Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Spike, з днюхою тебе, старина

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняZippo © 10.03.14 10:07:24    Spike, з днюхою тебе, старина

Здуров ланцуг! Velo От тіки пролупив очі від сонця, яке почало світити мені в морду і зразу згадав, що сьодні афігенна погода і у ровенського комрада днюха. Копаю ногою комп, роблю каву і от сижу пишу поздоровлення. Отож, хочу привітати тебе з днем народження на цьому сайті першим Drink благо, фотк в привітання можна вставити стопятсот.

З адського випробування на категррійному сплаві по Дністру, під час якого проявляється характер

велосипедних покатушок під палящим Кримським сонцем

адскіх підйомів із парапланом

щоб потім насолодитись чудовим краєвидом

та багато інших фото, з яких стає ясно, що ти частка Львів Екстрім Клуб і без тебе вже не обійтись! Від себе додам, дружити з тобою велика честь. Агонь страна! Goof

ПовідомленняVictor SV © 10.03.14 13:10:21    

Ну що ж, сезон днюх триває.
Як і годиться хочу привітати тебе, дрит, з гарним і світлим днем в цьому році. Щоб вистачало часу, грошей та здоров'я на всі твої забаганки. Нехай завжди з тобою буде удача та ангел охоронць Drink
Ти реально хороша людина та й оточують тебе не менш цікаві друзі. 50г за тебе сьогодні ввечері потягну Drink
ПовідомленняGenyk © 10.03.14 13:40:44    

вітаю! бажаю тобі побільше  Firsttimer  Ski  Sailboat  Velo  Diver і звичайно Drink
ПовідомленняSpike © 10.03.14 14:23:29    

Дякую, всі хто немає чим зайнятись в цей чудовий сонячний день, має і мусить прийти в Горіховий Гай на пікнічок, орієнти це вул сахарова 45 маг фуршет або вул. Академіка лазаренка 42а, телефонуйте до зіпича, він зорінтує))
ПовідомленняHelga © 10.03.14 14:57:32    

і я приєднуюсь до всіх цих чудових привітань! Angel
З Днюшкою тебе, Олєжко! Хай буде всього вдосталь, всього чого душа забажає Very Happy  Velo  Sailboat  Ski  Firsttimer  
і побільше тобі сонця над головоуу у житті  Yahoo
Будьмо!!! Drink
ПовідомленняVovann © 10.03.14 18:52:42    

щож...і я приєднуюся до привітань..
міцного здоров’я щоб вистачало на всі твої задуми..їх то у тебе не мало..
вірних друзів
та багато кохання
ПовідомленняBlumchen © 10.03.14 19:00:43    

вітаю!!!
всього мегацікаво та класного!
ПовідомленняLyubko © 10.03.14 21:18:55    

Вітаю! Побільше радості і поменше клопотів!
ПовідомленняSpawNTnT © 10.03.14 22:22:27    

Спайкі, ти мужик. офігенний мужик! Радий знайомству  з  тобою! Удачі тобі і нових вражень!  Drink
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняNadezda_95 © 11.03.14 20:40:50    бородач

З днюхою, Мілаха!

Very Happy

ПовідомленняHoks © 15.03.14 19:52:12    

Спайкі, з запізненням, але дуже рада поздоровити тебе з днем народження!   Drink  Drink  Drink  Ти крутий чувак, хай все в житті буде афігенно!  Yahoo  Yahoo  Yahoo
ПовідомленняSpike © 16.03.14 22:43:12    

Дякую мої хороші ^^,
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU