Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Фрискейт ролики (ФСК/FSK)

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняtranzior © 08.04.14 14:57:01    Фрискейт ролики (ФСК/FSK)

Фріскейт — ролики для тих , хто:
— віддає перевагу вільній їзду по місту у швидкому темпі
— з елементами стрибків
— слайдів
— подолання різних перешкод.

Зазвичай мають міцний жорсткий черевик і міцну раму, що дозволяє як стрибати, так і займатися слаломом або грати в колдуни без ризику зламати ролики. У фріскейтових моделях основну увагу приділено міцності черевика, тому вони зазвичай важчі від фітнес роликів. Так-же фріскейт увазі стрибки, в тому числі і зі значної висоти (1–2 метри ), тому фріскейтовие ролики комплектуються системою амортизації (вкладки під п’яту, товсті внутрішній «валянок» тощо) і мають більш широкий каф (верхню частина роликового ковзана), для можливості погасити удар при приземленні сильно зігнувши ноги. Так само фріскейтові ролики використовуються для слайдів (ковзання по асафльту на колесах, рідше частини черевика) і тому черевики захищені змінними слайдерами (шматками пластику, які можливо змінювати в міру їх стирання або руйнування).

Найбільш підходять для фріскейту такі моделелі роликових ковзанів:
Fila NRK — досить круті і мають зручніший черевик ніж Seba Fr1
Fila NRK BX — бютджетніша можель, немають пяточної баклі.
Seba Fr1 — одні з найкращих
Seba Fr2 — середнячки
Seba FrX — найбютджетніша модель у Seba
Rollerblade Twister

Fila NRK                                                                                                                                  Seba Fr1

Приклад професійного катання від російського райдера Александр Кудреватых:
Повідомленняtranzior © 08.04.14 15:03:51    

Так от питання хто у Львові таким займається ?
ПовідомленняExtremal © 08.04.14 21:37:35    

маю Fila NRK 2013, час від часу катаюсь
Повідомленняtranzior © 09.04.14 14:25:10    

Ше хтось катається ? Думав у Львові тусовка роллерів більша.. 1-2м буде скучно катати і прогресувати.. шкода звичайно
ПовідомленняZippo © 09.04.14 15:42:30    

Tranzior, Extremal коли будете катати «свисніть» можливо я під’їду на вело і подивлюсь. Якщо у когось буде ще й мій розмір (42–43) то я взагалі з пивком підтянусчь Drink
P.S. В Одесі на «трасі здоров’я» дуже багато народу на роликах катає, особливо дівчат, ніжки в яких просто загляденіє Happy

Повідомленняtranzior © 09.04.14 16:24:36    

Та в мене їх ше нема) Але в розмір 45, я от шукаю до кого пристати. Є другий варіант - лонгборд, але місць для катання ше менше.
ПовідомленняExtremal © 12.04.14 22:39:56    

Zippo написав(ла):
Якщо у когось буде ще й мій розмір (42–43)

я думаю мої тобі підійдуть, як буду кататись свисну)
Повідомленняtranzior © 29.06.14 14:55:27    

Маленьке відео, пройшло 2 місяця після покупки роликів. Звичайно не рівень професіоналів, але чогось трохи навчився.
Повідомленняtranzior © 07.08.14 22:49:26    

А тим часом наша тусовка по трохи збільшується, про покатухи пишемо сюди http://vk.com/club3943914
Повідомленняtranzior © 11.08.14 21:24:27    

Відео з Погулянки
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU