Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Любчик А у тебе Ювілей

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняRom4uk © 30.01.14 13:10:34    Любчик А у тебе Ювілей

Всіх вітаю з цим класним морозним днем, а особливо Любчика який сьогодні святкує 40 рочків))!!!
Любчику — бажаю тобі здіймнення всіх мрій, здоровячка, і багато любячих та вірних друзів.
Щоб ти вже на 40 році жив у вільний, демократичній країні яку ми так любимо.
Та успіхів у всіх твоїх поичинаннях.

P.S: Пора вже 40 грам за здоровя випитиSmile

P.S.s Слава Україні
ПовідомленняSuzi © 30.01.14 14:52:16    

Ти - НЕЙМОВІРНИЙ!!!!!
Від усього серця вітаю!
Родинного затишку — дружнього драйву ) Козацького здоровя!
ТАК ТРИМАТИ!!
Многая літ!
Kissing

ПовідомленняVictor SV © 30.01.14 16:20:10    

Приєднуюсь до вітань, нехай все буде ок
ПовідомленняVanDik © 30.01.14 18:29:05    

Щиро вітаю!!!
ПовідомленняХрумчик © 30.01.14 20:01:07    

Smile Вітаю з Днюхою! Навіть незнаю що тобі краще побажати чи підкорення вершин, а чи небес Smile одним словом міцного здоров’ячка, це треба при будь яких розкладах) і надалі перманентного позитиву і втілення задумів та бажань. Чмоки Clapping
ПовідомленняVitalik-ataman © 30.01.14 20:32:53    

Здоров! Вітаю, літай і ніколи не втрачай висоти, друзів й самого себе, висот неймовірних, успіху й тихого сімейного затишку! Smile
ПовідомленняBlumchen © 30.01.14 23:44:35    

Вітаю
Успіхів та не втрачати натхнення до цьоно всього! Good
ПовідомленняOzzY © 31.01.14 0:32:36    

Drink
жирним плюсом до всього — надійної техніки, безпечних польотів, виважених рішень. І успіхів у льотній кар’єрі! За інше — не знаю, бо в мене враження, що я досі не знаю всього чим ти займаєшся Very Happy
ПовідомленняLyubko © 31.01.14 15:51:24    

Дякую за теплі привітання! Радий мати таких друзів!
ПовідомленняZippo © 31.01.14 16:13:26    

А мене все більше починають перти «ратритетні» фотки Happy

Агонь! Drink

ПовідомленняSpawNTnT © 04.02.14 21:26:32    

Любомир, приєднуюсь до всіх привітань! Здоров"ячка і удачі тобі! Нових звершень, наснаги у всіх починаннях!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU