Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Баєчки від Саєчки

назад  1, 2
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Сторінка 2 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняНаталі © 15.05.08 8:34:38    

Smile Отримала збочене задоволення від нової баєчки! Веселенькі часи були.... З нетерпінням чекаю нової!!! Smile  Smile  Smile
ПовідомленняNeftis © 15.05.08 8:35:37    

Саєчко написав(ла):
в якості старшого акудапошлють - ну там розбивати старт, ставити колдуна, метнутись рєзвим кабаном за пристрілкою, зняти когось з дерева, виносити і заносити парашутне лайно (вибачте, майно) ну і т.д.
LOL  LOL  LOL незавидна посада ..

Саєчко написав(ла):
моє тісне спілкування з парашутячим кодлом
LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL

Саєчко написав(ла):
Більше, правда, по-партизанськи закопувались десь у полях
от партизаниSmile

Саєчко написав(ла):
Ну, в кого там на той день стукало півсто, сотня, а то і дві сотні. І як тільки-но він приземлявся, дружно його тим столом пи@@@ли по задниці, а кому не діставалось стола, то ті  давали і копня.
ого, о це так прикольний звичай Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняProff © 15.05.08 9:02:04    

Цитата:
Що за диво - з живота тряпки лізуть? Хапаю їх руками і ногами, а вони все лізуть і лізуть
 LOL  LOL  LOL  LOL
ПовідомленняVictor SV © 15.05.08 9:02:36    

Дааа від сесії до сесії живуть студяги весело Very Happy
Дайош есчо Good
ПовідомленняРейдер © 15.05.08 9:06:32    

Саєчко написав(ла):
метнутись рєзвим кабаном

Very Happy
Саєчко написав(ла):
виносити і заносити парашутне лайно (вибачте, майно)

Хороша опечатка Very Happy  Very Happy
Саєчко написав(ла):
звання "чайник зі свистком"

Surprised Добре нарекли))
ПовідомленняДоцент © 16.05.08 19:49:25    

Читав і плакав...  Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняZippo © 17.05.08 18:30:41    

Саєчко написав(ла):
метнутись рєзвим кабаном за пристрілкою
Саєчко написав(ла):
стати якщо не бурими перцями, то побурівшими перчиками точно.
Саєчко написав(ла):
слон якось обділив увагою моє вухо
LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL  LOL

Саєчко написав(ла):
грали в хробачків
А шо за гра? Unknow вперше чую

Саєчко написав(ла):
Збирались по поводу чи й без такого, типу а-попоговорити.
Ги, ну прям як у нас... Збираємось типу якусь "текучку рішати". 5 хв. на проблему і 3 год на пивопітіє Drink  Crazy

Саєчко написав(ла):
Артьом Ішутін, Соколова Оксана, Пашка Сінєльніков, Вася Алєксєєв, Сашка Чернєйкін, Тітко Андрюха, Коваль Костя, Дєгтярьов Бориска, Дацик Сергій, Олег Гиря і Лєна Сенькова, десь трохи пізніше добавилась Іра Соболєва, а за нею Омельченко Христя, Толік Ткач, Юля Настюха,  Гєна Дідур. Був і Вєталь Костюк
І де то кодло ділося? Unknow Хоч би хтось тут об'явився

Саєчко написав(ла):
я з Костюком нишпорив по околицях казарми в пошуках щастя. Щастя росло то тут, то там
Аналогічно шлявся з Костюком. Одного разу навіть натрапили на супер секретне сховище Едіка Velo  з цілою купою пляшок з під пива LOL

Саєчко написав(ла):
І як тільки-но він приземлявся, дружно його тим столом пи@@@ли по задниці, а кому не діставалось стола, то ті  давали і копня
А-а-а-а-а-а LOL  пацталом  Very Happy  LOL

Про емлеробство взагалі --->  Bomb Bomb Bomb Bomb Bomb

Саєчко, давай ищо  Clapping

ПовідомленняСаєчко © 19.05.08 18:19:58    

ZIPPO  хробачки - це Worms, гонська така компутцерна гра.
Щодо кодла, то всі подалися хто куди - хто в Кийов, хто ще куда, а львівські (зі мною включно) забили великий болт на наш рідний недолугий клюб, бо тепер у нас там (а фактично вже у вас) не стрибки, а душевний онанізм. Не знаю як хто, я приїзжав крайній раз минулого року на початку сезону, просидів весь день в очікуванні з моря погоди (ну знаєте як то буває - ранкову офігенну погоду просираємо на ковиряння в носі, далі чекаємо 11-00 коли починається сильний вітер, далі чекаємо поки він стихне, далі чекаємо поки льотчики перестануть літати, а тут - о-па! - кінець заявки, прижки в мішки і до побачення).
З тої компашки ви знаєте хіба ще Доцента і Костюка.
Ооо, йопрстить, забув минулого разу вписати  Коломіця Тараса, Лосєва Сашка, Ватраля Юрка, а з більш пізніх - Льовіна Аліка, Звоздецького Ігора, Скоропада Олега, хоча вони вже були не зовсім з нашої тусовки.
Про секретне сховище Едіка я ще колись тоже добавлю Very Happy
ПовідомленняZippo © 19.05.08 18:35:27    

Саєчко написав(ла):
ZIPPO  хробачки - це Worms, гонська така компутцерна гра.
Йопштиль. Surprised  Саме підчас гри у Worms, я вперше написав свій нік - ZIPPO Crazy Всі так боялися того хробака що то просто пісец, Paranoid  тому, що він завжди ходив перший і запускав банан і був великий бадабум  Bomb  а точніше зразу цвинтар Правда деколи доводилось жертвувати своїми, дівіться що я роблю з своїми, отож уявіть, що буде з вами Crazy  Vava
Повідомленнягірькі © 31.05.08 22:13:59    

а ось і ми, старі знайомі. Ми з того "кодла" якому весело жилось в ті давні часи коли стрибки коштували по 6 грн. Саєчко великий привіт!!!!! Шикарні байки-правда!!!!! Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняHoks © 01.06.08 10:23:25    

гірькі написав(ла):
а ось і ми, старі знайомі. Ми з того "кодла" якому весело жилось в ті давні часи коли стрибки коштували по 6 грн. Саєчко великий привіт!!!!! Шикарні байки-правда!!!

Вітаємо на нашому форумі! Рада, що учасники "кодла" заглядають до нас на сайт!!!
А може ми почуємо незабаром "Гірькі історії", а?  Very Happy  Very Happy  Very Happy Було б класно!
ПовідомленняСаєчко © 09.06.08 19:26:19    

ОООООООООООООООО, гирьки-гантельки, величезний привіт! Yahoo  Preved  Yahoo  Yahoo  Як ся маєте, панове? Як життя-буття, як кіндер? Чертовськи за вами усіма скучив!  Чи бачите тавагіща Артємія або ще кого? А то я тут крім Кааасцянчика і Бобра нікого і не бачу. Sad   До речі звідки взнали про мої байки? Міг би писати ще, є ж про що розказати молодому поколінню скудіверів, але троха бракує часу. Не пропадайте, пишіть тут або мені в аську 398141223
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Про перший СВІЙ стрибок із парашутом Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 2
назад  1, 2

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU