Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Монблан 2013р.

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Подорожі світом Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLyubko © 19.09.13 15:09:15    Монблан 2013р.

Вчора повернулись з Монблану. Подорож зайняла 9 днів, проїхали 4000 км. Для розгону використали гору Цугшпітце (2962 м), далі переїхали в Шамоні і за два дні зробили сходження на Монблан (4810 м). Вже з поганою погодою спускались вниз і повертались додому. Як завжди фото сходження на Монблан вже є в нашій галереї. Приємного перегляду.
ПовідомленняХрумчик © 19.09.13 16:27:25    

Слів нема... тільки відчуття кайфу від перегляду фот і заздрості на кшталт «я теж так ХОЧУ!!!!». Молодці і молодчинки!!! Clapping
Very Happy Чекаємо когось багатослівнішого... щоб почитати опис поетапно Smile

ПовідомленняХрумчик © 19.09.13 16:28:33    

Very Happy Чекаємо когось багатослівнішого...щоб почитати опис поетапно))
ПовідомленняVanDik © 19.09.13 21:30:55    

Cool
Повідомленняhunter-lv © 03.10.13 19:52:17    

фотографії — це щось!
просто бомбезні!

Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU