Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Архіви ЛАСК (згадуємо як воно було)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дропзони України (та близького зарубіжжя) Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняСаєчко © 08.04.08 23:38:41    Архіви ЛАСК (згадуємо як воно було)

Мда, після прочитаного появилась  легка ностальгія за 1997-2002 роками, коли стрибки були дійсно стрибками (3-4 спортсменські підйоми + 5-10 підйомів першоразників). Кожну суботу та неділю  поїздка на штатному пазіку на аеродром і назад, волання в дорозі пісень під гітару (майже про кожного тоді було складено куплет), ночівки на аеродромі, коли вечірня бухашка переходила в нічну укладку всього що тільки можна було укласти (і відкривалось же то все на диво справно). І ніхто тоді не спішив пошвидше стрибнути і змахатись додому, можна було спокійно побродити по лісах-полях-городах в пошуках ягід, грибів та іншої поживи, в обід всі дружною гурбою обідали ж (спочатку кожний зїдав своє, а потім ще й спільне Very Happy ), і від загару були всі чорніше чорної землі (яке там нах море, про нього навіть і не думали). Отака от фігня, малята...
ПовідомленняHoks © 09.04.08 9:57:08    

Саєчко написав(ла):
3-4 спортсменські підйоми + 5-10 підйомів першоразників). Кожну суботу та неділю  поїздка на штатному пазіку на аеродром і назад, волання в дорозі пісень під гітару (майже про кожного тоді було складено куплет), ночівки на аеродромі, коли вечірня бухашка переходила в нічну укладку всього що тільки можна було укласти (і відкривалось же то все на диво справно).

Це де таке було  Shocked це у нас у Львові? нє-нє, спитаю точніше: це на тому аеродромі, що біля Городка, і називається Цунів???  Shocked  Shocked  Shocked
ПовідомленняZippo © 09.04.08 10:32:18    

Не втримався я... Викладу фотки з 04.08.2001 Маю їх всього навсього декілька.

Ось такі посиденьки перед стрибком з гітарою влаштовував нам Артем Мішутін (був моїм інструктором в той час)

А ось славнозвісний пазік, на якому я також встиг покататись. Він також привозив укладочні столи і парашути.

Фото на пам'ять перед стрибком з моїми баришнями Happy . Але це не головне, зверніть увагу на задній план...
Там хтось маячить в трусілях LOL ... Впізнаєте силует? Cool

Радість після стрибка. Yahoo  Dance  Dance2

ПовідомленняНаталі © 09.04.08 14:36:59    

.......рАмантіка...... Шо тут ще можна сказати....
ПовідомленняСаєчко © 09.04.08 17:35:27    

Hoks аякже, в Цуневі, де ж іще?
ZIPPO погано ти знаєш свого інструктора, не Мішутін, а Ішутін Very Happy (в той час інструкторами були майже всі кому не лінь, правда не штатними, а громадськими, і платили нам за роботу стрибками), на першій фото в камуфляжі - Талібан, він же Толік Ткач, на другій фото біля автобуса високий - Сєрьога Кєнін, малий - Юрка Ватраль, він же Ватруха, на третій фото - задниця Доцента, він же Дацик Сергій, в трусєлях - дійсно Бомбовоз Very Happy , а зразу за ним - я власною персоною (жаль видно тільки джинси Very Happy), ну і дівчат тих я тоже памятаю (тільки з виду)
Виклав би свої фотки того періоду, та на жаль вони всі паперові, а сканера не є
ПовідомленняZippo © 09.04.08 18:04:35    

Саєчко написав(ла):
погано ти знаєш свого інструктора, не Мішутін, а Ішутін
Pardon Старість не радість + склероз  Embarassed

Саєчко написав(ла):
на першій фото в камуфляжі - Талібан, він же Толік Ткач
Опачки я й не знав шо він такий відомий. Все що я пам'ятаю так це те, що на першому стрибку він забув запаску розблокувати і на землі в ці часи по голівонці не гладили Vava

Саєчко написав(ла):
на другій фото біля автобуса високий - Сєрьога Кєнін
І його пам'ятаю, правда смутно...

Саєчко написав(ла):
малий - Юрка Ватраль
Нуу цього ми бачили не один раз, востаннє я пам'ятаю що у нього було 40 стрибків і він в муляжі літака, проводив першоразникам інструктаж.

Саєчко написав(ла):
на третій фото - задниця Доцента, він же Дацик Сергій
Тепер я знаю, що це за сцука мені таку фотку зіпсувала, Twisted Evil  своєю задницею.

Саєчко написав(ла):
в трусєлях - дійсно Бомбовоз  , а зразу за ним - я власною персоною (жаль видно тільки джинси )
А от вас чомусь двох ледь пам'ятаю... Мабуть мегаперці в цей час до таких ламерів як я навіть не підходили  Crazy А клеїлися до діфчат Very Happy
ПовідомленняСаєчко © 09.04.08 18:29:06    

Упс, обізнався, чувак на 1-й фотці дійсно не Талібан, але схожий, сцуко!  А на рахунок того що нас двох слабо памятаєш - так мене може дійсно і ні, а от Віталічку - ну ти загнув LOL  LOL  LOL  Мда, клеїтись в той час було до кого. Особливо коли першоразників чолвік 30-40 (ну звичайно не завжди так бувало, бувало і на 2 підйоми людей важко було назбирати, тоді ми сушили слона або в столовці пили пиво (вона тоді вже чи може ще працювала)
ПовідомленняHoks © 09.04.08 20:07:50    

Цитата:
Hoks аякже, в Цуневі, де ж іще?

Навіть і не віриться, що в Цуневі могло бути 10 підйомів чи навіть більше... Шкода, я не застала Smile

Цитата:
в трусєлях - дійсно Бомбовоз Very Happy

LOL  LOL  LOL Порвало прізвисько Віталіка  LOL  не - Віталічка!!!! (ги-и-и-и  Very Happy  Very Happy  Very Happy )

Кахи, з майстром спорту Віталієм Володимировичем Костюком, ми познайомились тоді, коли навряд чи би хтось наважився назвати його Бомбовозом (хи-и-и-и-и   LOL  LOL  LOL )

Саєчко, розказуй ще! Smile  а я за це навіть ініціативно візьмусь відсканувати твої паперові фотки, жибись всі побачили то чудо, коли на аеродромі була робота Smile
ПовідомленняZippo © 09.04.08 21:33:37    

Когдато били времена, тепер мгнавенья  Crying or Very sad
ПовідомленняСаєчко © 09.04.08 22:45:31    

Щоб не офтопити (все ж таки я не блондинка Very Happy ) розповідь про веселі часи Львівського АСК перенесу в іншу тему
http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?p=3433#3433
ПовідомленняHoks © 10.04.08 11:07:39    

Щоб всім було комфортно впадати у ностальгічний настрій і згадувати як воно було - створила нову тему! Згадуйте на здоров"я і нам на радість - хоч потішимось, що колись було добре.

Саєчко, в розділі про Свій перший стрибок с парашутом - спогади про ЛАСК теж би було оффтопом Very Happy  Very Happy  Тим не менше, розповідай про веселі часи там, де тобі зручно - нічого не маю проти Smile

Якщо у кого є старі фото про ЛАСК - викладайте, будь-ласка, тут Smile

З.І.Свою обіцянку відсканувати старі паперові фото я не забираю Smile
ПовідомленняVictorT © 10.04.08 11:15:54    

Кстати по поводу старых фото, "их у нас есть". Ну может, не совсем старых, но начиная с 2000-го года, нужно только "поглубже" залезть в нашу фотогалерею. Так что, смотрите, ностальгируйте, коментируйте.
ПовідомленняСаєчко © 11.04.08 0:12:04    

Hoks написав(ла):
Саєчко, в розділі про Свій перший стрибок с парашутом - спогади про ЛАСК теж би було оффтопом

та зрозуміло, але влом ломати ваш сервер щоб створити новий розділ
ооооо, тільки тепер помітив назву розділу. але не думаю що варто переносити мої каракулі сюда, бо тоді буде офтопом байка перша, а байка друга - ваще не зрозуміло куда кидати Very Happy
а щодо сканера - не заперечую, але я напевне швидше сам його дістану, ніж ми зустрінемось Very Happy , хоча може і нє
ПовідомленняСаєчко © 11.04.08 0:34:43    

VictorT класні фотки, але мало. Тре в Доцента поспитати, в нього мають бути відскановані альбоми всіх учаснєгів нашої тусні
ПовідомленняHoks © 11.04.08 8:59:36    

Цитата:
але не думаю що варто переносити мої каракулі сюда, бо тоді буде офтопом байка перша, а байка друга - ваще не зрозуміло куда кидати Very Happy

Все, що я збиралась перенести - я перенесла Smile
Взагалі, все просто - байкам про перший стрибок місце у розділі "Перший стрибок з парашутом". Всім решта, що відбулись в ЛАСК - я думаю, тут Smile
Однак, то все досить суб"єктивноSmile головне ж суть - веселі байки ЛАСК!!!  які ми всі хочемо почути (тобто почитати) Cool
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Дропзони України (та близького зарубіжжя) Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU