Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Гумор

назад  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Сторінка 3 з 13
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняStellz888 © 08.01.10 12:00:52    

Та ні,  Happy  просто завжди приємніше, що в когось гірше.
ПовідомленняANGELo © 08.01.10 12:10:40    

Stellz888 написав(ла):
просто завжди приємніше, що в когось гірше.
от так і живемо! Very Happy Слава Українцям! Головне, що приємно не від того, що в себе такого немає, а від того, що в когось гірше! Happy
ПовідомленняLucky © 09.01.10 3:23:45    

та нєєє....
Буде тобі друг наш Анжело. Буде!

Ососбисто мені, а я чистокровний українець, в мого батька прізвище КогуУт з ударом на 2 склад і я успадкував одне з того, що мені не краще коли комусь херово, навпаки,мену кльовіше коли всім кльово!!

а все решта - це інткрперитація, яку ми відкоргеюмо при сробистому знайомстві з нашими і не тільки нашими панянками Very Happy  Very Happy  Very Happy
єслі чьо то ми вмієм якісно  Sex  Very Happy
та всьо, добре, жартую,тіко в кожному жарті тко дол яжарту Very Happy  Very Happy  Very Happy

ПовідомленняLucky © 09.01.10 13:19:29    

о майн год...

кажись вчора вечрі "удался" ( Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink  Drink ) якщо я зара зі здивуванням читаю свій пост Very Happy  Very Happy  Very Happy

ПовідомленняStellz888 © 10.01.10 20:04:42    

Почему каждое похмельное утро стыдно заглядывать в телефон, в папку отправленные? - це я про себе...  Embarassed

... може тобі буде легше, що в когось  буває і гірше  Very Happy

ПовідомленняGenyk © 31.01.10 21:31:52    

Женщина как парашют - в любой момент может отказать, поэтому всегда надо иметь запасной!

Летит себе самолет, в салон заходит стюардесса и говорит:
- Чтобы самолет мог спокойно сесть, необходимо, чтоб кто-то прыгнул вниз, но парашютов y нас нет. проявите сострадание к женщинам и детям.
Встает француз, и с криком "Да здравствует Франция" исчезает в двеpи.
Чеpез некоторое время стюардесса снова просит кого-то прыгнуть.
Пpыгнyл Амеpиканец с кpиком "Да здpавствyет Амеpика"
Опять стюаpдесса пpосит кого-то пpыгнyть.
С кpиком "Да здpавствyет Афpика" Укpаинец выкинyл за боpт двyх негpов.

ПовідомленняFistashka © 31.01.10 22:41:34    

genyk написав(ла):
С кpиком "Да здpавствyет Афpика" Укpаинец выкинyл за боpт двyх негpов.

ти не правильно той анекдот розказав...то москаль викинув двох негрів
ПовідомленняGenyk © 31.01.10 23:03:14    

Fistashka написав(ла):
ти не правильно той анекдот розказав...то москаль викинув двох негрів

та я його не розповідав, я зробив копі-пастSmile

ПовідомленняStellz888 © 08.02.10 10:01:31    

Анекдот на сьогодні:

-    добрий день.
-    Це вчора було «Добрий день», сьогодні «Здрастє»

ПовідомленняANGELo © 08.02.10 11:32:28    

Stellz888 ну та. це точно.
Виктор Федорович, какую из первоочередных задач, стоящих перед вами в качестве Президента, Вы считаете самой сложной?
- И ногу...
- Вылечить ногу?
- Да нет, иногу...рационную речь прочитать!.

ПовідомленняGenyk © 08.02.10 17:54:06    

Підрахунки результатів голосування у другому турі виборів Президента України показали, що голоси виборців поділились 50 на 50 - 50 мільйонів проголосувало за Тимошенко та 50 мільйонів проголосувало за Януковича
ПовідомленняNadezda_95 © 08.02.10 20:18:25    

Свіжа нагода екстрімівцям з різних куточків України познайомитись ближче! Clown
Зустрінемся на Майдані Very Happy

ПовідомленняANGELo © 19.02.10 10:47:29    

Короче так... Дивимся і прозріваємо! "Пісня про зайцев! ТЬфу!... Тобто про БД". Very Happy
ПовідомленняFistashka © 21.02.10 16:32:14    

Зустрілися альпініст, водник і спелеолог. Стали розповідати про свої захоплення.

Альпініст каже: От у нас в горах так здорово! Така краса виняткова! Але холодно. А так здорово, от тільки холодно ... Але зате красиво!

Водник: От і у нас на гірських річках такий клас! Ну такий екстрим! Ось тільки мокро. Але такий прямо-таки адреналін! Але мокро ... Зате який адреналін!

Спелеолог помовчав трохи і задумливо так: А у нас! А у нас ... Темно. Сиро. Холодно. Так! Холодно і темно. Темно і вогко ... Та й навернуться можна ... Але зате так брудно, так брудно! Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
ПовідомленняANGELo © 23.02.10 1:48:44    

Свого героя треба знати в лице!!! Хто наступний?  Very Happy  LOL  Wall  Crazy Разом нас ба-а-агато-о-о!! Нас не подола-а-ати.... Jokingly
ЗІ: там де бабулька змітає всі фото з тумбочки і ставить лище ...одну! Це бомба! Very Happy

Сторінка 3 з 13
назад  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU