Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Важливо: допомога друзям в АТО

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Тощо... Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняDudych © 01.10.14 10:46:42    

Osprey річ хороша, можна переставити пластини з нашого "корсара 4" і кевлар також якщо постаратись
ПовідомленняSpawNTnT © 01.10.14 13:23:51    

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняNattka © 01.10.14 14:09:12    

300 Оксані.
ПовідомленняBlumchen © 01.10.14 16:38:54    

Дякую друзі!!!
щодо того що потрібно,то майже все є-броижилет,рпс (розгрузка),тактичні рукавиці,досить хороші,pic tak,досить зручні та якісні
Термобілизна також є,правда не зимова,потрібно окуляри,взуття і спальник,взуття краще якіесь всесезонне туристичне..,шкарпетки зимові,поки все,всім іншим забезпечений..хіба ще розуму командуванню і армії взагалі..
Привіт всім  від мене та  хлопців з 1 диверсійно штурмового десантного батальйону 79 бригади ВДВ,які зараз тримають залишки донецького аеропорту і думають нах він комусь треба..
Дякую!
Повідомлення7eMEN-off © 02.10.14 16:24:53    

закинув!
Так ведь это ж, пойми, - потом!
ПовідомленняANGELo © 03.10.14 16:47:06    

Пояснення.
В себе на сторінці в Мордокнизі я написав повідомлення про збір коштів для наших бійців з посиланням на цю тему. Але основний акцент я зробив на взуття, про що і написано в повідомленні. Дане повідомлення я орієнтував на своїх друзів та знайомих, які не є знайомими, або малознайомими з клубом, тому спочатку воно було обмежене для перегляду та розшарення, і вказана моя особиста картка, що викликало певну збентеженість, коли читали цю тему. Через наявність обмеження поширення сьогодні я відкрив для загального доступу. Тому не дивуйтеся про дублювання теми допомоги. Ми стараємося для однієї мети.
На даний момент надійшло на мою картку 1745 грн. Один черевик є. Very Happy

ПовідомленняNattka © 04.10.14 11:36:50    

ну ти ж не один збираєш, так шо напевне вже 2
ПовідомленняLea :) © 05.10.14 10:55:46    

Друзі, наразі зібрано 2700 + 1750=4450 грн. Плюс ще щось Валерич наколядував - словом до 5000 грн. Велике всім ДЯКУЮ!

Тре вирішувати вже що будемо брати. Даю пропозицію:

1. Взуття.
http://www.kvip.com.ua/index.php?route=product/product&path=131_315&product_id=1993 за 2900 грн.
Шукала нормальне трекінгове або демісезонне взуття за менші гроші, не знайшла, мабуть все подорожчало. Взуття має бути з мембраною, не промокаєме, верх набук чи кордура, прорезинений носок. Якщо хтось бачив, то кидайте посилання.

2. Celox 35 гр. - 50 у.о. Х 2 пакети =  1300 грн (це кровозупинний порошок)

3. Турнікет кровозупинний -15 у.о х 2 =  400 грн.

4. маска http://reibert.info/threads/novye-maski-ess-profile-nvg-optovym-pokupateljam-skidki.522137/ 650 грн АБО окуляри? http://reibert.info/threads/ess-crossbow-i-ess-crosshair-s-5-linzami.529521/#post-5621208 650 грн

5. Замові спальники зі своїх запасів.

Всього: 5250 грн.

Ще попрошу Ростика подивитись, і якщо всі ок, то будемо замовляти.

ПовідомленняHoks © 05.10.14 10:57:59    

Упс, написала пост з сестрички аккаунта. Єслішо, всі питання до мене Smile
ПовідомленняHoks © 05.10.14 11:25:53    

Є апдейт від Ростика: термобілизна є, целокс і кровозупинні є, тактична маска є. На звільнені кошти купимо краще взуття (рекомендація від Анжело), окуляри і по мєлочі (шкарпетки, і т.д.).
так що список оновиться. Я вже фінальний опублікую, щоб не спамити.
ПовідомленняSuzi © 06.10.14 11:11:21    

Біля мене є магазин туристичного взуття — привозять НОВЕ з австрії/швейцарії і тд.  На даний момент мають наступне:
Мендли розмір орієнтовно 41, 42, Мамути розмір 43. Мендли по 1500 грн, мамути 2000 грн.  Ще казала , що має 2 пари 42,5 і другу не пригадує — на днях занесе в магазин.

Може підійде такий варіант?
Взуття хороше знаю точно, бо не так давно купувала там чоловіку кроси

ПС — напряму, то на Оксанки картку чи Сергійку? щоб не переплачуати банку процентів при кожній транзакії

ПовідомленняSpawNTnT © 07.10.14 16:20:17    

Плюс 200
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняSpike © 07.10.14 18:29:14    

Suzi написав(ла):
http://vdom2.ru/

Сюзі, що це за скрита реклама між картинками ?Smile

ПовідомленняSuzi © 08.10.14 10:40:30    

Хз..  радикал мены автоматичну ссилку давав - мо то в них. Якщо дасть, то виправлю
ПовідомленняSuzi © 08.10.14 10:52:48    

Не дало. Адміністрейшн — хелп! )

Всі чудово розуміють, що у кожного свої проблеми і часи фінансово нелегкі у всіх, але Автопогрузчик вдумайтесь! Поставте на чашу вагів поїздку на вихідні, похід у кафе з друзями, похід на футбол, смакоик на вечерю, новий шарф/гаманець/і тд , а на другу чашу вагів безпеку та, можливо, життя наших братів. Зважили? А тепер бігом до приват банку.

У цій ситуації нема свій-чужий! В АТО ВСІ свої, РІДНІ! І поки хтось тут мирно спить, розважається, заробляє гроші Автопогрузчик хтось інший там кладе своє життя, щоб давати нам таку можливість..

+ Ніхто не забороняв розпоширювати інфу між своїми друзями, родиною, колегами.. У мене на роботі, наприклад, коли дізнались що це перевірено і гроші підуть по призначеню Автопогрузчик одна з колег також приєдналась коштами, незважаючи на те, що у неї також свої проблеми і що вона духом не чула не знає хто такий Андрій чи Ростик

Висновок простий як борщ Автопогрузчик перейміться цим так, ніби це стосується безпосередньо вас Автопогрузчик і тоді все буде добре.

Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU