Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Перший раз. А я думала, що стрибати не страшно

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняDynozavr © 06.01.15 13:58:24    

Napets написав(ла):
Ну,якщо Ви не хочети вчитися на чужих помилках,тоді для Вас це дійсно негатив.

1)  Це негатив, бо розділ і тема про інше

2) На чужих помилках вчитися хочу, і вчуся. Це відео бачила раніше,  висновки зробила,  необхідні дії в позаштатних ситуаціях при стрибку і приземленні вивчила напам'ять. І якщо порівняти всі реальні ризики і звернутися до статистики, то в моєму випадку,  найвагоміша розумна причина відмовитися від регулярних стрибків - це ризик вбитися на трасі по дорозі в Цунів чи назад.

3) Такі випадки потрібно обговорювати, але  для їх розгляду треба створити відповідну тему у відповідному розділі. Тут інший розділ і інша тема, я просто поділилася позитивними емоціями від першого стрибка з парашутом, і в обговоренні чекаю на такий самий позитив  Drink

Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU