Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

По Африці на ровері

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняNapets © 27.10.13 18:53:53    По Африці на ровері

Власне все тут.http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=179&t=122669&sid=1207a39cddb38367aa0e08ad9d56cbde
Зачотна подорож
ПовідомленняХрумчик © 30.10.13 15:57:02    

Very Happy Добровільно зізнаюсь в профуканому робочому дні (в плані роботи) і врочисто відмовляюсь від зарплатні за сьогоднішній деньSmile бо я  була майже всі робочі години в Африці..на велосипеді....серед пісків, серед парків з афроамериканцями, слонами, горами.....уххххх......в дощ..спеку...при боковому вітрі..і навіть відчувала тепло фур, що проїзджали повз мене.....хлопці, та яке хлопці МУЖИКИ вообще ребята!!!
Файно...цікаво...позитивно......!!!!  Clapping  Good

ПовідомленняАмамахохотала © 18.10.15 10:45:12    

Я збираюсь в Австрійські альпи на тиждень, планую подолати біля 800 км. Підібрав собі в магазині http://bodyline.com.ua/ дещо із спортивного харчування:
1. Ізотонік
2. Гелі
3. Амінокислоти всаа
4. Кінезіотейп
Хотілося би почути думку велолюбителів та веломаньяків на рахунок того, що краще взяти?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Мотоцикли / Велосипеди / Скейтборди / Флоуборд / Сігвей / Ролики / Джампери Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU