Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Відкриття сноусезону! 5-7 на Буковель..))

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Сноуборд / Сендбординг / Джибинг / Big Bag Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNotka © 29.11.14 13:15:08    Відкриття сноусезону! 5-7 на Буковель..))

Preved Друзі, долучайтесь до покатух на Буковелі 5-7 грудня, зараз досить дешеві ціни (160грн/день) бо ще низький сезон.
Точно їде Vovann з друзями і я.  Ski

ПовідомленняKaruso © 29.11.14 15:37:59    

Привіт, на чому добираєтесь? І де планується ночувати? Готелі там ціни не дуже і помірні Sad  І як там зі снігом, взимку там мене ще не було, а веб-камери глибину снігового покрову не передають. Unknow  І головне скільки по грошах то щастя все буде виходити?)
ПовідомленняNotka © 29.11.14 21:54:27    

Описати цю подію точно не можу, хіба приблизно  Embarassed
Плануємо їхати поїздом до Франика рано-вранці в п"ятницю, звідти автобусом або замовимо бус, залежно від кількості люду (200грн на дорогу треба точно, а може й більше).
Скіпаси зараз 160 грн/день казав Вован (я купила онлайн за 530грн/на 3 дня).
Житло ще не бронюваали, але скорше за все це буде якась хатка на околиці (100грн/ніч приблизно) або друзі Вована - це питання теж залежить від кількості бажаючих.
Більш точна інфа буде у вівт-сер, тому оприділяйтесь швидше!  Yahoo

ПовідомленняKaruso © 01.12.14 11:52:00    

Я собі абонемент також взяв на 3 дні правда за 520 грн. То ви в п'ятницю будете з ранку у Франику? І їдете зі Львова?
ПовідомленняVanDik © 01.12.14 22:33:35    

Привіт, а де ви ціни по 160грн/день знайшли? На сайті Буковеля - 420грн  Unknow
ПовідомленняVovann © 03.12.14 16:22:54    

До кінця листопада діяла акція .на 3 дні 530 грн..але лише на низький сезон.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Сноуборд / Сендбординг / Джибинг / Big Bag Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU