Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Про Печеру Млинки

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
Повідомленняtourclub.ternopil © 22.10.13 10:29:02    Про Печеру Млинки

Хутір Млинки. Фото 1961 р.

Історія відкриття печери Млинки розпочиналась так. У 1959 році директор Угриньської 8-річної школи Михайло Афтанович Біль на базі 7 класу орга­нізував дитячу туристичну секцію. Далі наводимо спогади учасника цього гуртка Гриців Василя: "На гуртку директор розповів нам, учням, про Угриньську печеру". Цей матеріал Біль Михайло Аафтанович опублікував у районній газеті «Зоря комунізму» у двох статях.
Ці статті наштовхнули мене розповісти директору школи про Млинківську печеру (так її на той час називали за аналогією з Угриньською). Я на засіданні гуртка розповів, що в нас, на хуторі Млинки, теж є печера. Михайло Афтанович попросив мене розпитати старожилів хутора і записати все, що вони будуть розпові­дати про цю печеру... Через деякий час, в червні 1960 року, Біль М. А. і з ним ще троє людей прийшли до моєї хати. Михайло Афтанович запитав мене, чи зібрав я матеріал про печеру. Я відповів, що матеріал зібрав, він ще сирий і його треба упорядкувати.

Із книги Ю. Зімельса, В. Снігура "Печера Млинки. Печера Угринська"

Детальніше читайте на сайті mlynky.net.ua
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Спелеологія / Діггерство / Археологія Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU