Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Проходження ВЛК 2008

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняTelegraph © 16.04.08 15:19:57    Проходження ВЛК 2008

Тут описуватиму особливості проходження ВЛК в 2008-му році.
Все так як роблю я. так би мовитисолюшн до квесту.
1. Отримання сертифікату від нарколога
берем паспорт з львівською пропискою, 33грн. 50 копійок і приписне/військовий квиток (нащо воно я не знаю так як ніде на нього не дивились... але раз казали то я взяв) і йдем на вулицю Лепкого 8, це праворуч від універу франка.
приходим раненько (годинку так на 9-ту) і слідуєм інструкціям на стінах. якщо все буде добре то з 14.30 до 16.00 ви зможете стати власником сертифікату. Головне не пити напередодні!
2. Отримання сертифікату від психотерапевта. Берем паспорт з львівською пропискою, 16 гривень і приписне/військовий квиток. для студентів ще й сдудентський, оскільки там не вірять що вас не комісовано. Йдем на вулицю Коциловського (хто він такий я не знаю але його вулиця це бічна Левицького, трохи далі від АСК. Приходим туди раненько себто бажано на 8-му, так як працює цей заклад народної медицини з 8-ї до 15-ї кожен будній день. що раніше прийдете то менше всяких водіїв буде в черзі. Ні в кого нічого не питаємся а йдем прямо в кабінет біля реєстратури(там є охорона і ще дві дверки, отож ідем НЕ ДО ОХОРОНИ! решта дверей нам підходять.) Якщо не відмочите чогось ну дуже подібного тому що витворяв Йозеф Швейк то через пару хвилин ви вийдете з сертифікатом душевно здорового львів'янина.
3. Йдем з цими сертифікатами до лікаря в АСК. Цього перця пропоную ловити не інакше як з допомогою мобілки. я особисто з ним два тижні грав в кішки-мишки, тупо приходячи не тоді коли він там є (. Але якщо попередньо погодити з ним все по мобілці(до чого я власне додумався через два тижні піших прогулянок замарстинівська-левицького...) то все відбудеться дуже швидко. Прийшов, козирнув сертифікатами, паспортами, приписним/військовим квитком... і готово...
4. Маючи на руках два сертифікати, направлення, паспорт і військовий документ йдем проходити ВЛК.
та не вірте що все так просто. не будете ви проходити влк в той день, ну ніяк не будете. поперше треба знайти де його проходити(це не доїжджаючи метрів 300 до аеродрому, прямо біля готелю. ніяка це не поліклініка. це якийсь медсанпункт). Подруге треба прийти зранку і в правильний день(це понеділок, середа, п"ятниця на 8.30). Але навіть якщо ви все так і зробите то всеодно не пройдете влк в цей день. Вам треба ще: виписку з амбулаторной карти(шняга така, де написано чим ви в житті хворіли), документально підтверджену групу крові і "туберкулбозну консультацію"... Але щось я відволікся. отже приходите ви в той здравпункт і питаєте де тут у них ЛЛСК проходять(саме так це тепер називається). вас посилають на другий поверх до голови того самого ЛЛСК. вона оглядає вас професійним оком і здивовано дивиться в сертифікати(і як йому їх видали? ясно же що ненормальний алкоголік...). заберає у вас сертифікати, заберає у вас скерування і дає замість них "направлення" в вашу поліклініку і в тубдиспансер. а також дає папірчик на якому намальвано що вам загрожує в подальшому. Видавши вам ці предмети вона скаржиться на відсутність файлів і просить вас принести їй 3 штуки(так що можете взяти заздалегідь...). потім веде вас в рентген-кабінет( для дослідів). вам там роблять флюорографію двох органів і з тими знімками(раджу одразу взяти з собою кульочок, бо ходити з тим знімком ДУЖЕ незручно) випроваджують геть, сказавши прийти в один з названих мною днів на пів-дев"ятої.
5. Йдете в тубдиспансер, йдете в поліклініку і робите все що там скажуть.
6. Приходите з банкою сечі і ніразу не ївши в той самий здравпункт, але на цей раз в правильний час.

напишу коли сходжу.
далі буде...

Прохождение ВЛК 2007

Змінено: Telegraph (01.06.08 15:42:31)
ПовідомленняTelegraph © 21.04.08 10:40:35    

дописав трохи до солюшену
ПовідомленняNewcomer777 © 25.04.08 15:52:14    

Эта ЛОЛ!
Когда будете  оббивать пороги всяких там врачей, не забудьте спросить себя ЗАЧЕМ я это делаю? Хотя если целью есть узнать состояние своего здоровья, тогда цель оправдывает средства. может быть Drink

Повідомленняklim © 30.04.08 16:45:03    

На самом деле - очень интересно, как во Львове сейчас это проходится Smile
Автар, пеши исчо!!!!  Very Happy

ПовідомленняVictorT © 27.05.08 19:33:24    

Похоже, на третьем пункте начались серьёзные проблемы... или закончились...
ПовідомленняNewcomer777 © 28.05.08 6:44:04    

Витя, ты замочил дохтра?  Shocked
ПовідомленняVictorT © 28.05.08 9:06:11    

newcomer777, нет, оказалось, что и в живом виде у него можно забрать своё ВЛК Very Happy
ПовідомленняTelegraph © 01.06.08 15:44:02    

трохи дописав.
сорі за затримку, але в мене тут кохання/сесія/робота...
був троха зайнятий... навіть провтикав сьогоднішній спуск в бункер Sad
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU