Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Питання щодо вимог до здоров’я

Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Парашутизм (RW, CRW, FF) / Бейс-джампінг / Вінгсьют / Аеродинамічна труба Сторінка 1 з 1
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняDaniel © 26.06.13 12:35:44    Питання щодо вимог до здоров’я

Доброго всім дня!
Цього літа я планую стрибнути з паршутом, але у мене є певні проблеми зі здоров’ям.
У мене хвора нога і це проявляється у тому, що я хромаю якщо довго походжу і трішки болить нога після цього.
Точний діагноз — асептичний некроз головки бедра.
сам стрибок мені протипоказаний але не заборонений, тобто він може незначно пришвидшити перебіг хвороби але конкретних різких наслідків не буде.
Чи дозволить мені лікар який проводить перевірку виконати стрибок?
І ще одне додаткове питання..
Приземлення з парашутом яке по відчуттям приблизно? стрибок з 1ого метра?
ПовідомленняSpawNTnT © 26.06.13 13:13:47    

Твоя вага?! Структура тіла?!
Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняDaniel © 26.06.13 15:41:00    

182 см / 78 кг
пролем з лишньою вагою немає
ПовідомленняУгрюмый © 26.06.13 16:08:55    

Питання чисто медичне. Об’єктивна відповідь тільки на аеродромі і тільки після інструктажу (Ваш психологічний і фізичний стан сам Вам підкаже).
ПовідомленняDaniel © 26.06.13 16:21:22    

зрозуміло дякую
ПовідомленняXander © 26.06.13 16:28:22    

Может в тандеме испытать себя? Совсем другие нагрузки на ноги.
ПовідомленняZippo © 26.06.13 17:24:44    

Xander написав(ла):
Может в тандеме испытать себя? Совсем другие нагрузки на ноги.
Я теж схиляюсь до цього варіанту.
ПовідомленняАндрей Шок © 27.06.13 22:40:17    

Краще всього пробуй у Тандем стрибку разом з інструктором
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU