно в рубашке родилась.
Через несколько дней Наталье предстоит сложная операция на сломанном бедре. Период реабилитации продлится около трех месяцев. Самое удивительное, что бесстрашная женщина не унывает и надеется, что снова сможет прыгать.

Джерело

ПовідомленняZippo © 22.04.08 9:40:09    

Цитата:
когда на головокружительной высоте - четыре тысячи метров - ее парашют не раскрылся
Я собі уявляю скільки б вона часу літала коли б він відкрилась на такій висоті.  LOL

Цитата:
Через несколько минут после прыжка Наталья почувствовала, что с парашютом происходит что-то странное
Вдумайтесь у ці слова...  LOL  LOL  LOL

Цитата:
нажала на кнопку спасательного прибора - некое подобие воздушной подушки. К счастью, он сработал и немного смягчил удар.
треба Вєталю сказати про таку собі кнопочку.  LOL  LOL  LOL
Повідомленняtt © 22.04.08 9:55:14    

"несколько минут после прыжка"... А чого ти дивуєшся, тьола летіла з 4 тис та ще й кілька раз від землі відбилася на "воздушной подушке". добре шо тіко кілька хвилин а не час-два  LOL
ПовідомленняVictorT © 02.06.08 13:03:06    

Очередной журналисткий отжиг. Читал и плакал. http://gpu.ua/index.php?&id=230854
Сохраняю для истории тут.

Цитата:
Світові скайдайвери злетілися до Бородянки
31.05.2008 7:05

”Я боялся, что мы столкнемся! А я испугался, когда меня понесло на грузовик. Вспомнил инструктора, начал управлять крыльями”, — діляться враженнями після стрибка двоє парашутистів. Хвилину тому вони приземлилися.

У середу на аеродромі міста Бородянка під Києвом уперше стрибали скайдайвери. На тиждень сюди приїхали півсотні парашутистів з України, Росії, Фінляндії, Нідерландів і США. В Україні це новий вид екстремального спорту. Раніше люди в костюмах, схожих на птахів, у нашому небі не стрибали.

Серед спортсменів — жінка. Парашути упаковують у невеликому ангарі. Тут стоять візочки на колесах. Пірует, який виконуватимуть на 4-кілометровій висоті, спершу відточують на візках. Лягають на них, їздять, опускають і піднімають руки й ноги.

Голландець Ярі Куосма навчає українського спортсмена тримати під час стрибка ноги так, щоб фігура вийшла якнайкраще. Куосма є власником компанії ”Бірдман”. Вона шиє костюми для скайдайверів. Додаткову тканину нашивають між ногами й під пахвами виробу. Завдяки тканині спортсмен планерує в повітрі. Це  уповільнює час падіння.

— У звичайному комбінезоні літаєш хвилину і розкриваєш парашут. У цьому костюмі вільно ширяєш небом дві хвилини, — розповідає ”ГПУ” Сергій Довгань, 50 років. Чоловік уперше стрибав у костюмі. Він живе в Харкові, працює педіатром. Стрибати з парашутом почав три роки тому. Коли виконав 450 стрибків, захотілося спробувати щось нове.

— У ваших хлопців виходить непогано. Аби стрибати й літати в такому костюмі, треба добре знати себе в повітрі. Тому до стрибків допускають лише профі, ті, хто стрибав із парашутом більше 400 разів, — каже Ярі Куосма.

Зустріч організували столичні парашутисти. Олена Дементьєва, організатор заходу, розповідає, що із закордонними скайдайверами українці познайомилися через Інтернет. Потім зустрілися на стрибках у Барселоні. Тоді й вирішили приїхати у травні до столиці України.

Скільки коштує:

10 тис. грн — стільки коштуватиме програма підготовки ”чайника” до рівня скайдайвера в міській асоціації ”Параскуф”.
4 тис. грн — костюм скайдайвера. Його шиють на замовлення.
250 грн — зйомка стрибка відеооператором.
1000 грн — стрибок з інструктором.

Подпись под фото: Скайдайвер приземляється в середу на аеродромі в Бородянці після двохвилинного польоту (фото: Наталія ЧУБЕНКО)

Змінено: VictorT (02.06.08 17:57:50)
ПовідомленняVictorT © 02.06.08 17:49:28    

Маразм крепчает ещё больше. Shocked Планеристы  Very Happy Ржунимагу Very Happy
Ещё одно "описание" того же события:
Видеосюжет на пятом канале:
http://5.ua/img/forall/syuzhety/planerysty_5kanal_01062008.wmv
И его текстовая версия:
http://5.ua/newsline/184/0/51183/

Цитата:
Під Києвом відбувся злет планеристів-екстремалів (РЕПОРТАЖ)

До України прилетіли люди-птахи: планеристи, які здійснюють екстримальні польоти у спеціальних костюмах. Спочатку спортсмени керують вільним падінням, а потім приземляються за допомогою звичайного парашуту. На аеродром у Бородянці, що під Києвом завітало лише троє таких екстремалів. Утім організатори кажуть - запросили найкращих.
Костюм супермена, а точніше бьордмена - головний секрет людини-птаха. У ньому між ногами, а також між рукою та тулубом вшиті спеціальні перетинки із міцної тканини. Під час польоту туди заходить повітря і людина може маневрувати наче птах.

Кріс Ваард, людина-птах (Голандія): "Свобода, ти - аероплан. Ти летиш, а не падаєш. Ти рухаєшся вперед, і це така свобода".

Задоволення від вільного польоту триває недовго - лише кілька хвилин. За цей час планерист встигає пролетіти до семи кілометрів і розвинути швидкість близько 100 кілометрів за годину. Одного лише костюма для боьрдмена не достатньо. До польоту допускаються лише ті, хто вже стрибнув не менш як 200 разів з парашутом.

Ярно Кордія, людина-птах (Голандія): "Це складніше, ніж просто літати з парашутом. Там ви можете маневрувати руками, а тут вони засунуті у крилатий костюм. На політ впливає навіть найменший рух руками-крилами. Тому він значно делікатніший. Окрім того, небезпечніший. Адже ваші руки зайняті і ви не можете їх підняти і вхопитися за парашут. Тому у нас тут є спеціальна жовта стрічка, яка звільняє руки, коли ви випускаєте парашут".

Польотам у костюмі людини-птаха близько 10 років. Вони дуже поширені у Сполучених Штатах та у Європі, а от в Україну завітали вперше. Утім тут іноземні гості вже встигли залучити до польотів кілька десятків українців. Ще кількох вивчили на інструкторів.

Олена Дементьєва, організатор польотів: "В США это очень развито, тоесть там на каждой дропзоне. на каждом аэродроме, пригают обязательно среди парашутистов будет хотя бы десяток бьордменов. у нас пока послабее, хотя у нас уже тоже, вот вчера полный подъем был, там 18 человек было в самальоте, Тоесть очень много научились летать и скоро в небе пенад бородянкой будут целые стаи".

Загалом у світі налічують уже тисячі людей-птахів. Вони подорожують між країнами, влаштовують різноманітні змагання та яскраві шоу в небі. На одному з останніх у Німеччині - побили рекорд із кількості: у небі одночасно здійснили політ 45 планеристів.

Роман Сухан, Дмитро Большаков, 5 канал

ПовідомленняIntegrator_2006 © 13.10.09 14:56:51    

Перенесено из Предпосылок...

На Харківщині під час стрибка розбився спортсмен-парашутист

На аеродромі Харківського університету військово-повітряних сил у Чугуєві розбився спортсмен-парашутист.

За офіційною інформацією прикордонної служби, чоловік здійснював стрибок у власний вихідний, того дня планових стрибків на аеродромі Прикордонна служба не проводила.

Пояснити, чому загиблий на закритому військовому аеродромі стрибав з парашутом у свій вихідний, ніхто не може.

У прес-службі Державної прикордонної служби кажуть, що з'ясовувати це тепер має військова прокуратура.

Із цим не погоджуються друзі загиблого, спортсмени-парашутисти. Вони переконані, що це були планові стрибки і загиблий, що був бортмеханіком гелікоптера, стрибав разом із своїм підрозділом – авіаційною ескадрильєю.

В аероклубі розповідають: під час стрибка у прикордонника парашут розкрився, проте сильний порив вітру завадив йому провести маневр, і через це парашутист упав.

"Це нещасний і безглуздий випадок. Купол над головою був розкритий, хто ж тут винний? Бувають пориви вітру, коли багатотонні літаки падають, і їх ніщо не рятує", - зазначає командир парашутної ланки Харківського аероклубу Михайло Шихайло,

У Харківському аероклубі кажуть, що загиблий був досвідченим парашутистом, на його рахунку понад тисячу стрибків.

Джерело
ПовідомленняVictorT © 13.10.09 17:55:42    

Это скорее в Журналісти отжигают. Надо будет перенести.

Integrator_2006 написав(ла):
Пояснити, чому загиблий на закритому військовому аеродромі стрибав з парашутом у свій вихідний, ніхто не може.
Это пипец. А чому він взагалі стрибав, хтось може пояснити? А чтому взагалі люди стрибаюсть, хтось пояснити може?
А ще, хтось може пояснити, чому більшість стрибає саме по вихідних?

під час стрибка у прикордонника парашут розкрився, проте сильний порив вітру завадив йому провести маневр, і через це парашутист упав
Да-да, вот в точности именно так всё и было, не упущено не одной детали.

Не читайте перед обедом советских газет (с) професор Преображенский.
Читайте скайцентр, умнее будете.

Цитата:
Харківщина, 16 квітня, 19:21
Да и новость поражает оперативностью.
ПовідомленняVictorT © 14.10.09 9:32:53    

P.S. Журналисты неисправимы. Кликнул по "Читайте також" из Джерела.
Цитата:
Планерист відправився в повітряну подорож в понеділок, його парашут зачепився за дроти в місті Сен-Сипрієн (департамент Дордонь).

UPD: Только сейчас заметил, что в этой теме нет ссылки на Краткий справочник для журналистов, пишущих о парашютном спорте

ПовідомленняANGELo © 14.10.09 9:56:32    

Я вважаю, що немає необхідності чіплятися до всяких неточнотей, чи помилок журналістів. Основна мета журналістів - подання достовірної інформації звичайним(!) читачам. Признаюся, що пори до часу я також вважав параплан власне парашутом, просто який парить в потоках. Але від зміни назви суть не міняється. Аналогічно думаю далекі люди від того, які просто отримують інформацію, не задумуються, що це не парашут, а параплан. Аналогію можна провести з висвітленням ДТП. Інколи роблять помилки, через які ніяк не можу уявити, що саме відбулося. Але я прекрасно розумію, що людина не може знати все. Головне подати достовірну інформацію (ну хоча б на 80%). Журналіст, хоть і універсальна людина, але мозок все-таки у всіх працює однаково на якихось там 2-3%. Ну звичайно є вийнятки, які знають все і вся. Ну напевно тоді їм дійсно може бути смішно і дивляться на журналістів як на "атжігатєлєй". Я так зрозумів, що такі унікальні люди є в нащому клубі.
А з другої сторони, щоб не читати "атжігатєлєй", читайте новини та інформацію на спеціалізованих ресурсах, де знають що таке парашут, а де параплан.
ЗІ: ну це так... в захист журналістів, і людей які в чомусь не дуже сильно розбираються.

ПовідомленняVictorT © 14.10.09 10:36:10    

ANGELo написав(ла):
Я вважаю, що немає необхідності чіплятися до всяких неточнотей, чи помилок журналістів
Необходимости действительно нет Very Happy Без этого можно прожить Very Happy

ANGELo написав(ла):
Основна мета журналістів - подання достовірної інформації
Хорошо бы, если б они придерживались этой цели.

ANGELo написав(ла):
Признаюся, що пори до часу я також вважав параплан власне парашутом,
И планер тоже считал парашютом?

ANGELo написав(ла):
Інколи роблять помилки, через які ніяк не можу уявити, що саме відбулося. Але я прекрасно розумію, що людина не може знати все. Головне подати достовірну інформацію
Тут получается противоречие. Ты уже второй раз в этой теме говоришь про ошибки и достоверную информации, как-то не очень согласовуется. Ну и часто к ошибкам ещё добавляется просто "буйная фантазия" с желанием приукрашения и сенсационности и "штампы" (стропы запутались). О какой достоверности может идти речь? Разве что о самом факте "кто-то убился", или "кто-то не убился".

ANGELo написав(ла):
Ну напевно тоді їм дійсно може бути смішно і дивляться на журналістів як на "атжігатєлєй".
Тут тоже есть исключения, НЕотжигатели - просто нормальные журналисты, не халтурщики (которых, складывется впечатление, больше).

ANGELo написав(ла):
А з другої сторони, щоб не читати "атжігатєлєй", читайте новини та інформацію на спеціалізованих ресурсах
Это я и хотел сказать.

ANGELo написав(ла):
в захист журналістів, і людей які в чомусь не дуже сильно розбираються.
Защита от кого? Very Happy Обвинение не в том, что кто-то в чём-то не очень сильно разбирается, а в том "что авторитетно, со знанием дела" пишут (говорят) о том, в чём не разбираюся, добавляя подробности из своей "буйной фантазии".

Чтобы больше ознакомиться с отжигами, а так-же с мнениями по этому поводу, как обвиняющими, так и защищающими, и лучше сформировать своё личное мнение, можно ещё ознакомиться с темой на скайцентре по этому поводу. Правда читать много, но иначе особого смысла нет.

P.S. по приколу:

крайній раз внесено зміни: VictorT (14.10.09 11:25:11), редаговано 3 раз
ПовідомленняANGELo © 14.10.09 10:56:23    

VictorT написав(ла):
Ты уже второй раз в этой теме говоришь про ошибки и достоверную информации, как-то не очень согласовуется.
Інформація: "Планерист відправився в повітряну подорож в понеділок, його парашут зачепився за дроти в місті Сен-Сипрієн (департамент Дордонь).". Помилка: не парашутом, а парапланом.  Достовірно? ..Достовірно, але не вірні терміни. Суть зрозуміла новини? ...Зрозуміла. Для звичайного користувача (який просто читає новини) - цілком достатньо. Захоче дізнатися більше - піде на спеціалізовані ресурси. От про то я і говорю. На диво воно узгоджується. А фантазія журналістів, то в них робота така. Very Happy
VictorT написав(ла):
НЕотжигатели - просто нормальные журналисты, не халтурщики
якщо журналіст парашутист, то таких ляпів не допустить. Але журналісти в більшості універсальні, тому все знати не можуть, особливо по термінах. Читай вищенаписане в  попередньому повідомленні.
ПовідомленняХанас © 25.10.09 16:32:19    

Перенесено из Питання / Відповіді для "першоразників".

Надін написав(ла):
Мені потрібно іменно з інструктором
Я спочатку тобі пропоную добре обмізкувати чи воно тобі настільки потрібно.  Shocked  Surprised
Пропоную тобі невеличку статтю для доміркування.

ПовідомленняVictorT © 25.10.09 23:16:13    

Ханас, перед тем, как давать советы, советовал я бы советоующему самому получить хоть минимальный опыт. Как в прыжках, так и в чтении пресссы. Потом я эти мессаги сотру. Не в обиду, несмотря на то, что мы знакомы. При встрече обьясню.
ПовідомленняZippo © 25.10.09 23:22:44    

Мдя... я думаю, що в інструктора в якого за плечима 6000 стрибків... Ну ви поняли...
P.S. Мою месагу тоже зітреш...

ПовідомленняХанас © 26.10.09 23:38:01    

VictorT написав(ла):
самому получить хоть минимальный опыт
Ти правий я досвід в тандемі немаю і не бажаю мати. Confused

VictorT написав(ла):
Как в прыжках, так и в чтении пресссы.
а в прижках і читати пресссссуууу мінімальний досвід маю. І що я там такого в читані цієї інформації незрозумів? Surprised

То що
Цитата:
ненадлежащего исполнения своих профессиональных обязанностей так как он не принял надлежащих мер к обеспечению безопасных условий совершения такого прыжка легкомысленно предполагая отсутствие возможности наступления опасных последствий
Бо хтозна-скільки краще вчитись на чужих помилках....а не самому ставати на граблі... VavaInvalid

ZIPPO написав(ла):
Мдя... я думаю, що в інструктора в якого за плечима 6000 стрибків... Ну ви поняли...
Бо як замітив ZIPPO і такі опитні люди які мають заплечима хмара хмарою опиту,мають схильність помилятись....  Wasko  
А то що я запропонував Надін добре обмізкувати своє рішення, я важаю правильним рішенням. Razz
І почерпувати інформацію позитивну чи негативну по тій діяльності чим хтось бажає зайнятись, чи то тендем, чи іншою діяльністю  Firsttimer  Ski  Sailboat  Velo  Sex  Bomb я важаю потрібно. Cool

Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU