Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Альтернативні формати видео

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота сайту в цілому Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняДоцент © 31.03.08 19:48:17    

Чому б вам не дублуювати відео в альтернативних розширеннях, наприклад в 3GP (можна було б і з меньшою якістю)? В мене, наприклад, на роботі немає можливості закачати *.avi файл.
ПовідомленняExtremal © 31.03.08 19:51:43    

мажорний сайт  Unknow for unlimited internet Very Happy
ПовідомленняVictorT © 06.04.08 15:42:13    

Доцент, тут есть ряд вопросов, которые надо решить. Во первых, надо для начала привести в порядок видео в ави формате, что все еще не сделано. Во вторых, надо определится с какими "универсальными" параметрами сохранять 3gp, чтобы оптимально показывало большинство телефонов (в идеале видео оптимизируется под каждую модель телефона). Не уверен, что второй вопрос имеет удовлетворительное решение. Если я не прав, поправьте.
З.Ы. Всем не угодишь, например, у кого-то запрещена закачка 3gp.

Extremal, нифига не понял.

ПовідомленняExtremal © 07.04.08 1:54:32    

VictorT написав(ла):
Extremal, нифига не понял.

невдала шутка Very Happy  (це ніби на сайті викладаються відео для мажорів в великому обємі і певному форматі який не читає мобільний телефон).

впринципі я підтримую VictorT
VictorT написав(ла):
З.Ы. Всем не угодишь, например, у кого-то запрещена закачка 3gp.
багато в кого до 3gp нема кодеків Very Happy

Взагалі то 3gp пасувало хіба якби тут була wap альтернатива пристосована для мобільних апаратів і прототипів...
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Робота сайту в цілому Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU