Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Відкритяя НОВОЇ DZ у Львові 2015р

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняWXP © 05.12.14 20:04:44    Відкритяя НОВОЇ DZ у Львові 2015р

Як я вже говорив то незабаром у Львові планується відкриття нової DZ!
Незважаючи на особисті стосунки та амбіції До нового року будуть проведені збори парашутистів, місце і дата будуть мною повідомлені додатково!
Орієнтовно повідомляю про присутність на новій DZ літака Л-410 робочі висоти 4200–5000, цінова політика не обговорюється в зв’язку з плаваючими цінами на пальне.
На збори будуть запрошені в принципі всі бажаючі «СПОРТСМЕНИ» в яких є в наявності свої власні парашути а також які націлені на спортивну роботу!!!
Для парашутистів які будуть відповідати вимогам а це орієнтовно (відсутність бажання вживання, дисципліна і відповідальність. І ще перелік деяких факторів). В перспективі буде запропонована робота на DZ.
Всі додаткові нюанси будуть мною доведені додатково.
Дякую за увагу! Щось пишіть!

ПовідомленняXander © 06.12.14 9:52:58    

Та невже! Good

Є питання.

А коли той "незабар" і чи плануються першорази/АН2?
ПовідомленняZippo © 06.12.14 10:12:46    

Оце так сюрприз, однако. Surprised
ПовідомленняLucky © 06.12.14 11:37:29    

Це дуже круто Good
Сподіваюсь, час коли таке щастя привалить не за горами.

ПовідомленняDynozavr © 06.12.14 20:24:26    

Де буде знаходитися нова DZ?
ПовідомленняWXP © 17.12.14 18:26:53    

Я вас прошу вибрати день і годину я думаю десь ввечері, місце зустрічі повідомлю додатково.Першоразники плануються але статік лайн,замість Ан-2 буде елка Зустріч плануйте після Миколая.
ПовідомленняTurbocuda © 18.12.14 10:00:53    

Більшості підходить в неділю вечором.
ПовідомленняOleg-VR © 22.12.14 23:48:55    

Що за дропзона? Коли відкриття? Що буде в оренді? Стрибки: спорт, тендем, афф? Якось, такі анонси, без детальної інформації, виглядають досить дивно Shocked
ПовідомленняWXP © 26.12.14 20:02:51    

Якби інфа була не достовірна то я не писав би. Напевно  /Олег мене незнає
ПовідомленняDynozavr © 28.12.14 12:27:41    

Будь-ласка розкажіть детально про нову дропзону, людям цікаво... Чи це секретний секрет? Secret
ПовідомленняAlexxx © 29.12.14 18:34:11    

30 грудня 2014 р., 20.00 відбудуться збори спортсменів-парашутистів з приводу анонсованого відкриття нової висотної DZ. Збори відбудуться за адресою: вул. кн. Ольги, 5, приміщення "Карпатбуд". Питатись на прохідній в охорони, вони мають бути попереджені.
Запрошуються всі бажаючи Smile

Попробуй... шепнула Мечта.
«Мы пьем за яростных, за непокорных, за презревших грошевой уют».
ПовідомленняZippo © 31.12.14 9:55:20    

Вчора дуже хотів але не вийшло. Хтось може в двох словах тут розказати?
ПовідомленняWXP © 31.12.14 19:44:43    

Подзвони розкажу Razz
ПовідомленняWXP © 27.06.15 21:44:09    

Шановні громадяни !!! Настав довгоочікуваний  момент стосовно нової дз. У вівторок 30 червня о 19.00 відбудуться збори в приміщенні карпат буду. Запрошуємо  усіх бажаючих .стосовно початку проведення занять,  а також  стосовно допусків та надання роботи.
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU