Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

«Львів Екстрім Клуб» — 9 років!

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 06.08.15 11:06:22    «Львів Екстрім Клуб» — 9 років!

Ось вже який рік я з гордістю пишу чергову тему з нагоди святкування дев’ятої річниці «Львів Екстрім Клуб». Дев’ять років Карл! Дев’ять років! Наш маленький монастир буде збиратись на душевне паті. По при усі труднощі і негаразди ми завжди знаходимо можливість зустрітись за чарчиною «Луцької» і згадати билие времена.

Цього року, як і минулі роки (2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 роки), святкування буде проходити 15–16 серпня на Ясниському кар’єрі, що поблизу Брюхович, на так званому «обриві Гавчика» (названий в честь першого падіння швидкісного спуску Романа он же G@vchik).

Програма паті: як і в попередні роки не дамо собі засохнути. Традиційні водні процедури, пограємо на пляжі у волейбол/футбол, замутим якісь конкурси, постріляємо із страйкбольної зброї, і на завершення запустимо святковий салют. Як завжди, протягом дня буде лабати потужна музичка.

Фінанси: Минулого року ми скидувались по 200 грн, цього акурат вистачило, але через млятський долар цього буде мало. Пропоную цього року скидуватись по 250 грн з розрахунку на 2 дні. Гроші, як завжди, закидаємо мені на картку ПриватБанку: № 5168 7553 8051 5995 Рукавішніков Валерій Іванович не пізніше четверга 13.08.15.

Меню: В суботу сосиски шашличні, м’ясне асорті, сир, домашній оселедець, сало, салати, канапки, помідори/огірки, ввечері запечена картопля із шпондером, одним словом, все як на пікніках. В неділю поснідаєм смаженими курячими крильцями із пивом, гг. Спиртне: Як завжди, фірмовий «Луцький» напій від головного технолога SV-шки, в недільку пивко.

Доїзд: На автомобілі/велосипеді або маршруткою від старого ЦУМу (Магнуса). Карта з координатами.

Отже, усім кому знайоме і не байдуже слово «Львів Екстрім клуб», ласкаво просимо. І не забувайте, що літо вже помалу тю-тю, так що треба добряче поколбаситись, щоб потім було що загадати.

Ну і як завжди ведем список бажаючих Write
  1. Zippo Львів
  2. Serjan Червоноград
  3. Khima Червоноград
  4. SpawNTnT Червоноград
  5. Spike Львів
  6. Світлана Київ
  7. Endru Львів +
  8. Аліса Львів +
  9. Vitalik-ataman Львів +
  10. Andrey Львів +
  11. Blumchen Львів
  12. Hoks Київ
  13. BeskaBo Львів
  14. Олег Львів
  15. Helga Львів
  16. Victor SV Луцьк +
  17. Robinzon Львів
  18. Genyk Львів +
  19. Linayre Львів +
  20. Acosta Львів
  21. Hranitel Київ
  22. Tt Львів
  23. Absinth Львів
  24. Надя Львів

крайній раз внесено зміни: Zippo (12.07.16 10:12:16), редаговано 18 раз
ПовідомленняLinayre © 13.08.15 19:49:10    

Мені не зовсім получається, але я таки хочу потрапити в той перелік. Буду в неділю і, можливо, трішки в суботу. Внесок закинула 18.51.
ПовідомленняHranitel © 14.08.15 17:00:40    

Я буду додавайт до списку
ПовідомленняAcosta © 17.08.15 14:51:00    

Ще раз всіх зі святом «Львів Екстрім Клуб» — 9 років!  Yahoo
Думаю що ніхто не буде заперечувати якщо скажу що паті видалось на славу суперовим, дружнім та місцями не сподіваним.
Окрема дяка організаторам за кальян, був дуже доречним.  Allakh
Тут трохи фото  http://www.ex.ua/120779911692
P.S. Їхати в 1 ночі з такої глухоти на велосипеді ще той екстрім   Goof

ПовідомленняGenyk © 17.08.15 18:58:28    

Тре буде повторити. Радий був всіх видіти і чути, дякую за вихідніSmile
Викладаю фото з нашого нічного купання, Ass-контроль був дуже суворий, тре було посвітити своєю незасмаглою гепою так, щоб можна було прочитати назву бренду на капцях Zippo і пустити зайчики нею на протилежний берег:

А на другому фото видно дохлу чайку, про яку говорив SV-шкаSmile

А ще фото традиційного салюту, який Zippo традиційно підпалював і традиційно не пам’ятає

трохи відео і фото: http://www.ex.ua/265411393010
ПовідомленняVitalik-ataman © 17.08.15 19:54:00    

genyk написав(ла):
А ще фото традиційного салюту

Не вірю Shocked Шо апять? Wall

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU