Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

В Сергія свято!!! Вітаємо з ДН!!! ;)

назад  1, 2, 3
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 3 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLeona © 16.04.13 8:18:37    В Сергія свято!!! Вітаємо з ДН!!! ;)

В цей разпрекрасний весняний ранок так і хочеться всіх цілувати і обнімати! Embarassed Так гарно ранок давно не починався! Думаю це пов’язано з Днем Народження одної дуже цікавої Людини, нашого класного Друга, Сергія Олександровича Лозового  Yahoo  Yahoo  Yahoo
Хай він приодів краватку і суровий вид на аватарці, але ж бо ми то знаємо, що за нею криється добра, ніжна і турботлива душа Angel .

Нехай ця і тамта пісня лунає сьогодні весь день в твому серці!  Yahoo  Yahoo  Yahoo

ANGELo написав(ла):
Урочисто оголошую, що планується в суботу, 20 квітня, виїзд на природу в район Чортових скель (за класної погоди), або під накриття на Винниківське озеро (за гіршої погоди), або інші варіанти (які будуть озвучені), якщо взагалі буде дупа. Crazy
Запрошую ВСІХ, хто хоче/не хоче, чи думає/не думає, чи сумнівається/не сумнівається, відвідати це скромне дійство-зібрання. Головною моєю метою є зібрати всіх-всіх в одну веселу компанію та радіти нашому спілкуванню. Формат заходу «Ми — це клуб.». Не буду нікого особисто запрошувати, а запрошую цим повідомленням прийти кожного особисто, Навіть якщо ви цього не знаєте. Якщо вас мучать сумніви Evil or Very Mad — запитайтеся і я вам напишу.
Прочитав — передай далі! Drink Clapping Yahoo
Ну і не полінуйтеся все ж таки повідомити, щоб можна було заготовити харчі та  веселі напої для святкування. Wink
Але навіть якщо в останній момент вирішили... Приходьте!

ПовідомленняVovan © 17.04.13 0:06:11    

Мої найкращі привітання друже!!! Ціную нашу дружбу і хочу щоб ти знав. Ти мега класний чувак!!! Good Вітання від Оксани Богданівни як найкращому капітану! Drink Drink Drink
ПовідомленняANGELo © 17.04.13 13:55:20    

Vovan,  Drink ! Дякую!
Зазнімкувалися вчора на пиві на світлу та довгую пам'ять:

Ну і нагадаю, що в суботу фестиваль «Лисого та доброго», бо поки не поголюся не буде нам спеки! Very Happy  Drink

Додатково інформація в першому повідомленні буде.

ПовідомленняNotka © 18.04.13 19:59:11    

І мої щирі вітання!..  Embarassed   Трохи із запізненням, але від душі зичу міцного здоров’я, вірних друзів, взаємної любові! Kiss
ПовідомленняANGELo © 19.04.13 11:54:51    

Увага!
Завтра о 12 год дня дружньо зустрічаємося на зупинці «Озеро Винниківське» маршруту автобусів 5а, 36, 110. Звідки організованим натовпом вирушаємо до місця де буде «джага-джага» біля скель.
Погода чудова! Настрій чудовий! Весна!
Прохання не запізнюватись. При виникненні питань — телефонуйте, пишіть. Wink

ПовідомленняLeona © 19.04.13 19:21:05    

Very Happy

ПовідомленняANGELo © 19.04.13 22:31:28    

Very Happy не в ту капусту мене, блін, засунули.
ПовідомленняANGELo © 20.04.13 20:32:55    

Оуу, змушений визнати — це було супер! Це було весело та фантастично! Дякую всім! І Славіку, що розділив своє ДН зі мною!  Drink
Я сподіваюся, що всім сподобалося!  Yahoo  Yahoo  Yahoo

ПовідомленняSuzi © 22.04.13 11:41:04    

Це було офігітітєльно  Yahoo

LOL  LOL  LOL

решта фото

Сторінка 3 з 3
назад  1, 2, 3

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU