Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Аердинамічна труба. "Штурм Чеховской"

1, 2  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 2
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняRainbow2 © 04.04.08 23:39:11    Аердинамічна труба. "Штурм Чеховской"

Всем привет.

Как некоторые знают мы Харьковские зондеры едем в трубу. В ту же куда ездила Hoks.
Обязательно смонтирую и выложу на вашем сайте видео и с нетерпеним жду как поездки так и ваших отзывов о видео.

Едем в количестве 3 человек, берем 1ч 30 мин. Цель поездки: базовые навыки, глум, жжение, размазывание по стенам.

Отдельная благодарность  Зиппо за поддержку и Hoks за предоставленную информацию.

Виш ми лак.

и фанатики дружки...
ПовідомленняHoks © 06.04.08 15:14:33    

Удачі! Все буде зашибісь! Вам сподобається, і ви присядете на трубу, як на наркотик Smile Але шо нам той наркотик, якщо ми вже присіли на дещо сильніше -  скайдайв Smile

Блюскайз!
ПовідомленняRainbow2 © 19.04.08 1:11:47    

Уже приехали. Да все было супер. Немного поняли что и как. Совсем чуть-чуть.
Зиппо скоро будет видео. обещаю до конца месяца сделать что-нибудь.
Завтра прыги, вот там и посмотрим кто и чему научился.
Синього неба

На фото Андрюха

йц.JPG
 Опис:
 Розмір файлу:  27.4 KB
 Переглянуто:  5222 раз(ів)

йц.JPG

и фанатики дружки...
ПовідомленняZippo © 19.04.08 8:28:42    

Rainbow2 написав(ла):
Зиппо скоро будет видео. обещаю до конца месяца сделать что-нибудь.
Ждьомс Clapping
ПовідомленняRainbow2 © 05.05.08 21:18:49    Відео аеродинамічної труби

Итак. "Размазанные по стенам" Весит 33.6 мб. Видео сделанно. Не скажу, что совсем так, как хотелось бы мне. Но так у меня всегда почему-то получается.

В общем вам судить. В идеале бы хотелось увидеть максимально правдивые и ассоциативные коментарии. Прошу писать всех кто посмотрит видео. Не стесняйтесь.

и фанатики дружки...
ПовідомленняZippo © 05.05.08 21:41:01    

Понравилось начало титров (музика) и само собой основная музика клипа
с 0,25 по 1,06 мин. очень плохо слишно. Так же не понятно причем тут прыжки к трубе, по идее надо было б разговор тулить про трубу, типа почему решились ехать или чтото типа того...
с 1,30 по 1,55 абалденно сделано воспоминания под музику.
с 2,30 по 3,36 очень хорошая идея с вставками (трубачей).

В кратце - затянутое начало клипа, можно б было и покороче, остальное нищяк. Crazy

ПовідомленняRainbow2 © 06.05.08 6:01:34    

ZIPPO
данке шон. буду иметь впредь в виду

и фанатики дружки...
ПовідомленняProff © 06.05.08 10:44:28    

Пісня класна:

Цитата:

АНГЕЛЬСКАЯ ПЫЛЬ

На краю обрыва, за которым вечность,
Ты стоишь один во власти странных грёз.
И, простившись с миром, хочешь стать беспечным,
Поиграть с огнём нездешних гроз.
Наконец, ты счастлив, как никто на свете -
Ангельская пыль тебя уносит вверх.
Только ей подвластны и восторг, и ветер -
В "жидких небесах" звучит твой смех.

Ангельская пыль -
Это сон и быль!

Безумец-беглец, дороги нет,
Ты видишь неверный свет -
Твой ангел зажёг мираж огня,
Он хочет убить тебя...

На краю обрыва - песня неземная,
Музыка богов и голоса богинь.
Ты паришь над миром, но торговец раем
Вынет душу из тебя за героин.

Ты устал быть птицей и сорвался камнем,
Рухнул с высоты, спасаясь от судьбы.
На краю обрыва вновь летят на пламя
Сотни мотыльков-самоубийц.

Ангельская пыль -
Это сон и быль!

Он хочет убить тебя...

Он хочет убить тебя...

Он хочет убить тебя,
Убить тебя.
ПовідомленняANGELo © 06.05.08 15:58:47    

Сьогодні тільки подивився кліп.
Ну що я можу сказати. Тут майже у всьому підтримую Батька, тобто Зіппо!  Embarassed
Початок трохи затянутий, і щось я так і не розчув шо там в поїзді балакали. Але вставка пісні в монолог товариша - клас. Ну і музика на початку теж намана.
Вставки кадрів з труби в пейзажі з вікна поїзда - приємно неочікуванні.
класно зроблений монтаж відео в самій трубі. мені дуже сподобалося!  Cool
махання ручкою інструктором надає значного оптимізму.  Very Happy
Я, наприклад, звик до кліпів Зіппо і можна наперед передбачити які будуть схеми та сценарії кліпа. а тут багато чого нового - тому якщо це перший кліп, то дуже класно. Я б так не зміг. і уявляю скільки часу пішло на його створення. в мене напевно б терпіння не вистачило. Razz
В підсумок. Кліп мені приніс задоволення - значить він створений не дарма. Good  Drink
ЗІ: до речі,непогано літали в трубі. Cool  І розмазування по стіні - я б так не сказав.
ПовідомленняRainbow2 © 06.05.08 19:27:01    

ANGELo

в начале я спрашивал почему прыгнули и остались в спорте. потом просто вспоминали разные приколы.

нет это не первый клип. Сознаюсь, что времени на создание данного псевдошедевра было потрачено не больше 2-х часов, что непозволительно мало. но мне нужно было спешить.

за оценку полетов спасибо. на самом деле размазывание было, но в этот клип я вместил потора часа полетов. и далеко не первые его минуты.

вобщем жду еще коментарии.

Что же там скажет  Хокс.

и фанатики дружки...
ПовідомленняZippo © 06.05.08 22:19:13    

ANGELo написав(ла):
Я, наприклад, звик до кліпів Зіппо і можна наперед передбачити які будуть схеми та сценарії кліпа
Йопти  Surprised А я й незнав, що я такий передбачуваний. Може підскажеш, що там буде наступне?

Rainbow2 написав(ла):
Кліп мені приніс задоволення - значить він створений не дарма.
як Вітя написа потверЖаю  Very Happy  Drink

Rainbow2 написав(ла):
Сознаюсь, что времени на создание данного псевдошедевра было потрачено не больше 2-х часов, что непозволительно мало
Для тебя достаточно  Wink
ПовідомленняRainbow2 © 06.05.08 23:10:30    

ZIPPO написав(ла):
Для тебя достаточно  

Embarassed

и фанатики дружки...
ПовідомленняHoks © 11.05.08 23:45:35    

Rianbow2, подивилась відео! Молодець - виходило у тебе набагато краще, ніж у мене свого часу!! Very Happy  особливо класно мабуть було потриматись з другом за руки в трубі! Very Happy Very Happy Very Happy

Саме відео - думки розділяються. З одного боку, маємо початок, перехід до спогадів про трубу, саму трубу, прикольний перформенс інструктора, і його ручку на завершення - логіка оповіді зрозуміла, і виглядає продуманою. Але: початок в поїзді такої собі якості, погано чути  про що ви говорите, то ж, як мені здається, відео недоброї якості (особливо коли мова йде про розмову) не варто вставляти в кліп. Хоча задум хороший. Сама труба - в трубі перформер має щось показувати, щоб на його відео було цікаво дивитись. Тому в тій частині - моя думка про те що я побачила, така сама як і про своє відео. Перформенс то основна частина кліпу, його на разі нема, але буде потім, поки що ми вчимося Smile лише відмічу, що, як я побачила з відео, у тебе теж були затруднення з переміщеннями вперед і назад, чи не так? але з того, як ти непогано виліз з труби, думаю, все получилось!
Загалом - відео позитивне! Взагалі на когось дивитись в трубі класніше, ніж на себе  Smile
З.І. Сподіваюсь, разом політати коли-небудь  Drink
ПовідомленняRainbow2 © 13.05.08 8:12:12    

Hoks

Благодарствую за разгромную статью -  Smile

Давайте по порядку.
1-е в трубе летало 3 разных человека в одинаковых комбезах и шлемах(такие выдали)
2-е да проблемы с перемещение были, вылазил я действительно неплохо, но в этом видио этого всего нет.

Собственно видео я делал одно и для всех сразу, нам то проще мы ж знаем итак кто где, а вот у вас, у смотревших, возникли затруднения. За что и прошу прощения.
Да с другом вдвоем полетать было интересно(один из них как раз я и есть), но мало места оказалось.

и фанатики дружки...
ПовідомленняIgora © 24.05.08 13:47:54    

Hoks написав(ла):
Молодець - виходило у тебе набагато краще, ніж у мене свого часу!!
На все свій час Vava
А по відео, сподобалась двійка  Clapping
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 2
1, 2  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU