Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Перший раз. А я думала, що стрибати не страшно

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняDynozavr © 28.12.14 19:35:33    Перший раз. А я думала, що стрибати не страшно

Ідея стрибнути з парашутом прийшла якось спонтанно: до мене приїхали друзі з Іллічівська Одеської області, і я перебирала варіанти, як їх розважити. По маршруту в Карпатах вже їх зводила, різні культурні місця Прикарпаття відвідали, і в некультурних місцях потусили... Що б таке придумати? І випадково побачила вконтакті нове фото на аватарці друга — стрибок з парашутом в момент відділення від літака. Думаю: нормальний варіант для відпочинку, таке друзям запам’ятається. Заодно і сама стрибну... Довго не думали: подзвонила — зареєструвалася на стрибок — поїхали.
Приїхали в Цунів, ну все по схемі: інструктаж, тренування на тренажерах, кава в кафешці...
Самовпевненість просто зашкалювала... я кепкувала над своїми друзями-одеситами, які гризли нігті від страху, і була глибоко переконана що мені не буде страшно... ну який тут адреналін — адже за спиною спортивне минуле, і екстрім — це мій  стиль життя... а тут так просто — вискочила собі з літака і смикнула кільце... подумаєш...
ЩЕ НІКОЛИ Я ТАК НЕ ПОМИЛЯЛАСЯ!
До посадки в літак — ніяких емоцій. А коли літак почав набирати висоту і я глянула в вікно... і раптом, замість того щоб насолоджуватися романтикою польоту і милуватися  красою краєвиду, —  дуже нецензурні слова заполонили мої думки... (хоча в житті на землі я таких слів не вживаю) 3,14*** ЦЬ!!!  Це ж туди треба стрибати!! @%& ?? З якимось мішком за спиною?! А якщо воно не розкриється... Може не треба? Ні, не можна відмовлятися, бо як потім з таким позором далі жити... От @!!!
Двері відкрилися... люди почали вистрибувати. Я сказала собі подумки: «Все буде нормально! А якщо не розкриється — то значить так мені і треба!» Після цих «заспокійливих» думок страх раптом пропав, натомість мені чомусь стало дуже весело: підійшла черга, я показала язика в відеокамеру і вистрибнула.
521, 522, 523... язик можна зламати... рвонула кільце, купол відкрився... ВАУ!!! Клас!!! Фантастично!!! Треба це повторити!!!
Але я не думала, що «повторити» приїду вже наступного тижня. Тому що цей момент... момент вистрибування з літака і кілька секунд падіння — цей момент просто не давав мені спокою... я згадувала це щодня, і не могла дочекатися коли відчую це знову.
З того часу, на кожних вихідних, коли погода дозволяє — відкладаю всі важливі і неважливі справи, і їду 170 км з Івано-Франківська в Цунів на аеродром. І єдине, що тепер може зіпсувати мені настрій — це погана погода в Городку Smile

ПовідомленняEugeneKorchinsky © 28.12.14 22:56:14    

Ох-ти, класно, давненько тут ніхто свою творчість не постив!

Коротко і змістовно. Тільки от язика на камеру перед відділенням показувати не рекомендую — можна ненароком відкусити при відкритті парашуту.

Firsttimer

ПовідомленняZippo © 29.12.14 12:42:12    

EugeneKorchinsky написав(ла):
давненько тут ніхто свою творчість не постив!
Це точно
Dynozavr написав(ла):
З того часу, на кожних вихідних, коли погода дозволяє — відкладаю всі важливі і неважливі справи, і їду 170 км з Івано-Франківська в Цунів на аеродром.
Ще одна жертва парашутизму. Ласкаво просимо до небонирів, гг Firsttimer
ПовідомленняGallinka5 © 29.12.14 16:00:39    

а шо там, кстаті, за некультурні місця? Поподробней, будь ласка Cool
ПовідомленняDynozavr © 29.12.14 17:32:32    

Женя, дякую! Стосовно відкушеного язика - я про це  щось не подумала...а на інструктажі про це не попереджали.. Дякую, на майбутнє буду обережна!

Zippo написав(ла):
Ще одна жертва парашутизму. Ласкаво просимо до небонирів, гг

Дякую, Zippo !!!  Drink

Gallinka5 написав(ла):
а шо там, кстаті, за некультурні місця? Поподробней, будь ласка

Ну ми ж усі живі люди..не одним же екстрімом...  іноді ж треба відпочивати як звичайні люди. Jack Daniels в поміч Drink  Wasko А місць достатньо, вибираєм те яке по кишені Smile

ПовідомленняDynozavr © 30.12.14 15:45:58    

До речі, так як я катаюсь в Цунів на аеродром регулярно - то якщо є бажаючі з Івано-Франківська чи області  стрибнути - дзвоніть, забезпечу трансфер до аеродрома і назад комфортним 9- місним мінівеном  067 3410473. Але тільки з питань транспорту.  На стрибок реєструйтеся самостійно, за наступними номерами

067 369 27 16 стрибки з парашутами Д5, Д1-5-У.

096 382 31 82  стрибки з парашутом Д6

ПовідомленняNapets © 01.01.15 22:34:16    

Dynozavr написав(ла):
Може не треба? Ні, не можна відмовлятися, бо як потім з таким позором далі жити... От @!!!

Насправді це не так.Може парашутисти це виключення,але в авіації відмова пілота від польоту,з різних причин,не вважається придметом поганого тону чи боягузства.
ПовідомленняDynozavr © 01.01.15 23:28:24    

Napets, я просто передала свої думки і емоції перед стрибком. Насправді, в випадку першого стрибка з парашутом, відмова від стрибка, тим більше в літаку - це є саме прояв боягузтва і слабкодухості Very Happy Тому що страх в даному випадку, хоча і сильний,  - але безпідставний і на рівні інстинкту. Ми люди а не тварини, тому повинні вчитись контролювати свої емоції, в тому числі і страх.
ПовідомленняNapets © 06.01.15 0:05:11    

Dynozavr написав(ла):
відмова від стрибка, тим більше в літаку - це є саме прояв боягузтва і слабкодухості Very Happy

Ви не праві-це прояв розумності.
Страх це дуже велика сила,а коли з ним "боротися" не правильно,він може завдати великої шкоди вашому здоров"ю.Під дією страху,людину просто клине і вона нездатна управляти своїми діями.Я таке бачив на товаришу і навіть сам відчув,спасла мене  висота і рація,а товаришу не повезло,благо відбувся синяками.Любий психотерапевт лікує словами,а не "в клітку з тиграми".
Рекомендую:
А. Мартынов "Ментальная подготовка пилота СЛА"

Цитата:
 Как готовить психику к таким видам спортивной экстремальной деятельности, как полеты на летательных аппаратах сверхлегкого класса (парапланах, дельтапланах, планерах и др.), как противостоять стрессовым нагрузкам, как лучше обучать и обучаться полетам, используя особенности психического восприятия - об этом и говорится в книге. Книга может быть полезна как пилотам СЛА, так и всем интересующимся психологией деятельности в экстремальных условиях и психологией спорта.

«Книга может быть интересна не только пилотам (самых разных летательных аппаратов), но и спортсменам других видов спорта - она описывает вполне серьезные вещи хорошим языком и с долей юмора. Я бы сказал, что она - образец того, каким мог бы быть хороший учебник по психологии спортивной деятельности».
ПовідомленняDynozavr © 06.01.15 1:46:28    

Napets, книжку прочитаю обов'язково, дякую. Сперечатися не хочу, але ви приводите в приклад якійсь крайнощі. На рахунок "прояву розумності" - можна це і так назвати, суть від того не зміниться.
 Але ж відчуття щастя люди переважно отримують саме від нерозумних вчинків...  Angel
І стосовно здоров'я: його треба не берегти, а економно витрачати Wink

ПовідомленняNapets © 06.01.15 10:23:28    

Dynozavr написав(ла):
ви приводите в приклад якійсь крайнощі
Які крайнощі? В авіації дрібниць не буває.Ось вам живий приклад не готовності до стрибка (правда тут розп....ство а не страх.)

Замість того,щоб контролювати політ до приземлення вона Хіхі-Хаха.Занадто дорога ціна,а ніби було все нормально.
P.S.а Ваш хід думки стосовно
Dynozavr написав(ла):
отримують саме від нерозумних вчинків...

мені подобається  Smile
ПовідомленняLucky © 06.01.15 10:30:04    

Napets написав(ла):
Ви не праві-це прояв розумності.

Я думаю в 99.999% випадків - це якраз прояв того шо наклав в штани Embarassed
Щоб це було проявом розумності - треба  щоб пригун в тому щось розбирався, щоб побачив, що щось іде не так, що він не зможе вирулити ймовірне палєво і тоді приймає рішення злити прижок. І може пояснити по якій причині він злив приг, чому він був небезпечний для нього і/або для інших.
А пригун який 1 раз йде стрибати, якого прив'язали до дуба або д5/д6 і зливає в літаку прижок, коли випускаючий інструктор каже що можна стрибати - я думаю що ця людина 100% зассала, так вот Wink (ну може не зассала, просто тошнити почало і ноги якісь ватні стали Cool )  Very Happy

ПовідомленняNapets © 06.01.15 11:52:12    

Я зрозумів.Поставили все на "конвеєр"Значить там дійсно винен клуб,що не розказав,показав,попередив,а не дівчина Хіхі-Хаха,яка не знала чого чекати.В тюрму.
ПовідомленняDynozavr © 06.01.15 12:21:26    

Napets, до чого тут цей негатив?? Це не норма а нещасний випадок, і як каже статистика, в побуті таких трагедій в десятки разів більше ніж в екстремальних видах спорту.
Бачили фільм "Пока не сыграл в ящик"? Подивіться, не пошкодуєте!  Smile

ПовідомленняNapets © 06.01.15 13:27:02    

Ну,якщо Ви не хочети вчитися на чужих помилках,тоді для Вас це дійсно негатив.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU