Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

«Львів Екстрім Клуб» — 8 років!

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняIgor © 05.07.14 10:57:20    

Я маршруткою. Десь на 15-ту буду біля Магнусу, а там по ситуації Smile
ПовідомленняGiperon © 06.07.14 20:02:46    

Дякую Zippo за запрошення, перший раз був на такому паті. Ви всі так по-дружньому ставитеся один до одного, це афігенно! Lviv Extreme Club forever!  Clapping
ПовідомленняZippo © 07.07.14 10:36:47    

Хотів би подякувати усім хто не полінувався і приїхав не сей скромний празднік Clapping
Усі хто має хоч одну фотку, не затримуєм її у себе а ділимось із друзями, особливо фото салюта і бо я його вопше не поню Embarassed

ПовідомленняNadezda_95 © 07.07.14 11:34:07    

Giperon написав(ла):
Ви всі так по-дружньому ставитеся один до одного
А в тебе такі гарні блакитні очі Good Чесно кажучи, найбільше ми любимо волейбол.Very Happy
Епізод «А діти некормлені» та кілька світлин залию ввечері.
— Ми не можем спати, ми їсти хочемо.
— От встану — всім пі...ц.
— Смешно. В нас ще є вода десь?
— Йдіть Спайкі зайо..йте.
— Спайк і так он зайо...ний.
Very Happy

ПовідомленняLucky © 07.07.14 12:26:36    

Тавагіщі, було как всікда душевно і хороше, всім дякую!  Clapping  Clapping  Clapping
ПовідомленняKerwyn © 07.07.14 14:57:44    

Спасибо за отличный отдых и весёлую и дружественную компанию, и отдельное спасибо Валере за приглашение. Было всё отлично, есть что вспомнить, правда детям нечего рассказать Smile
ПовідомленняРейдер © 07.07.14 15:39:58    

Ага, вспомніть, напевно, є що. Але я не можу Very Happy

Всім дякую! Було круто Drink  Drink
ПовідомленняSpawNTnT © 07.07.14 15:43:09    

Усім привіт! А от стаканчиків бракануло  Goof Організаторам респект! Всім великі вітання, дай Бог, на наступний рік зібратися у більшому складі  Drink  Yahoo
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняGiperon © 07.07.14 21:19:00    

три мої фотки - http://www.ex.ua/781908858608
ПовідомленняZippo © 11.07.14 12:18:32    

Нарешті закинув в галерею фотки з святкування. Ориггінали фоток заливаються на ex.ua (після обіду залиються)
ПовідомленняRom4uk © 11.07.14 16:03:38    

Ну у вас і круто було!!!Вітаю Клюб Smile.Молодці !!!Надіюсь і я на наступний рік приєднаюсь))
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU