Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Гумор

назад  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Сторінка 11 з 13
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняSpawNTnT © 23.11.12 0:22:54    

Історія з мого життя!
Пішов я у відпустку! В подробиці 10-ти дневного шаро*ства вдаватись не буду, багато роботи зробив по гаражу, машині і «Днепр-11». І так получилось що у крайній день відпустки, реально вчепитись не було до чого.
Сидів за компом, а на іншому ставив «вінду 7-ку» для співробітниці. І тут прийшла мені в голову геніальна ідея, а не розвести б мені коріша — Юра (боєвий камрад і класний товариш, друг — одним словом БРАТ). Very Happy
Але, що б то придумати. Surprised Знаю, що в нього є мрія, така як і в мене — стрибок з парашутом з «Мі-8». Ітого: Скачав я звук мотора «Мі-8» Налаштував колонки на максимальне і реалістичне відтворення звуку «Мі-8» (система 5+1 Edifier M3700).
І такс, приготовитись, щоб не ржати в трубку, (знаю, що він сидить в офісі за моїм ПК, його пк настиг потоп автономного опалення) зібрався. Cool Включаю звук вертольота «Мі-8» на відтворення і набираю його на мобільний. Трубку він бере секунд за 5-ть.
І відразу слова: «Це вертуха???» я йому кричу (тіпа вітер, шум двигуна і т.д.): «Юрец. Я пригаю з вояками, вже іду в зліт, мене Андрюха з Черіка забрав, і ми поїхали, тобі не дзвонив, так як я знав, а він казав, що з самого ранку у Львові, пригну, приземлюсь і наберу». Razz
Він перебивав мене питаннями: «Лисий — ти нормальний, Лисий — ти нормальний, Лисий — ти нормальний?» після чого Сержант — поганяло в Юрки таке, натиснув червоний «гудзик» на свому мобільному. Twisted Evil Я «ржу — немагу», повзаю просто. Пішовши на перекур — на кухню, тільки підкуривши сигаретку, — мій мобільний починає дзвонити — опача, Goof «Сержант дзвонить». Рву «когті» в зал, включаю знову звук «Ми-8» піднімаю трубу Smile Хе-хе-хе. В подробиці як мене обзивали і ким я був, вдаватись не буду, вцілому — «нехорошый человек я, редіска». Розказавши мені все і всьо про те: який я класний і хороший товариш Angel , знову був натиснутий «червоний гудзик».
Щоб не травмувати психіку свого «камрада» набираю його відразу на мобільний, а тут тишина Smile З 6-го разу я дозвонився. Включив Skype & ICQ — написав пп, і тільки тоді він підняв трубку. Одним словом — його психіка тільки вечером віджила після 4-го пива. Drink

Мінімальний висновок: «подъебать ближнего своего — это же «святое» дело, только последствия надо понимать, а то если доверие потеряешь, вернуть будет ой как сложно! — слова одного із друзів.

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняZippo © 23.11.12 9:02:35    

Я в чора з тої історії угарав LOL коли SpawNTnT в асці вкратце розказав свій «развод» Goof
ПовідомленняANGELo © 14.12.12 0:31:59    

Тут знову ж таки в контексті сьогоднішньої розмови пригадали відео:
Very Happy УкраЇнське весілля (AVATAR)

і дуже сподобалася ця озвучка.  LOL Кросворд цікаво розгадували. Crazy  А так в чомусь наш клуб нагадує.  Embarassed Там на збори класно зазивають на 1:45!  Drink

ПовідомленняANGELo © 17.12.12 22:49:26    

LOL  LOL  LOL

ПовідомленняGenyk © 19.12.12 21:56:38    

ПовідомленняANGELo © 23.12.12 23:33:36    

«Трое срали — один несет»  Very Happy
Тут надибав в просторах Інтернету. Ну і згадка про історію виникнення такої моди. Щоправда через обмеження розвитку моди, то бачу цей «тренд» переходить в знущання над собою. %) Ну як на фото нижче.

Цитата:
Мода носить штаны так низко пошла из американских тюрем, где запрещают заключенным носить ремень.
Оказалось, что, насколько низко сидят штаны, определяется тем, насколько тот или иной заключенный хочет и готов вступить с другим заключенным в, мягко говоря, близкую связь. Поскольку об этом при надзирателях в общественных местах вне камеры говорить нельзя, они и придумали вот такой метод подавать друг другу сигналы. Чем штаны ниже, тем он больше готов и хочет. Потом эта мода перешла в нормальную жизнь.

Смисл сєй басні таковой (в картінках):

Змінено: ANGELo (24.12.12 0:46:39)
ПовідомленняТалян © 24.12.12 0:17:18    

далбаебизм.
ПовідомленняSpawNTnT © 24.12.12 15:58:53    

У меня разговор с родными вышел по поводу похода в лес с ночевкой в -20С:
- Да все нормально будет, мы подготовимся, тепло оденемся. Кроме того, с нами пойдет специалист по выживанию.
- Ну, хорошо хоть один вернется...

Экстрим — это образ жизни... а жить... неостонавливаясь... рискуя... беря от нее все... вот что нужно... по твоему телу разливается блаженство... в крови поднимается уровень адреналина... все становиться возможным....
ПовідомленняANGELo © 31.12.12 8:36:18    

Котяри в ударі  Very Happy

ПовідомленняANGELo © 08.01.13 14:03:58    

LOL  LOL

ПовідомленняHoks © 23.01.13 13:21:16    Будь-ласка, вбийте мене..

Коштує цей шедевр коврового мистецства  3500 грн

ПовідомленняLeona © 23.01.13 13:31:29    

Тарас тролфейс Very Happy
ПовідомленняZippo © 23.01.13 13:33:27    

Пущай тут тоже полежить  Very Happy

ПовідомленняSpawNTnT © 24.01.13 10:48:10    

Мужские часы Maurice Lacroix MP7008-PG101-120

Отзывы покупателей о Мужские часы Maurice Lacroix MP7008-PG101-120

ПовідомленняBlumchen © 24.01.13 11:18:13    

читаю відзиви про той годинник і плачу зі сміхуSmile LOL
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Історії / Приколи / Анекдоти / Курьйози / Карикатури Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 11 з 13
назад  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU