Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Хто зі мною в Амстердам? :-)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Подорожі світом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняVitalik-ataman © 15.08.15 12:03:43    Хто зі мною в Амстердам? :-)

Алоха Smile Є халява, авіаквиток з Варшави до Ейндховена і назад за 30$. Така ціна є у лоукоста WizzAir на 30.09. Хто зі мною? У планах: кемпінг та велопокатухи у Амстердамі, автостоп та каучсерфінг до Роттердаму, а можна і в Париж у Дісней Ленд рванути. На все 14 днів Dance
ПовідомленняVitalik-ataman © 17.08.15 12:21:26    

Ось вам ще один лайфхак як добратись у Варшаву дешево. Є в Поляк декілька великих фірм перевізників, які постійно між собою конкурують інколи ціни доходять до абсурду, так від Жешува до Варшави я придбав квиток на автобус за 5 злотих це приблизно 30грн. Тобто за 30грн. 300км., 4 години їзди в комфортабельному автобусі з wi-fi і кондиціонером а якби я прочухав це раніше квиток коштував б мені 1 злотий тобто 6 грн. це дешевше ніж нічна маршрутка з Сихова. До порівняння рейсовий автобус зі Львова коштує від 300грн. що у 10 разів дорожче.

Polskibus.com

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU