Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Триденний похід на Пікуй

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Гірський туризм / Трекінг / Геокешінг / Коастерінг / Подорожі Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняОлько © 14.02.14 16:42:46    Триденний похід на Пікуй

Привіт, хлопаки. Я тут в вас новачок, але обіцяю скоро вчитись Smile
Справа ось яка: планую з колєґами на травнені вихідні піти на Пікуй, так на 2–3 дні з наметами. Особисто я вже був на Пікую. Але потрібні ваші поради:
— який маршрут оптимальний? (на 2 ночі приблизно)
— траспортне з’єднання з вихідним місцем і від місця завершення походу
— організаційні питання: харчування, необхідні життєвоважливі засоби Smile (група 5–6 осіб)

Ну і приймаються до уваги всі поради, підказки, застереження, побажання від більш досвідчених мандрівників

P.S. Якщо в неті десь можна знайти карту того району — також буду вдячний!

Повідомленняhunter-lv © 15.02.14 0:43:27    

ось тут є багато корисного:
http://www.karpaty.com.ua/?chapter=13&item=313

і тут є маршрут:
http://www.marshruty.in.ua/index.php/na-goru-pikui.php

п.с.: кілька слів від мене:

була в мене мандрівочка на 3 дні на Пікуй.

Потягом добралися до Воловця (07:02 зі Львова, головний вокзал, квитки бажано купляти не в день від’їзду), звідти взяли машину до села Біласовиця, звідки і розпочався підйом. Піднялися дуже швидко, але не до вершини. Метрів за 400–600 від неї ми зупинилися наніч — шашлики і всьо таке Smile
зранку за годинку піднялися на гору, пофоткалися і пішли хребтом в напрямку до Сянок.

Ішли ми дуже довго (по кордону Львівської і Закарпатської обл.) — з ранку до пізньої ночіSmile пройшли порядка +/− 30 км, причому сонце пекло весь час в лівий бік.  Заночували недалеко від поста перетину областей.

Зранку встали, пішли в Сянки і сіли на потяг до Львова...

В такому випадку паспорт обов’язково треба мати. Так само туристичну карту краще купити (20 грн), бо з Сянок до хребту не дуже помітна дорога. З водою проблем не було.

Недолік такого маршруту:
ціль мандрівки має бути підкорення вершини (в даному випадку), а ми ціль зробили на другий день зранку, хоч могли ще й першого дня і все, далі банальний дооовгий спуск...

П.П.С.: Я би радив вам починати зі Сянок, першу ніч заночувати десь на хребті (то вже як вийде), а другу — після підкорення вершини на спуску — там неподалік є галявина з доступом до води.
Хоча добирання з Біласовиці до Воловця може бути проблематичним, бо з Воловця машини всюди їдуть, а ось з інших місць в Воловець важкувато...

ПовідомленняОлько © 27.02.14 22:56:36    

Дякую!

Туристичну карту, щоб добратися до Сянок, можна купити десь на місці чи краще заздалегідь?

Повідомленняhunter-lv © 28.02.14 10:36:11    

Обов’язково заздалегіть! В багатьох книжкових є карти, бажано брати 750 метрівку (можна і 500 метрівку, але такі важко знайти) — їх є безліч і по них добре ходити.
ПовідомленняОлько © 13.04.14 14:39:41    

Хто ще може підказати шляхи добирання з Біласовиці до Воловця?
Я так розумію, лише таксі?! Але каже hunter-lv, що з цим можуть виникнути проблеми

Хто мав досвід і може щось підказати?

Повідомленняhunter-lv © 14.04.14 19:38:20    

Якщо їхати з Воловця — то можна взяти номер водія — тоді має бути без проблем.
ПовідомленняGorihovnet © 14.04.14 20:06:17    

На мою думку самий оптимальний маршрут, якщо на 3 дні, то це з Сянок на Біласовицю. Електричка їде з приміського вокзалу в 9:30 і в 6:55, я їхав на 9:30, то ми перший день дойшли до с. Карпатське там і переночували (раджу вам зайти за село і там заночувати), 2-й день по хребту на Пікуй і спуск майже до с. Біласовиці, там переночували і зранку на 3-й день добирались додому. Вийшли на трасу Київ—Чоп і просто стопили всі під ряд машини. Ніхто не ставав (нас просто було 11 чол) і ми дочекались рейсового автобуса з Нижніх Воріт і їдоїхали до Стрия, а там на Львів. Маршрут лайтовий на 2 дні, але якщо не спішити то і на 3 норм.
ПовідомленняОлько © 15.04.14 14:25:05    

дякую, чуваки!  Drink
форум — бомба  Good

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU