Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поїздка на роуп-джамп 05.04.08

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняFistashka © 11.04.08 0:10:13    Роуп

Кажуть, мрії можна мріяти, та краще мрії здійснювати…
Саме завдяки людям, в яких "Extreme" у грудях і ЖИТИ хочеться на повну, і літати, і приземлятись, і заземлятись, і занурюватись,  і мріяти, і здійснювати ті мрії, і мріяти знову….
Роуп для мене відкриття нових відчуттів, які може дати тільки висота мосту, швидкість вільного падіння, простір повітря, вода і надійний "тил" у вигляді "мотузки" та підтримка друзів по духу. Жодне фото і відео не передасть тих емоцій, що відчуває кожену вільному падінні… кожен по своєму …
Спонукає людей до стрибку: пошук адреналіну, нових емоцій, цікава пригода,  жага перебороти страх, кількість стрибків, їх якість і маневреність, "за компанію", "слабо" і т.д.
Та кого б що не спонукало - стрибки всіх об'єднують, це однозначно! Цікаво стрибати самому і цікаво спостерігати як це роблять інші, цікаво спостерігати за спостерігаючими, а також цікаво спостерігати за тими хто стає випадковим спостерігачем таких "польотів".

А загалом вся подорож захоплююча та нестандартна. Тезами коротко вийде приблизно так: зустріч на автовокзалі (не зовсім знайомі фейси зі знайомими ніками Smile ) виїзд нічним автобусом на Житомир (пт.22:30); ніч "автобусного безсоння"; вранішня житомирська кава; антикварний тролейбус ; житомирський парк; білка на дереві;  пішохідний міст; сонце у воді ;  100 грам "для ривка" ; приготування до роуп-джамп ; вичерпування води з шаленого човна; "перший пішов"; фото, відео; "мєнти"; "шоста пішла" (це я); політ (крик, екстрім, ейфорія); спуск на човен; "гребля" на човні;  відеозйомка 7-го пригуна; підйом на міст; ... все по колу... ; обід (обмін враженнями; коні в парку, літаки, велосипеди) ; 3-тє коло; 4-те коло (для тих хто "встиг" перед дожем); весняний дощик;  крайній політ Zippo в дощ; злива, гроза; прощання "мокрих" львівських та тернопільських з житомерськими; вечеря в кабаку; міська маршрутка; автовокзал; автобус на Львів (сб. 20:30); (перегляд фото, відео, кліпів, пиво, чіпси і приколи); Львів: головний вокзал (нд. 03:00); гарячі сонні прощання; таксі; хата; ліжко; сни… так минув один доооовгий день з п'ятниці на неділю.

А взагалі писати про  емоції від стрибків-це всеодно що "танцювати про архітектуру". У мене наприклад під час кожного стрибку назовні виривався "внутрішній голос"… настільки голосно цей голос чула, повірте, вперше… Тільки таке почути чого варта… мовчу вже про все інше… Так що Стрибай! Стрибай знову! І отримаєш свій власний заряд енергії!

P.S.Особлива подяка ZIPPO! Без Тебе, нічого б не було.
ПовідомленняProff © 11.04.08 9:04:12    

Згідний з Fistashkою про голос. Треба вміти прислухатись до свого внутрішнього голосу. Деякі люди його взагалі не чують, хоч як би він до них голосно не говорив ба навіть кричав. Більшість його ігнорують.

На рахунок "довгих днів" - то самі найкращі дні. Таке враження що той день - це ціле твоє життя. Ти встигаєш зробити, побачити за цей день неймовірну купу речей, подолати шалені відстані, відчути шалену купу емоцій. Він (це день) - реально змінює часовий простір. Якось його викривлює, і призупиняє. Якась фантастика просто.

А стрибок у будь-якому вигляді: стрибок з парашутом, з роупу, на батуті, в воду з пірсу, ба навіть "стрибки на дивані" Smile - це часове переміщення в просторі у інший вимір. Ти коли входиш в той повітряний потік, в ті часові/просторові двері, то потім виходиш в іншому вимірі. І бачиш вже те саме життя, але під іншим кутом. Все ніби так само: люди, будівлі, машини, гроші, жінки, діти, друзі - але якесь трохи інше. Реально інший вимір.

Тому якщо хочеш побачити інший вимір свого життя, то просто СТИБАЙ у нього, він завжди відкритий для тебе (просто необхідно його побачити).
ПовідомленняVictorT © 11.04.08 9:40:45    

Fistashka написав(ла):
зустріч на автовокзалі (не зовсім знайомі фейси зі знайомими ніками  )

LOL  LOL  LOL
- А вы в Житомир?
- Да.
- Я тоже.
- А ты кто?
- Я??? Я Юля!!!
- Гы, а я Саша.
(Идём с Саней за пивом. "А что это было?").

ПовідомленняFistashka © 12.04.08 23:27:03    to VictorT

за пивом  тоді миттєво пішли... Drink  Drink
а ми, кобіти, такі...інтригувати любимо.... Crazy  Crazy
ПовідомленняZippo © 18.04.08 20:24:54    

Обіцяна стаття-інструкція про роуп-джамп.  Crazy
Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU