Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Зимние походы по карпатам

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняprokatgopro © 23.10.14 14:08:03    Зимние походы по карпатам

Всем доброе время суток. В карпатах летом я был осенью и весной тоже вот хочу сходить зимой, но опыта нету, подскажите с какими подводными камнями можно столкнутся ? Может кто в этом году планирует такой поход мне бы на 3-4 дня хватило с головой
ПовідомленняVovann © 04.11.14 10:25:15    

Привіт...є в планах на новий рік ,похід + катання на сноубордах,лижах...
Якщо дати і принцип підходять давай з нами
Повідомленняprokatgopro © 04.11.14 11:05:47    

Не на новый год я с семьей буду. Мне бы в январе числа так 3 по 6
ПовідомленняVovann © 15.11.14 13:14:06    

До нового року не так багато часу залишилося пора щочь думати..розумію що більшості святкування в горах з палаткою не цікаве..так як бували вже..
Але сподіваюся знайти однодумців!
Отож, планую на новий рік в район говерли на 3 дні 2 ночі..вдень при наявності снігу покататис на борді , піднятися на Говерлу..і потім на 2 дні зняти будиночок з банькою..
Гоу зімною!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU