Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

1го березня — вітаннячка Hoksику !!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLea :) © 01.03.14 2:54:27    1го березня — вітаннячка Hoksику !!

Вітаю нашу активістку з Києва!!
Завжди підтримає і пригостить!! Оксанка — ти молодець, так тримати !!

Хоча ти і асоціюєш себе з краплею в океані, але й океан без крапель — не океан, а так... одна сіль ! Я особисто дуже пишаюся тобою !!
В день твоїх уродин бажаю залишитися такою, як ти є, бо ти найкраща (принаймі, для мене) !
Люблю та цьомаю тебе !!
З Днем Народження !! Rose

ПовідомленняVictor SV © 01.03.14 11:04:52    

Вітаю. Сезон активного відпочинку стартує, так нехай буде здров’я, вільний час, хороші друзі та можливість побувати якомога в більшій кількості заходів та подорожей.
Ще раз вітаю нашу дівчину — весну  Rose Drink
ПовідомленняZippo © 01.03.14 12:45:50    

О да! З Ксюхіного ДН почнається весна і сезон шашличків. Ех, переглянув я старі фотки і поняв, що сьгодні погодка просто шикарна, не те що ’08, ’09 і роки, але від цього святкування ставало тіки краще!
Дуже длюблю цю козу і з нетерпінням чекаю приїзду де ми разом крепко загульбанимо! Агонь! Drink Goof

ПовідомленняLyubko © 01.03.14 16:39:58    

Тернопіль приєднується до привітань. Любимо тебе, поважаємо і дуже шануємо. Хай щастить!
ПовідомленняBlumchen © 01.03.14 21:31:11    

Вітаю!
Всього тобі афігенного!
Та да, погодка на твоє дн як по заказу!  Drink
ПовідомленняHoks © 01.03.14 21:36:50    

Друзі, дуже дякую за привітання! Люблю вас. Скоро побачимось!
ПовідомленняVitalik-ataman © 01.03.14 21:58:39    

Вітаю! Не втрачай свого життєвого запалу, мандруй, літай, роби те що подобаєтся Rose
ПовідомленняGorihovnet © 03.03.14 23:38:55    

Вітаю!!! Успіху, здійснення мрій, здоров’ячка і всього хорошого Preved  Rose  Drink
ПовідомленняSpawNTnT © 10.03.14 22:25:40    

Вітаннячка! Хоч із запізненням! Жіночого щастячка! І здійсненню. хоча б  50% всіх побажань!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU