Lviv eXtreme club

ДопомогаПравила   ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   Мобільна версіяМобільна версія   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

В Сергія свято!!! Вітаємо з ДН!!! ;)

назад  1, 2, 3  далі
Нова тема   Відповісти    Форум Lviv eXtreme club -> Привітання з досягненнями, ДН та святами Сторінка 2 з 3
Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Попередня тема :: Наступна тема  
ПовідомленняLeona © 16.04.13 8:18:37    В Сергія свято!!! Вітаємо з ДН!!! ;)

В цей разпрекрасний весняний ранок так і хочеться всіх цілувати і обнімати! Embarassed Так гарно ранок давно не починався! Думаю це пов’язано з Днем Народження одної дуже цікавої Людини, нашого класного Друга, Сергія Олександровича Лозового  Yahoo  Yahoo  Yahoo
Хай він приодів краватку і суровий вид на аватарці, але ж бо ми то знаємо, що за нею криється добра, ніжна і турботлива душа Angel .

Нехай ця і тамта пісня лунає сьогодні весь день в твому серці!  Yahoo  Yahoo  Yahoo

ANGELo написав(ла):
Урочисто оголошую, що планується в суботу, 20 квітня, виїзд на природу в район Чортових скель (за класної погоди), або під накриття на Винниківське озеро (за гіршої погоди), або інші варіанти (які будуть озвучені), якщо взагалі буде дупа. Crazy
Запрошую ВСІХ, хто хоче/не хоче, чи думає/не думає, чи сумнівається/не сумнівається, відвідати це скромне дійство-зібрання. Головною моєю метою є зібрати всіх-всіх в одну веселу компанію та радіти нашому спілкуванню. Формат заходу «Ми — це клуб.». Не буду нікого особисто запрошувати, а запрошую цим повідомленням прийти кожного особисто, Навіть якщо ви цього не знаєте. Якщо вас мучать сумніви Evil or Very Mad — запитайтеся і я вам напишу.
Прочитав — передай далі! Drink Clapping Yahoo
Ну і не полінуйтеся все ж таки повідомити, щоб можна було заготовити харчі та  веселі напої для святкування. Wink
Але навіть якщо в останній момент вирішили... Приходьте!

ПовідомленняBlumchen © 16.04.13 13:06:34    

Юхууу!
Всього купу написали, приєднаюсь звичайно ж!
Веселішого настрою, здоров’я, фінансової стабільності і, все-таки, повірити, що «просто» буває ж таки просто Smile
ПовідомленняVitalik-ataman © 16.04.13 13:18:18    

Вітаю, нехай усі негаразди вирішуються самі собою, ще більше руху, позитиву, та здійснення задуманого, і не зупинятися на досягнутому капітан Smile
ПовідомленняРейдер © 16.04.13 15:15:13    

І я приєднуюсь!
Купу позитиву, богатирського здоров’я, шаленого драйву і задоволення від кожного дня життя!
Вітаю!!! Drink Drink Drink
ПовідомленняIhor © 16.04.13 16:10:37    

Вітаю! Будь! Drink  Good  Clapping
ПовідомленняHelga © 16.04.13 16:29:39    

З Днем Народження, Сірожа!!! Cool
Щоб в твоєму житті всього було вдосталь!! Yahoo
Здоров’я тобі міцного, кахання шальоного, і ще більше драйву!!! Goof
Щоб мрії і задуми здійснювались...
ВІТАЮЮЮ!!!!!!!! Drink Happy
ПовідомленняMykola © 16.04.13 17:10:03    

ПовідомленняRobinzon © 16.04.13 17:15:51    

Вітаю! Без банальних побажань, стверджую — Сергій один із (а може, таки найкращий) Smile авторів на нашому улюбленому форумі, який володіє умінням писати лаконічно, художньо, і граматично зрозуміло). А опанування мовленням — суттєвий навик у кермуванні сплаву життя! З ДН, Шкіпере! Drink
ПовідомленняGorihovnet © 16.04.13 20:02:38    

Вітаю!!! Здоров"я, щістя і много літ прожити!!! Drink
ПовідомленняVova © 16.04.13 20:02:52    

Дозвольте і мені Вас привітати!  Завжди хорошого настрою! Несподіванок - лише приємних! І тільки найкращих емоцій та вражень! Будь здоров!!!   Drink  Drink  Drink  Drink  Drink
ПовідомленняVictor SV © 16.04.13 20:33:14    

Приєднуюсь до всього вище сказаного, козацького здоров’я та купу хороших друзів, нехай мрії збуваються Drink
ПовідомленняAcosta © 16.04.13 20:55:03    

Вітаю ! Бажаю щастя на всю голову, здоров’я на всі органи і грошей в усі кишені! Drink
ПовідомленняSpike © 16.04.13 22:35:23    

Був чудовий вечір Smile з днюшкою тебе друже. Даже немає що добавити, приєднуюсь до вищесказаного.
ПовідомленняLyubko © 16.04.13 23:13:18    

Надійний у всіх відношеннях, справжній друг і просто прекрасна людина! Вітаю друзяко!!!
ПовідомленняRoma G © 16.04.13 23:26:35    

Трохи запізно, але краще так... З Днем Народження! Drink  Very Happy
ПовідомленняANGELo © 16.04.13 23:41:29    

Катіріні, дякую за початок привітання. І за чудовий кліп. Кліп який я насправді вважаю шедевром. Шедевром живої фотографії, бо в якому б ви не натиснули місці кліпу паузу, ви побачите ідеально збалансовану, композиційну та чудову світлину, яка може бути прикладом для того, як треба бачити світ, світ який справді чудовий, і саме головне, що він справжній. Спробуйте натиснути паузу і розгледіти як це по-справжньому: 28 сек., 33 сек., 1:01 хв., 1:18 хв., 1:21 хв., 1:28 хв. (чудово показує як треба вміти «завалювати горизонт»), 2:32 хв., 3:03 хв., 3:05 хв., 3:33 хв., 4:11 хв., 4:37 хв. Це талант. До теми, то аналогічно і у фільмі «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова. Неперевершена операторська та режисерська робота. Понесло в ті «степи», бо згадав, що мені найбільше не вистачає серед життєвих дрібних радостей, так це фотографії, чого собі побажаю. І ті відчуття, коли я брав в руки фотоапарат. Дякую за кліп. Я згадав, що це таке.
Погода сьогодні справді неймовірна тепла та лагідна! Вперше в цьому році я проїхався в авто при відкритому вікні слухаючи свої улюблені композиції. Angel
Взагалі цей ДН якийсь особливий. Стільки нового дізнався, зрозумів, де собаки зариті.

Aspera написав(ла):
ше тута продублюю привітання, щоб збереглось в історії Smile
Ну давай ще тута для історії: «Трололо, та? Smile»
Very Happy

Andrey написав(ла):
ANGELo, бажаю бути завжди молодим!
Однако, тонко, та. Тонко.  Acute

Blumchen, просто — це супер! Very Happy
Robinzon, ну я зашарівся... Embarassed
Vova, і Вам не хворіти та частіше бувати домів. Wink

Дякую всім. І навіть тим, хто забув, чи не хотів, а може й ліньки було. Very Happy
Урочисто оголошую, що планується в суботу, 20 квітня, виїзд на природу в район Чортових скель (за класної погоди), або під накриття на Винниківське озеро (за гіршої погоди), або інші варіанти (які будуть озвучені), якщо взагалі буде дупа. Crazy
Запрошую ВСІХ, хто хоче/не хоче, чи думає/не думає, чи сумнівається/не сумнівається, відвідати це скромне дійство-зібрання. Головною моєю метою є зібрати всіх-всіх в одну веселу компанію та радіти нашому спілкуванню. Формат заходу «Ми — це клуб.». Не буду нікого особисто запрошувати, а запрошую цим повідомленням прийти кожного особисто, Навіть якщо ви цього не знаєте. Якщо вас мучать сумніви Evil or Very Mad — запитайтеся і я вам напишу.
Прочитав — передай далі! Drink Clapping Yahoo
Ну і не полінуйтеся все ж таки повідомити, щоб можна було заготовити харчі та  веселі напої для святкування. Wink
Але навіть якщо в останній момент вирішили... Приходьте!

Сторінка 2 з 3
назад  1, 2, 3  далі

Перейти до:  

© 2001-2017, eXtreme.lviv.ua     При використанні матеріалів посилання на джерело обов'язкове
СТАНЬ
ОДНИМ
З НАС

Экстремальный портал VVV.RU