Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Хто зі мною на 300!!

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняAston © 03.09.13 20:25:32    Хто зі мною на 300!!

Всіх урочисто запрошую на свій 300 тий! Планую робити на ДЗ Тернопіль! В цю суботу! Буду радий всіх бачити . Але прохання наперед попередити.
ПовідомленняLucky © 03.09.13 21:32:14    

Так Точно, Назар!  Smile
ПовідомленняKsen'ka © 04.09.13 15:10:35    

Попутнього вітру і легкої посадки  Yahoo
ПовідомленняSpawNTnT © 04.09.13 21:03:39    

Старий, я за тебе радий!Буду відходити в суботу після футболу(Smile
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
Повідомленняlvovyanin © 04.09.13 22:10:43    

і в Цуневі ювілейний стрибок на суботу планується ... було б добре на ювілейчика встигнути
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU