Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Прошу надати ВІДЕО мого стрибка з парашутом

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Відео / Музика Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 13.04.08 7:47:25    Прошу надати ВІДЕО мого стрибка з парашутом

Якщо ви бачили і точно знаєте, що ваш героїчний подвиг зазняли на відео камеру і страшенно хочите мати про це відео згадку, то прошу в цій темі залишати заявку у такій формі. Після того як ви тут відмітитесь, вам надішлють приватне повідомлення з посиланням на ваше відео. Чому не викласти посилання прямо тут запитаєте ви? Тому, що спочатку весь матеріал збирається і при належній його кількості буде робитись відеоролик, а людям, які бачили весь робочий матеріал, беде вже не цікаво бачити у кліпі.
  • який це був день?
  • який це був підйом?
  • який це був "захід" (круг)?
  • який ви були по рахунку?
  • Хто вас знімав? (можливий варіант, що хтось із стрибаючих вас зафільмував і якщо вам повезе і ця людина прочитає тут ваше прохання, можливо ви домовитесь і вам нададуть це відео).

P.S. Не забуваємо про  Drink оператору  Embarassed

Змінено: Zippo (29.07.08 1:02:32)
Повідомленняtaraslviv77 © 14.04.08 9:06:06    

12.04.2008р
Перший підйом
Перший захід
Перший по рахунку
ПовідомленняZippo © 14.04.08 9:08:59    

taraslviv77, відіслано приватне повідомлення  Smile
Повідомленняtaraslviv77 © 14.04.08 9:53:15    

Дуже велике дякую за відео - прикольно ! Влізлись майже всі з нашої компанії ! (1, 2, 4, і останній), але не має дівчинки, яка зависла на колючому дроті, вона теж була з нами! Якщо можна киньте будь ласка ссилку на її відео і чи нема у Вас яких-небудь наших фотографій, Ви нас багато фотографували ( я той тип в двох парах окулярів) На другу суботу з нас Drink
ПовідомленняZippo © 14.04.08 10:12:10    

taraslviv77 Ти помилився трошка. Confused  Було 9 першоразників + Едуард З. + (випускаючий). З відео видно що вистрибнуло 9 чоловік включно з Е. З. Десятий парашутист відмовився вистрибувати  Jokingly  і сідав разом з літаком. Тому про яку ти дівчинку говориш я так і не зрозумів  Unknow

taraslviv77 написав(ла):
чи нема у Вас яких-небудь наших фотографій
За годину будуть на сайті.

taraslviv77 написав(ла):
я той тип в двох парах окулярів
Земля мабуть була смачнюща?  Crazy
Повідомленняtaraslviv77 © 14.04.08 10:33:29    

Та , що приземлилась на колючий дріт, вона була третьою в третьому заході, перед Е.З. , а на відео в мене останнім вистрибує її чоловік (в бордовій куртці) ! Може в мене щось не докачало ( маю11,3 мб)
ПовідомленняZippo © 14.04.08 10:40:49    

taraslviv77 написав(ла):
Може в мене щось не докачало ( маю11,3 мб)
а треба 14.2 мб. Smile
ПовідомленняLucky © 14.04.08 11:23:52    

Превед Парашутистам!

Zippo, закинь і мені відео стрибка, плз. я був у 1 взльоті минулої суботи

ПовідомленняZippo © 14.04.08 11:26:29    

lucky Лови  Wink
Повідомленняtaraslviv77 © 14.04.08 11:26:45    

Качаю 3 раз - перший 11,3мб  другий 12,6мб  чекаю,що буде зараз (після 86% обриває)
Повідомленняtaraslviv77 © 14.04.08 11:31:39    

На 3 раз - 9,97 !!! Може є якась друга можливість скачати цей файл?
ПовідомленняANGELo © 14.04.08 11:36:57    

Валєра,ти так алкоголіком станеш якщо будеш пити пиво,якщо тобі всі почнуть давати за фото і відео. Smile
ПовідомленняZippo © 14.04.08 11:40:35    

ANGELo написав(ла):
Валєра,ти так алкоголіком станеш якщо будеш пити пиво,якщо тобі всі почнуть давати за фото і відео.
Ага, станеш тут алкоголіком... В мене після суботнього експеременту з відео, треба нести фотік в ремонт, (від доща кнопка одна відмовила у роботі)  Crying or Very sad
ПовідомленняРейдер © 16.04.08 18:12:15    

12.04.2008р
підйом номер Адин
Перший захід
Сьомий по рахунку
ПовідомленняZippo © 16.04.08 18:30:45    

Рейдер, забирай  Wink
Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU