Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Бревети: «Перша Сотка», «Львівська Двухсотка», «Трьохсотка»

1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Сторінка 1 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 13.04.14 19:49:53    Бревети: «Перша Сотка», «Львівська Двухсотка», «Трьохсотка»

П’ятий рік поспіль Lviv Bicycle Club організовує веломарафон «Перша сотка» она же «Львівська Сотка» (100 км за 10 годин). Хочу цього року 03.05.14 (якщо не буде формасожору) прийняти участь у першому веломарафоні. Хто зімною?
  • 8:40–10:15 підтвердження реєстрації та отримання стартового номера (пл. Ринок 1, подивитись на мапі )
  • 10:15–10:55 парад учасників до місця старту (8км)
  • 11:00 Сокільники. загальний старт (подивитись на мапі)
  • 21:00 Брюховичі. Закриття фініш.

Стартовий внесок:
  • 11.04.2014–20.04.2014 — 55 грн.
  • 21.04.2014–01.05.2014 — 85 грн.
Положення: розгорнути

Учасник визнає, що організація марафону полягає в реєстрації маршруту, збиранні відомостей про учасників (які не є персональними даними), при необхідності організація КП і зони фінішу, а також надання призів від спонсорів.
Пересування учасника по дорогах загального користування є індивідуальною поїздкою за заздалегідь визначеним маршрутом, і організується ним самим.
Учасник самостійно несе відповідальність за дотримання Правил дорожнього руху, а також інших законодавчих актів України.
Учасник підтверджую, що за станом здоров’я може брати участь у даному заході і пройшов відповідне медичне обстеження, яким підтверджується така можливість.
Організатори ні в якому разі не можуть бути відповідальними за можливі нещасні випадки.

Технічна підтримка: «VoronStudio», «Мотодопомога»
Інформаційний партнер: VeloMAX — Львівський велосайт
Поліграфія: цифрова друкарня «Мандрагори»

крайній раз внесено зміни: Zippo (31.07.14 10:49:57), редаговано 6 раз
ПовідомленняGorihovnet © 13.04.14 21:53:02    

Я б попробував... але, напевно, махну в гори.
ПовідомленняFreemko © 14.04.14 16:39:22    

Минулого року брав участь, і цього року теж планую.
ПовідомленняХанас © 14.04.14 20:49:10    

Zippo написав(ла):
Хочу цього року 03.05.14 (якщо не буде формасожору) прийняти участь у першому веломарафоні. Хто зімною?

Так як мені на жаль не вдасться на травневі свята вирватись в гори Pardon..., то я також із радістю возьму участь в цьому веломарафоні.
P.S.  Якщо не доїду  Velo , то добіжу  Goof

ПовідомленняХанас © 26.04.14 8:42:03    

Якщо ще хтось бажає взяти участь в цьому марафоні, то покваптесь-реєстрація закривається 30.04.2014 15:30. А також ось відео з минулорічних тих змагань

ПовідомленняGorihovnet © 04.05.14 22:02:49    

Нарешті добрався до нету. Велосотка в мене почалось просто капець Twisted Evil
Початок, їду в центер на реєстрацію. Хотів обігнати автобус який стояв на зупинці, вискакую на трутуар лечу... і тут з підїзду виходять  дошки (чувак виносив дошки)... зупинився 5 см від них... о то би був шлахбаун. Чувак в шоці я теж... Fool Goof Goof Приїжаю біля Ратуші бачу знайомі лиця Freemko, старий знайомий, який потім мене врятував на фініші, за що велике йому спасибі. Drink  Drink  Drink  Далі знаходжу Ханаса з ним Толік (N@O) і ще один товариш, фото на пам’ять . Думки в голові їхати не їхати, а думаю не їхати, погода хренова, настрій не бойовий, ну всьо не їду... І тут Вова (Ханас) прочитав фразу на наклейці, які видавали при реєстрації, «не зупиняйся на півдороз». Думаю ладно раз приїхав йду на реєстрацію, стою в черзі пів години... підходить моя черга і мені відповідають, що зараз нема вільних номерів, хіба якщо хтось не зявиться тоді тобі і відамо. Чекаю далі... проходить година вже кінець реєстрації, дають номер якогось велогонщика який не зявився, розписують і на старт. До старту ще 8 км по вулицях Львова, одна аварія по дорозі (яку я бачив) сальто через руль, боляче напевно... їдем далі. вул Кульпарківсь і тут чую, що до мене звертаються:
—  в тебе колесо спустило.
І тут думки: у мене... 150 грн за реєстрацію віддав і що навіть до старту не доїду фак Evil or Very Mad Evil or Very Mad запаски, латок, насоса також нема, що робити... їду далі... знов до мене звернення
— чувак підкачай колесо!!!
на що відповідаю:
— Ок зараз підкачаю!
Доїжджаю до Старту бачу Ханаса, розказую про свою проблему. Вова розуміючи мене, віддає мені свою запаску одну єдину, за що я йому безмежно вдячний!!! Міняю камеру, не провіривши щину, качаю колесо, заставляю, ховаю ключі і вже команда «ГОТОВНІСТЬ ПІВХВИЛИНИ» І СТАРТ!!!

Погнали не проїхавши 2 км як я бачу що колесо спустило Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad фак, знов, що робити вертатись додому, чи що? Стаю, перекидую ровер, матюкаюсь сам до себе... і тут  зупиняються два хлопаки які вирішують допомогти мені. Дають латку, насос, помагають заклеїти камеру, я за той час находжу маленький цвяшок в шині. Пройшла велика хвиля часу, вже всі нас обігнали. Накачую колесо і в дорогу. Їдемо в трьох, заїжаєм в Пустомити, я вобше дупля не даю куда їхати, їду за ними, по дорозі бучу ще хтось на узбіччі бортує колесо. Виїжам за місто, не пам’ятаю який кілометр і тут злива, лиє, як то кажуть у народі, як з відра Very Happy. Але  файно, бризги повсюду, дупа мокра лице в піску, а я кайфую. Люблю, деколи, таку погоду Good  Good Good Хтось ховається на автобусній зупинці, хтось продовжує педалювати, а в мене душа пайот, ляпота!!! Чую що вже перестав плакати (скрипіти) мій ровер (я не мав часу його перемастити, після остайньої такої поїздки під дощем). Проїжаю 50 км і згадую що, ще на реєстрації в черзі я хотів в туалет, став відлив і щасливий ще, їду далі. По дорозі їм банан, заїжаю в магазин купую чоколяди і воду, не зупиняючись на ходу їм батончики і попиваю водичку. ДАЇвці на перхресті для мене зупиняють рух машин, відчуваю себе президентом Very Happy Сили закінчуються, вже марю фінішом, а його нема і нема. Даже впадло діставати воду щоб попити, на кп не зупиняюсь для перекуски, думаю ще трошки доїду і так... краще б перекусив. їду далі бачу відмітку 500... 400... 300... 200... 100.. Фініш. Нарешті я це зробив!!! По дорозі молився щоб не пробитися ще раз і що б у Вови не було проколів. Бог почув мої молитви!!! Все гуд.
На наступний раз буду знати, що без камери, латок насоса нема чого їхати в таку даль. Ровер треба перемащувати, бо є що їхати (то не вмагазин за хлібом Very Happy). Карту перед стартом переглянути або взяти її з собою.
В мене все вийшло спонтано, повезло, є добрі люди в Україні, є з ким її будувати.
Всім хто поміг, величезне спасибі. Ханасу за моральну підтримку і камеру, двом хлопакам (які стратили на мене купу часу), Фрімку за бананан на Фініші. Організаторам за їх велику роботу. ДАЇвцям за рагулювання. Goof
Далі 200 км 17.05.2014 хто ще...? Surprised Surprised Surprised

ПовідомленняZippo © 04.05.14 22:56:41    

Gorihovnet написав(ла):
Далі 200 км 17.05.2014 хто ще...?
Ось це реально виклик, блін, жаль, що 18-того «Горганський півмарафон», хер відновишсяInvalid
ПовідомленняGorihovnet © 05.05.14 11:28:08    

Zippo написав(ла):
блін, жаль, що 18-того «Горганський півмарафон», хер відновишся

Ну да, хреново, але вже марафон і півмарафон, як то кажуть за плечима, можна пробувати веломарафон на 200 км. Так що, давай, двом легше буде.

ПовідомленняZippo © 05.05.14 12:17:43    

Чесмно кажучи «200 км» мені більше імпонує ніж півмарафон, але шкода грошей вступних, хоча... Короче, я ще думаю Rolling Eyes
ПовідомленняZippo © 09.05.14 11:31:46    

Зарегався на «Львівську Двухсотку» та Вульки. Назад вороття нема Surprised Хто ще? Very Happy
P.S. В понеділок о 19:00 буде обкатка траси «Вульки» (збір біля шиномонтажу на вулиці Пасічна поруч із заправкою Укрнафта).

ПовідомленняGorihovnet © 12.05.14 21:40:30    

Zippo написав(ла):
Зарегався на «Львівську Двухсотку»

І я зробив таке діло.
Чекаєм на суботу і попутнього вітру.

ПовідомленняZippo © 17.05.14 6:26:13    

Ну що, колеса підкачені, ланцюг змащений, банани з снікерсами куплені, агонь!
Традиційна онлдан трасляція Zippo & Nao розпочнеться о 8:30 на сайті Endomondo. Фотозвіт опісля веломарафону.

Змінено: Zippo (17.05.14 18:47:49)
ПовідомленняGenyk © 17.05.14 9:26:12    

хм... наступного разу тре подумати про якусь Live трансляцію з шоломаSmile
З.І. походу Zippo зупинявся щоб на Свірзький замок подивитись, а може на екскурсію заходив  LOL
ПовідомленняGorihovnet © 18.05.14 18:49:38    

Zippo написав(ла):
Ну що, колеса підкачені, ланцюг змащений
І в мене все було готово, але погода внесла свої, великі, корективи... з четверга до неділі від 7:30 до 21:30 на роботі... Так і не вийшло курва Evil or Very Mad вийти на старт довохсоточки Sad
Валєра → МУЖИК Cool

ПовідомленняVictor SV © 07.06.14 7:39:52    

Сьогодні той мужик пиляє трьохсотку, спостерігаєм і вболіваєм, ну хоча б щоб доїхав Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 3
1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU