Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Поїздка на роуп-джамп 05.04.08

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняIhorT © 28.03.08 1:06:51    

Додайте мене в цей список (5/04/2008)

П.С
go - go - go   Clapping
ПовідомленняZippo © 02.04.08 14:46:50    

збір на вокзалі - 22:10
відправлення з Стрийського автовокзалу, автобусом Автолюкс Львів-Київ
відправлення автобуса - 22:36
прибуття в Житомир - 5:40
початок стрибків ~ 07:00
закінчення стрибків (коли стемніє або коли за*#емось)
виїзд додому - (назад як правило проблеми з купівлею білетів, тому будем діяти по обставинах)

Автобус в одну сторону ~ 60 грн
Стрибковий день 50 грн

Для львівян прохання прийти в четверг 03.04.08 на вул. Левицького 84, о 18:00 і принести на білети гроші, тому що треба на таку банду купувати зазделегідь.

Для доїзджєючих з Тернополя і Луцька думаю буде краще їхати зразу в Житомир і там з нами зідзвонюватися.

Повідомленняbotsman © 02.04.08 20:56:56    

автобус Sad як я вам співчуваю)) - але все ж краще ніж робота Sad - ZIPPO не забудь фотік))
ПовідомленняZippo © 04.04.08 10:39:15    

Нам заканало, взяв білети майже останні. От правда ціна трохи змінилась і становить 70 грн. Pardon
ПовідомленняZippo © 06.04.08 15:28:03    

Ну що вам сказати, любі друзі, про роуп-джамп?

Це - страшно.
Ніфіга, я щось собі прогнав, це - дуже страшно.
Сек, я зараз гляну відео і скажу точно як це.
Це - просто піз*#Ц...
Після піз*#Ца приходить кайф... єєєє нє, то не кайф... то мега торч...
З моменту мого першого стрибка, та з моменту, коли я сходив вперше на БП з малої висоти, я так ще не "какав" в штани, як на тому мості. Так як в мене запасних трусів не було, а памперси я забув купити, довелось герметичність своєї сраки контролювати на вищому рівні підсвідомості, яка від жаху зморщилась немов той ізюм. З досвіду я знав, що довго стояти і настроюватись, а точніше переконувати своє внутрішнє я, в тому, що я ще не йо*#%тий на всю голову і що я за цим перся 400 км, звучали в цей момент не дуже й то переконливо... але Я знав, що назад вороття нема...

Хронологія подій:

1. До перелазіння через перила моста, мега впевненість та ідіоцька ухмилка
2. За пирилами я вже чомусь не перець і де ділась посмішка?
3. Роздуми про те, нах мені то треба і чому такий тоненький канат?
4. Відрахунок 1, 2, 3. звичайних на перший погляд цифирок, в цей момент нагадував запуск шатла в космос.
5. Після цифри 3, долі секундний контроль герметичності заднього отвору... і енергійний стрибок
6. Цей період часу, описую одним словом - піз*#Ц.
7. с-шшш-сс-шш-с (це типу почалося свистіння вітру в вухах)
8. мля!!! де той грьобаний ривок???? Сцукі... мене мабуть не прив'язали...
9. Ривок.
10. Крики радості, з глибини душі!!!

Другий стрибок пройшов меньш емоційно, але прикольно.. З третім ніженьки підкошувались, тому що вже стрибав з перил. Цікавий факт, що перила всього 1 м. вище від місця де стрибав, але адреналіну в крові на 50% більше ніж у попередньому стрибку... Ну а четвертий це щось особливе... За 30 хвилин до стрибка, я вже почав нервуватися і настроюватися. Запитаєте що такого особливого? Я скажу... Відділення з перил + падіння спиною вниз з одним сальто. Опис стрибка можна глянути в пункті 6.

На кінець хотілось би подякувати хлопцям з ейфорії, які нам надали таку можливість, особливо респект Роберту. Також дякую друзям, які незважаючи ні на що взяли участь у цій поїздці. А хто не поїхав хай вас давить зелена жаба, ги-ги.

крайній раз внесено зміни: Zippo (10.04.08 13:32:24), редаговано 2 раз
ПовідомленняНаталі © 06.04.08 15:39:58    

Very Happy  LOL  LOL  LOL  LOL Я паццталом LOL  LOL  LOL
RESPEСT і УВАЖУХА за геройство...
Жаба давить і заставляє попхати свою попу в то саме місцеSmile
ПовідомленняНаталі © 06.04.08 15:48:19    

ZIPPO написав(ла):
Цей період часу, описую одним словом - піз*#Ц.

всю замітку теж можна назвати тим самим одним словом... Very Happy  Very Happy  Very Happy  LOL  LOL  LOL

ПовідомленняVictorT © 06.04.08 16:08:38    

Зиппо, ты забыл рассказать, что твое сальто нашло свое логическое завершение в громе и молнии, моментально начавшемся ливне, перешедшем в пятимилиметровый град, который больно фигачил по голове. Very Happy
Кажется, я поставил рекорд в скорости снимания Зипо с веревки и  плавания на лодке Very Happy
З.Ы. Если в клипе не будет моего двойного сальто, я тебя задушу Twisted Evil  Very Happy

Змінено: VictorT (06.04.08 16:28:27)
ПовідомленняVictorT © 06.04.08 16:23:41    

Забыл сказать, судя по звонкам из других городов, мы уехали от всех непогод в единственное правильное место и ходили в футболках, и только под вечер минут на 20 разразилась вышеупомянутая гроза.
ПовідомленняNeftis © 07.04.08 9:28:07    

Перш за все хочеться подякувати ZIPPO  за те, що організував нам цю поїздку, за те що допоміг здійснити мрію і пережити відчуття справжнього адреналінуSmile
І тепер закриваєш очі і згадуєш той свист у вухах, забиття дихання, неймовірний страх, темну гладь води яка невпинно приближається і.. відчуття неземного кайфу, польоту над водою)) Після таких моментіві починаєш любити це життя Goof
Повідомленняgdanz © 07.04.08 9:43:11    

Огромное спасибо всем за предоставленую позможность почуствовать все это.....
Да мало слов в человеческих языках чтоб описать все это, от невероятного страха когда еще стоиш на краешке моста, а через долю секунды свист ветра и  ощущение свободного падения, рывок и уже париш в пару метрах над водой...

ПовідомленняZippo © 07.04.08 11:09:33    

Виложили ФОТО і ВІДЕО з поїздки на роуп - джамп Yahoo
До речі, DVD диски з трьох відеокамер і диски з фотками чекають своїх власників, ось тільки треба всім разом зустрітися..

ПовідомленняVaNO © 07.04.08 22:59:54    

ХТО НЕ ПОЇХАВ, ТОЙ ВТРАТИВ ПІВ ЖИТЯ. ХОТЬ Я ЗАДОВБАВСЯ ЇХАТИ ЦИМИ АВТОБУСАМИ, ЖОПА ТАК ТЕРПЛА ВІД ЦИХ АВТОБУСІВ, НО ЦЕ ТОГО СТОІЛО НА ВСІ 100% ДЯКУЮ ВСІМ ЗА КОМПАНІЮ ЗА ХОРОШИЙ ПРОВЕДИНИЙ ВІДИХ. РАЗОМ ВСЕ ПОЛУЧИЛОСЬ ПРОСТО СУПЕР Yahoo  Clapping  Goof А ОСТАЛЬНИХ ХАЙ ДАВИТЬ ВЕЛИКА ЗЕЛЕЛЕНА ЖАБА, ХТО НЕ ПОЇХАВ  Very Happy
ПовідомленняZippo © 08.04.08 10:13:48    

Кашмарний сон любого роупера Jokingly

Fistashka.jpg
 Опис:
Чогось бракує... вам не здається?
 Розмір файлу:  29.77 KB
 Переглянуто:  3164 раз(ів)

Fistashka.jpg

ПовідомленняСТАС © 08.04.08 23:54:14    

Поїхати на роуп хотів ще зимою, але річка, замерзнув неповністю, не дала тоді поїхати.  
Поїхали зараз.
Не будемо казати про дорогу(хе-хе), а прейдемо до моста Smile
Тільки побачивши його зявляється страх (це від думки, що з нього треба стрибати), а вже коли йдеш по ньому - то взагалі відчуття прешоразніка в літаку перед закриттям двері на земліSmile
Згодом страх проходить і всі вже спокійно дивляться вниз з 50 метрової висоти, але коли починають вдягати на тебе підвісну систему - страх повертається і почнає збільшуватись, коли перелазиш через перила.(цікавий страх - я навіть не зрозумів чого саме я боявся LOL, але точно не падіння у воду)
Далі короткий інструктаж від Роберта, півхвилини часу на заспокоєння себе, відлік часу 501, 502, стрибок, 503. Страх миттєво зникає, кайф, час розтягується, бачиш у воді у всіх деталях своє відображення, шум вітру у вухах.... ривок( якій зовсім не відчуваєш), маятник, ну, а далі спуск у човен, прийняття наступного стрибаючого, та подорож назад на міст...
А далі - черга, стрибок,черга, стрибок...

Було з чого і посміятися - лєві перехожі(як і деякі хто відмовився стрибати) казали, що з моста вони не стрибнуть, а от з літака, з парашутом - як два пальця...
Класно відпочили Good (про дорогу не згадуємо  Very Happy )

Всі питають про мої враження: я думаю, що це круче ніж падіння під стабілкою. Мені сподобалось.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Роуп-джампінг / Бридж-джампинг / Банджи-джампинг Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU