Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

З Днем парашутиста 2014

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняХрумчик © 26.07.14 9:49:04    З Днем парашутиста 2014

І знову, і опять вітання всім, хто літає, літав чи буде літати....Чистого, мирного неба та вдалих приземлень!!! Clapping
ПовідомленняZippo © 26.07.14 10:16:32    

Я занав, що коли зайду на форум ти вже напише привітання. Drink Мені залишається тіки додати красіву картінку, гг

ПовідомленняХрумчик © 26.07.14 10:23:57    

Very Happy звідки знав?Smile А картинка файна...я все ще так хочу стрибнути)) Drink
ПовідомленняZippo © 26.07.14 10:26:41    

Хрумчик написав(ла):
звідки знав?
Інтуїція Very Happy

P.S. на досуге можна глянути ретро фільмец Юрія Іванчука «Парашутисти» 1985 року Crazy

ПовідомленняLucky © 28.07.14 13:34:59    

єєє Smile

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU